Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
56533
Players nickname
Ivann Walkerr
Suspect ID
23807.62083
Date of violation
Aug 17, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/UWGfKeKNqwU?si=Y9lGO9CVic2EkBYa

Ivann Walkerr

Player
Player
Joined
Jun 15, 2024
Messages
49
Postovana administracijo,molio bih da se proveri lice 23807 jer gospodin ima twink.Molio bih da se igrac kazni....Hvala!

MAIN(23807)●Bojke Palica
TWINK(62083)●Bojke Sinss
Takodje proverite da li je prenosio pare ili tako nesto na fem balans,ili direktno na main kad je dobio unban posle 30 dana.

Lice je bilo na Banu 30 dana i igralo je na TWINK nalogu(62083),mogu da dostavim POV gde se vide oba ID,a i verovatno se cuje isti glas...

OVO SU STARI POV snimci

Na ovom snimku se cuje kako 23807 prica na radiju,premotaj te od 0:09 do 0:15.Od tog trentuka se cuje glas od 23807
Link:
----
Na ovom drugom POVU se cuje takodje glas od istog gospodina samo sa twink naloga jer mu je main bio na banu 30 dana koliko ja znam glas mu se cuje od 0:38 do 0:45
Link:

Premotaj te na delove koje sam vam rekao i videcete da je isti glas.Toliko od mene hvala.Nadam se da sam vam olaksao proveru i nadam se da nisam preterao.

Uz veliko postovanje DRAGON BALL

TAKODJE SVAKI OFFTOPIC DA SE STRIKTNO KAZNIII!!!!
 
Last edited:

Ivann Walkerr

Player
Player
Joined
Jun 15, 2024
Messages
49
Kao prvo OFFTOPIC
Dokaz je stari.
Kao drugo,rekao sam da su stari ali ja sam dokaz dostavio samo da administracija cuje da je isti lik sa drugih naloga dok je na mainu banovan 30 dana.U ovom slucaju nije bitno koliko je star dokaz bitno je da ga imam.
 

Relja Shayk 🔥

Dont get mad, get everything 💸
Senior Administrator
Joined
Mar 17, 2022
Messages
3,270
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da odbijem ovu zalbu.

ID 23807 i 62083 nisu prekrsili G.P 1.1 i G.P 1.4
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom