Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
Milan Verstapen
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
May 29, 2024
Time
13:11
Proofs
https://gta5grand.com/forum/members/117938/

Deni Avgust

Player
Player
Joined
Jul 29, 2024
Messages
26
Poštovanje Mujo i Abrahame, Zamolio bih vas da stvarno da sve ovo procitate i razmislite o tome sto cete odluciti. Milan Verstappen je dobio Perma Forum Ban sa razlogom: Laganje Administracije (Lying to Administration). Milana znam od kada sam bio malo dete i on me je doveo na Grand te me naucio pravila. Razlog zasto je lagao administraciji je to sta mu je tadasnji Admin reko kako da napise zalbu i da ce mu approveat te je reko da doda u tu zalbu da je Allen sikter bio BL iz admina sto je bila LAZ . Milan je bio naivan i povjerovo mu je. Milan mi je priznao kako je lagao Administraciji u zalbi Rejected - RS Administration Corrupted I For Mazhor jer ga je on naterao da laze i da napise da je Allen bio BL iz admin itd. Ja i on smo dugo vreme pricali o tome kako bi bilo lijepo da ga unbanujete te se zakuno da nikada nece vise lagati administraciju te da mu je to bila VELIKA Greska. Milan bi stvarno hteo da dobije jos jednu sansu i nadam se da cete imati Milosti te da cete ga unbannati na Forumu. Isto tako kada smo pricali je rekao da je njemu nije nista bitnije od svog foruma i svog main acca, reko je da mu vise nije stalo da udje u admin tim te da nebi trazio Un Blacklist appeal jer moze pomagati ljudima preko IC nacina. Isto tako Milan vodi familiju sa 90+ clanova zvana Inferno i voleo bi zatraziti neformalnu. + da jos nesto dodam. Sve sta ste mu uradili Admin BL, forum ban itd. ga nije zaustavilo da igra na ovome projektu te jos igra na serveru te je Aktivan igrac. Nadam se da cete mu pruziti jos jednu sansu. Lijep Pozdrav
Njegov forum Account:https: gta5grand.com/forum/members/117938/
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom