Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Your ID
15496
Players nickname
Petar Dimitrijevic
Suspect ID
6123
Date of violation
Apr 7, 2022
Time of violation
22:37
Proofs
https://youtu.be/6HimirkdpQA

iPexity

Player
Player
Joined
Mar 12, 2022
Messages
8
Taman sam kupio auto od nekog lika, i dvojica su krenula da me jure i udaraju. Nisam mogao da stanem da krenem da snimam, a da me ne ubiju. Toliko su me izudarali da mi je motor sa 100% pao na 86%. Jurio me je sivi ocelot i crni audi rs7. Id od vozaca rs7 je 11502. Popravka automobila iznosi 127500$, a ja taj novac nemam.
 
Last edited:

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
574
Molio bih administraciju da zahtjeva puni pov, doticni gospodin je prije ovoga u getu se zabio u mene, ja sam opuco, on je pobjego iz geta i u gradu me je krenuo pucati, ja sam se razbijesnio i jurio ga, on si je sam kriv takoder je i gazio mojeg prijatelja kad je izaso iz auta
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
574
Takoder video ne pokazuje kako je rp situacija zapocela i kako ju je on skrivio, jadno je sto ljudi rade sve ovo da bi nekome tko uziva u igri nabili demorgan
 

iPexity

Player
Player
Joined
Mar 12, 2022
Messages
8
Molio bih administraciju da zahtjeva puni pov, doticni gospodin je prije ovoga u getu se zabio u mene, ja sam opuco, on je pobjego iz geta i u gradu me je krenuo pucati, ja sam se razbijesnio i jurio ga, on si je sam kriv takoder je i gazio mojeg prijatelja kad je izaso iz auta
Ja u getu bio nisam, krenuo je da me juri rs7 od plaze, pa ste se vi prikljucili kod centra za dozvole. Nisam mogao da krenem da snimam, a da me ne ubijete.
 

Tom Korupcija

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
914
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Postavite POV od početka događaja
  • POV ne smije biti editovan/trimovan
Imate 6 sati
 

iPexity

Player
Player
Joined
Mar 12, 2022
Messages
8
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Postavite POV od početka događaja
  • POV ne smije biti editovan/trimovan
Imate 6 sati
Ovo je ceo pov. Nisam mogao da krenem da snimam od njegove pucnjave. Meni se snimanje pali na K, sto moze da se vidi po tome sto mi se otvorio telefon, a i na drugim prijavama. Kao drugo, ja da editujem ne znam, a nemam nikakav software za edit u svom računaru.
 
Last edited:

Lale

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
59
Ovo je ceo pov. Nisam mogao da krenem da snimam od njegove pucnjave. Meni se snimanje pali na K, sto moze da se vidi po tome sto mi se otvorio telefon, a i na drugim prijavama. Kao drugo, ja da editujem ne znam, a nemam nikakav software za edit u svom računaru.
zao mi je :( tugyy
 

Dmitriy

Player
Player
Joined
Sep 17, 2021
Messages
53
lazes nije auto bio na 100% jer je nemoguce dati tako spuste molim te ne lazi dragu administraciju
 

Djordje Stevanovic

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
45
Molio bih administraciju da zahtjeva puni pov, doticni gospodin je prije ovoga u getu se zabio u mene, ja sam opuco, on je pobjego iz geta i u gradu me je krenuo pucati, ja sam se razbijesnio i jurio ga, on si je sam kriv takoder je i gazio mojeg prijatelja kad je izaso iz auta
ajde bre decko ne seri nego ako ti imas pov i nesto se bunis izbaci , da ima pun pov jos vise bi ga naebo nego sto trebas.. Pozdrav😄
 

Lale

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
59
Draga Administracijo doticni gospodin nije okacio pov a imao je 6h. Molio bih odradite svoje. Hvala.
 

Miyagi Chang

Sensei
Player
Joined
Feb 24, 2022
Messages
447
Nakon pregleda dokaza, odlucio sam odbiti ovu zalbu.

  • POV nije okacen u datom roku.
 

iPexity

Player
Player
Joined
Mar 12, 2022
Messages
8
Draga Administracijo doticni gospodin nije okacio pov a imao je 6h. Molio bih odradite svoje. Hvala.
A ja ne razumem kako neki ljudi funkcionisu sa jednom jedinom mozdanom celijom. Jel treba da ti dokazujem da mi se snimanje u OBS pali na K, STO MOZE DA SE VIDI TAKO STO MI SE OTVORIO TELEFON. Ja da ,,trimujem'' i editujem ne znam.
 
Top Bottom