Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
62531
Players nickname
Luciferr Frantelli
Administrators nickname
Gerito Malchiny
Date
Aug 12, 2024
Time
00.00
Proofs
https://imgur.com/a/GSYBQ6T

NikolaSigma

Player
Player
Joined
Jul 17, 2024
Messages
25
Postovanje, Da objasnim celu situaciju malo pre sam otiso na luku i imo sam kratku sotku posto sam imo skil za sotku sotka daje 53, u telo zatim sam uso i napravio dosta ubistva posle nekog vremena Gerito, me tp do sebe i pristo sam na PC Check, prvo smo otisli da proverimo dali imam Hit Box, i nemam zatim smo otisli da proverimo Vodu, voda je bila Legalna, posto sam ja pre igro na drugim projektima i tamo sam chitovo imo sam instaliran Hit Box, koji je Obrisan, Ali Hit Box nije bio ubacen u igricu i nije koriscen na Grand Rp Rs. I ja sam dobio ban za to ali ponovo kazem taj cheat nije koriscen za Grand, Nadam se brzom odogovoru na ovu zalbu pozdrav.
 

NikolaSigma

Player
Player
Joined
Jul 17, 2024
Messages
25
Gerito vam moze pokazati pov de se vidi kad sam ja puco pored njega da nije primo damage usput vam tako moze i pokazati vodu da je bila legealna.
 

NikolaSigma

Player
Player
Joined
Jul 17, 2024
Messages
25
+ Ja sam sokoro doso na ovaj projekat i nisam citovo nikad na ovom serveru cit koji je bio instaliran moze se videti da ovde nije korsicen.
 

NikolaSigma

Player
Player
Joined
Jul 17, 2024
Messages
25
+ Logicna stvar nebi cito sa 5m u dzepu sa stanom od 500k kolima i to sve da sam teo da citujem otiso bi na tvink gde nemam nista.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom