Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
6937
Players nickname
Tom_Henkins
Suspect ID
0000
Date of violation
Apr 6, 2022
Time of violation
01:48
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=fepCGQGMVjY

Tom Henkins

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
193
Bili smo na dogadjaju,gdje smo se sakrili u grmlje,da sacekamo da istekne vrijeme odredjeno,dok smo tu stajali primjetili smo gospodu sa dvije strane,jedna grupa je direktno krenula na nas i pocela pucat bez da su male sanse da nas tu vidi sto se moze primjetit i na videu.
Zamolio bih gospodu da dostave POV u comentar da pregledamo. Pozzz
 

Kzimba12

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
139
Bili smo na dogadjaju,gdje smo se sakrili u grmlje,da sacekamo da istekne vrijeme odredjeno,dok smo tu stajali primjetili smo gospodu sa dvije strane,jedna grupa je direktno krenula na nas i pocela pucat bez da su male sanse da nas tu vidi sto se moze primjetit i na videu.
Zamolio bih gospodu da dostave POV u comentar da pregledamo. Pozzz
Ne vidim sta je sumljivo ubio sam te kad si izso iz busha
 

Gerogie_Atriti

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
124
Zamolio bih iskusnije admine da pregledaju zalbu jos jednom, prhivata bez pravilnog naslova, trazi se POV a decko izasao iz busha i puca nas 7 na njih.
Hvala unapred!
 

Standro

Player
Player
Joined
Jan 27, 2022
Messages
44
Ljudi su jednostavno overavali busheve puskama bez da idu kroz njih sto svaki put radimo kada prolazimo pored, ja ne vidim sta ovde moze biti sumnjivo...
 

Gerogie_Atriti

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
124
Ja sam trazio POV ja se necu svadjat i raspravljat,ubio si kad sam izasao a kad ste tu poceli da pucate.hmmm ako igras casno i posteno osvoji svaki event ako ima nesto sto ne treba da imas idi druze i hladi se kolko trebas i i dodji opet....
Casno i posteno stojis u busu i prozivas za cit. Pritom mapa ima samo te buseve tu i ocistili smo ceo teren i niste drugde mogli biti jer se svi tu kempaju.

ps
Nije ti dobar naslov, ne mozes da prozivas celu fam za cit.
 

Standro

Player
Player
Joined
Jan 27, 2022
Messages
44
Ja sam trazio POV ja se necu svadjat i raspravljat,ubio si kad sam izasao a kad ste tu poceli da pucate.hmmm ako igras casno i posteno osvoji svaki event ako ima nesto sto ne treba da imas idi druze i hladi se kolko trebas i i dodji opet....
Zalosno je sto nas toliko mrzite zato sto smo bolji od vas, naucite da prihvatite poraz na sportski nacin, a ne da okrivljujes za cheat...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom