Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
6937
Players nickname
Tom_Henkins
Suspect ID
0000
Date of violation
Apr 6, 2022
Time of violation
01:48
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=fepCGQGMVjY

Standro

Player
Player
Joined
Jan 27, 2022
Messages
44
Casno i posteno stojis u busu i prozivas za cit. Pritom mapa ima samo te buseve tu i ocistili smo ceo teren i niste drugde mogli biti jer se svi tu kempaju.

ps
Nije ti dobar naslov, ne mozes da prozivas celu fam za cit.
Proziva ceo fam, a u suspect id stavi 818...
 

bigguccisosa

Player
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
390
Zatvori temu, banaj Leona. Neispravan font, neispravan naslov i tako dalje. POV nece dobiti i to je to.
 

Tom Henkins

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
193
Zalosno je sto nas toliko mrzite zato sto smo bolji od vas, naucite da prihvatite poraz na sportski nacin, a ne da okrivljujes za cheat...
Ti nemoj da spamas post inace cu trazit da te admin sankcionise,Pobjedite casno i posteno i nema problema,svaki event uzmi ovako ne ide POV dostavite i to je to.... molicu ljepo da ne spamas post
 

bigguccisosa

Player
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
390
Ti nemoj da spamas post inace cu trazit da te admin sankcionise,Pobjedite casno i posteno i nema problema,svaki event uzmi ovako ne ide POV dostavite i to je to.... molicu ljepo da ne spamas post
"Pobjedite casno", ides na event samo u 4 ujutro zato sto si usran da dodjes tokom dana. To za POV si u pravo ne kazem ne ali ne furaj film da smo citere, to samo dize moj ego jos vise :devilish:
 

Tom Henkins

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
193
"Pobjedite casno", ides na event samo u 4 ujutro zato sto si usran da dodjes tokom dana. To za POV si u pravo ne kazem ne ali ne furaj film da smo citere, to samo dize moj ego jos vise :devilish:
Ja idem kad se meni ide ne kad mi ti kazes da trebam da idem,plus da se niste spojili sa Venom bili bi daleko iza moje porodice tako da pokriji se dekom i cuti maleni....
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom