Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
000
Players nickname
Beli Nexon
Suspect ID
000
Date of violation
Aug 13, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/fmtY
Joined
Nov 28, 2023
Messages
68
evo lagani pov gde ja tebi brojim i ti pricas mrtav a sad ide i pov gde ste radili BA da bi se oziveli.
Pov gde brojim :
Pov gde radite BA :
 
Joined
Nov 28, 2023
Messages
68
izbriso si link i povlacis kad si video da nisi upravu i da si prekrsio pravila. Zamolio bih admine da pogledaju moje pov-ove ako zelite mogu vam poslati i video sto je on stavio za zalbu
 
Joined
Nov 28, 2023
Messages
68
tu niste brojali
To je bilo 2 minuta posle sto sam ti brojao , a i isao sam da ubijem vaseg drugara koji je pucao naseg lika na ulici 200metara od panela ako oces moze i za to pov, i tvoj drugar je sve jedno krenuo da puca po nama dok si ti radio BA da bi se vratio ili ubio pomocu baga.
 

Beli Nexon

Player
Player
Joined
Aug 11, 2024
Messages
38
To je bilo 2 minuta posle sto sam ti brojao , a i isao sam da ubijem vaseg drugara koji je pucao naseg lika na ulici 200metara od panela ako oces moze i za to pov, i tvoj drugar je sve jedno krenuo da puca po nama dok si ti radio BA da bi se vratio ili ubio pomocu baga.
u videu nema di ste vi njemu brojali ima koko se penjete na stepenice i pucate ga
 
Joined
Nov 28, 2023
Messages
68
nisam ja ni rekao da sam ja njemu brojao ali sta ja imam njemu da brojim kad je vec on mene krenuo da puca ???? daj mi tvoju bubicu pa da resimo da ti pokazem svaki pov
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom