Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Pomaganje Citerima | La Casa de Papel

Your ID
55017
Players nickname
Eldar Saint
Suspect ID
0000
Date of violation
Aug 12, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=rIF8Eas0XYI&list=PLTTN7dVM1YMyX7yi9gJjxXCQJSEQ2P8RF&index=1

Youngstar0555

Player
Player
Joined
Aug 29, 2023
Messages
255
Molimo da se provjeri porodica

Lider Fama je Nele Tsuji 16131
Kimi Rubiroza 63807
Reese Mclaughlin 31560

Sve citeri koji su banovani prije za pc check i ima ih jos ali ne znam ID
Molim da se provjeri
Uvek ti imas nesto, Smeta sto ne mozes event da vinas? hahahhahahahha
 

Nenad Sixthstreet

Player
Player
Joined
Feb 8, 2024
Messages
39
Posto se pominjem gore u navedenom komentaru, prijavi ili kako vec, ostavio bih jedan kratak komentar.

Pomaganje citerima?

Reese 31560? Druze kakve ja veze imam sa njim, da l je pao PC check? Decko igra na serveru, i vi imate Misala koji je pao PC check i ostale pa igrate o cemu pricas ti??

Kao prvo decko je juce usao u familiju, ako imas nesto protiv njega okaci njega? Ovog 60k id neko je dodao u fam, jer smo juce otvorili i dosle su dve familije kod nas jer smo se spojili, moze se videti u logovima da od juce imamo, prekljuce 56 clanova?

Ko ce sve to da isprati, ko je ko, dodao sam jos 60k ideva ja licno, i trazimo ih ispred hotela, i svudje zbog RP TIKETA DA imamo sto veci broj ljudi, nije moj posao da pratim ko je ko, a hvala ti na informaciji, jer ce dobiti kick ovaj 60k id ako je to stvarno on bice provereno, i dobice kick iz familije.

To sto su momci neki iz brigade dosli kod nas, i sto znaju da igraju i gubite evente to nije moj problem, igramo igricu za fun pa ko je bolji neka pobedi. A ne da trazite neke likove kao pali su PC check i doveli ste ga u familiju, pogledaj u tvojoj familiji koliko njih su pali PC-Check pa pricaj xd./
 

Nenad Sixthstreet

Player
Player
Joined
Feb 8, 2024
Messages
39
Napisi mi ko cituje i bice izbacen, i daj mi dokaz, naravno. Ako vec glumite admine i proveravate ljude ko cituje i ko je pao pc check ili nije😂 ja stvarno ne pratim to, niti sam konstanto na forumu da ja znam ko je pao pc check ko nije, posaljete mi dokaz u dm da cituje, i ja cu da ga izbacim, samo ne znam ko cituje ? Ili reportate na forum da ima cit? Ne vidim na forumu bilo koga iz moje familije da je reportan ili banovan za cit😃
 

Sijan

Kad upalim tr*ggera svi beze
Player
Joined
Dec 21, 2023
Messages
127
Posto se pominjem gore u navedenom komentaru, prijavi ili kako vec, ostavio bih jedan kratak komentar.

Pomaganje citerima?

Reese 31560? Druze kakve ja veze imam sa njim, da l je pao PC check? Decko igra na serveru, i vi imate Misala koji je pao PC check i ostale pa igrate o cemu pricas ti??

Kao prvo decko je juce usao u familiju, ako imas nesto protiv njega okaci njega? Ovog 60k id neko je dodao u fam, jer smo juce otvorili i dosle su dve familije kod nas jer smo se spojili, moze se videti u logovima da od juce imamo, prekljuce 56 clanova?

Ko ce sve to da isprati, ko je ko, dodao sam jos 60k ideva ja licno, i trazimo ih ispred hotela, i svudje zbog RP TIKETA DA imamo sto veci broj ljudi, nije moj posao da pratim ko je ko, a hvala ti na informaciji, jer ce dobiti kick ovaj 60k id ako je to stvarno on bice provereno, i dobice kick iz familije.

To sto su momci neki iz brigade dosli kod nas, i sto znaju da igraju i gubite evente to nije moj problem, igramo igricu za fun pa ko je bolji neka pobedi. A ne da trazite neke likove kao pali su PC check i doveli ste ga u familiju, pogledaj u tvojoj familiji koliko njih su pali PC-Check pa pricaj xd./
Ja i dalje čekam pc check
 

Pasha_

Player
Player
Joined
May 8, 2022
Messages
249
Nijedno od to 2 ljudi nisu u familiji zbog tog razloga, ne podrzavamo citere ni trolere.
 

MaximGuzina

Player
Player
Joined
Aug 2, 2024
Messages
14
Evo ja otvoreno priznajem da sam Cheater (Ne brinite sam nisam dio neke najjace familije koja pobjedjuje svaki event), te sto mene zaustavlja od toga da sa cheat-om udjem nekom u fam i da namjestim da im se ugasi neformalna? Nista, nema te sile koja bi mene mogla da zaustavi pre nego sto bude kasno. Ako se za takve stvari ozbiljno gase familije, onda napustam projekat, steta sto je na ovakav dobar projekat toliko propali community i tolika govna od ljudi, a i od adminsitratora...
 

Danilo Low

Player
Player
Joined
May 21, 2023
Messages
431
Evo ja otvoreno priznajem da sam Cheater (Ne brinite sam nisam dio neke najjace familije koja pobjedjuje svaki event), te sto mene zaustavlja od toga da sa cheat-om udjem nekom u fam i da namjestim da im se ugasi neformalna? Nista, nema te sile koja bi mene mogla da zaustavi pre nego sto bude kasno. Ako se za takve stvari ozbiljno gase familije, onda napustam projekat, steta sto je na ovakav dobar projekat toliko propali community i tolika govna od ljudi, a i od adminsitratora...
ima sila da te zaustavi lider familije kad vidi da si navrnuo trigger/hitbox/aim lock nije ti argument dobar brate ne razmisljas lepo
 

MaximGuzina

Player
Player
Joined
Aug 2, 2024
Messages
14
ima sila da te zaustavi lider familije kad vidi da si navrnuo trigger/hitbox/aim lock nije ti argument dobar brate ne razmisljas lepo
Da, ali ko je reko da ce lider da vidi? Lider nije duzan da provjerava svakog clana, a i osim toga trigger ti nije moguce skontat, a ni aim lock nije moguce osim ako ti ne pokaze snimak ili stream, moze ko hoce da cituje koliko god hoce, bez da ga lider ili iko drugi u famu skonta.
 
Top Bottom