Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
42945
Players nickname
Konte
Suspect ID
16131
Date of violation
Aug 16, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://streamable.com/678hgc

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
561
zamisli sa svojih 30 godina smrdis u kuci, nemas zivot pored igrice, nemas prijatelje (nemas ni u grandu), 24/7 si u igrici, smrdis i jedes govna po forumu i nemas nista pametnije da radis u zivotu

Jos iz srednje skole nisam bio ovako popularan, hvala sto mislis na mene konte!! Izdrzi ugasices La casu de papel i bicete najjaci opet!!!

Ja ti kazem ako ces ti lakse da spavas obrisacu familiju, i ti momci isti sto reportas ce prec negde drugde i opet ti probleme praviti, tako da ne placi 🥹

To sto mislis da su neki ljudi glupi i da uzimas denisovu slavu i kao otvaras opet fejk akacuki da peres pare na starim clanovika akacukija nece ti proc dobro, i sto se zameras sa svim familijama 😂😂

Kad su tvoji drugari dobijali banove cutao si i jedva si cekao 😂😂 dok je ceo server spamao Konte Next? 😅😅😅😅

Izdrzi brate moj!!!
ZATO STO SAM O SVIMA VAMA IZNEO ONO STO JESTE CITERI LAZOVI I BL IGRACI I KUPUJETE SVE OVDE ZA RL PARE :) A TI POJMA NEMAS NISTA... DA I KIDARE KOJE STE VASPITANE OVDE A NE GDE TREBA :)
 

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
561
Burazeru, nemam potrebe da kupujem za RL PARE, niti sam ikada kupovao, mene to ne zanima, igrao sam ti FIVEM-a dve godine, presao sam na grand jer samo volim da se pucam, meni je smisao u grandu da se pucam, a te pare sto sam skupio skupio sam preko pucanja i pare trosim na sokove i koks i prajmove, ne zanima me shering, i ostali biznisi, niti da budem poznat kao Cika Konte😁
nije lepo lagati zna se sve :)
 

Paco Thirdstreet

Player
Player
Joined
Mar 25, 2023
Messages
426
ZATO STO SAM O SVIMA VAMA IZNEO ONO STO JESTE CITERI LAZOVI I BL IGRACI I KUPUJETE SVE OVDE ZA RL PARE :) A TI POJMA NEMAS NISTA... DA I KIDARE KOJE STE VASPITANE OVDE A NE GDE TREBA :)
drzali ste jhona ashforda kod sebe iako ste znali da ima cit i nisi nista poduzimao po tom pitanju pa te sad pucaju kompleksi jer je pao pc check. kolko si irl para potrosio na ig biznise?
 

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
561
drzali ste jhona ashforda kod sebe iako ste znali da ima cit i nisi nista poduzimao po tom pitanju pa te sad pucaju kompleksi jer je pao pc check. kolko si irl para potrosio na ig biznise?
doveo si citere koji su bl na serveru da bi lecio komplekse ovo je poslednje sto sam napisao za vas koji ste broj za bizz vise ne pisam nista neka kristijan gold nauci da muze krevu u stali i neka je proda za shering pozdrav od jedinog coveka koji je rekao samo istinu i koji kaze sta jeste a to je istina POZ OD KONTEA ! PRAVDA ZA VIKTORA !!!
 

Paco Thirdstreet

Player
Player
Joined
Mar 25, 2023
Messages
426
doveo si citere koji su bl na serveru da bi lecio komplekse ovo je poslednje sto sam napisao za vas koji ste broj za bizz vise ne pisam nista neka kristijan gold nauci da muze krevu u stali i neka je proda za shering pozdrav od jedinog coveka koji je rekao samo istinu i koji kaze sta jeste a to je istina POZ OD KONTEA ! PRAVDA ZA VIKTORA !!!
jel si ovo ti?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom