Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
17995
Players nickname
Bethovenn_Colucci
Suspect ID
6123
Date of violation
Apr 8, 2022
Time of violation
18:59
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ep8-EujhfKs

Djordje Stevanovic

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
45
Samo par minuta pre toga su dolazili isto su radili , zvao sam admina da malo prestanu da krse pravila ali eto opet isto rade i samo da napomenem na discordu smo pricali jer su nas samo par minuta pre toga napali krseci pravila pa da se dogovorimo ko je bio , ako treba kazna za MG prihvatam kao i on za RDM.. Hvala😄
 
Last edited:

Lale

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
59
Takodje pricao sam ti ali me ti nisi slusao samo da ponovim mi smo ukrali 1 bateriju, zatim e siso admin do nas i reko sam mu da je rp situacija i on je samo reko vazi i otiso. Po tome ja nzm ako me vec tad admin nije poslao u demorgan sto bi me sad poslali??
 

Djordje Stevanovic

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
45
Takodje pricao sam ti ali me ti nisi slusao samo da ponovim mi smo ukrali 1 bateriju, zatim e siso admin do nas i reko sam mu da je rp situacija i on je samo reko vazi i otiso. Po tome ja nzm ako me vec tad admin nije poslao u demorgan sto bi me sad poslali??
druze kako moze rp situacija gde ti kreces da pucas na nas prvi? ajde da sam ja krenuo prvi da pucam pa ti mene da ubijes to vec sme ali ti po pravilu si smeo samo da udjes u dvoriste da uzmes panel bez ikakvog pucanja , ocigledno admin nije gledao iz pocetka sta se desavalo ali evo sad vidi sve hahaha ako nije dovoljno imam kusur video
 

Djordje Stevanovic

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
45
Takodje pricao sam ti ali me ti nisi slusao samo da ponovim mi smo ukrali 1 bateriju, zatim e siso admin do nas i reko sam mu da je rp situacija i on je samo reko vazi i otiso. Po tome ja nzm ako me vec tad admin nije poslao u demorgan sto bi me sad poslali??
ide ti jos 1 prijava za rdm od drugog lika ne samo od mene😉 , naso si na pogresno mesto da krsis pravila decko
 

Lale

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
59
druze kako moze rp situacija gde ti kreces da pucas na nas prvi? ajde da sam ja krenuo prvi da pucam pa ti mene da ubijes to vec sme ali ti po pravilu si smeo samo da udjes u dvoriste da uzmes panel bez ikakvog pucanja , ocigledno admin nije gledao iz pocetka sta se desavalo ali evo sad vidi sve hahaha ako nije dovoljno imam kusur video
admini ce odluciti
postujem svaku njihovu odluku
 

Lale

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
59
Taj bata ID 6123 mi je upropastio auto, i vdm i dm-ao bez razloga. Auto mi je sa 100% skinuo na 86. Molicu admine da se ovaj gospoding ID6123 posalje u demorgan
Pre nego sto dodjes da seres pogledaj opet video a pre toga se umi i sedni lepo pogledaj sta ti radis. Ko prvo dm nisam radio krenuo si prvi da pucas u GRADU na mog druga. I jos si me posle gazio hvala lepo dovidjenja :)
 

Djordje Stevanovic

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
45
Pre nego sto dodjes da seres pogledaj opet video a pre toga se umi i sedni lepo pogledaj sta ti radis. Ko prvo dm nisam radio krenuo si prvi da pucas u GRADU na mog druga. I jos si me posle gazio hvala lepo dovidjenja :)
Gde je POV druze ahahhahahahahahahahahaha druze ja sam video da neko ne ume da se vadi kad je kriv ali ti si sve zajebao hahahahahahahahahahahahahahhahahahah a prihvati to da si samog sebe usro trenutno pozdrav 😂
 

Stele Mardeljano

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
38
Takodje pricao sam ti ali me ti nisi slusao samo da ponovim mi smo ukrali 1 bateriju, zatim e siso admin do nas i reko sam mu da je rp situacija i on je samo reko vazi i otiso. Po tome ja nzm ako me vec tad admin nije poslao u demorgan sto bi me sad poslali??
decko nemoj da se rezilis po forumima
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom