Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
50581
Players nickname
Duki Ashford
Suspect ID
9464
Date of violation
Aug 17, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/uvcIs0MCLkc

Miodrag Martinovic

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
344
Dobro vece draga administracijo na mom povu se ocito vidi kako njih par lebdi u zraku i puca na drugu familiju iza zida, moguce da su bag abuseali pa bih teo samo da vidim pov jedan od tih je id 9464 jer je on bio jedini sa belim luivi scarfom i kako se na mom povu vidi njega sam ubio, pise id. Molim da se zatrazi pov od ID:9464
Ako treba postavicemo mi pov iz druge perspektive gde se vidi kako lebde! u zraku i pucaju na familju. Toliki d-sync smatram da ne moze da bude.
 
Last edited:

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
258
Dobro vece draga administracijo na mom povu se ocito vidi kako njih par lebdi u zraku i puca na drugu familiju iza zida, moguce da su bag abuseali pa bih teo samo da vidim pov jedan od tih je id 9464 jer je on bio jedini sa belim luivi scarfom i kako se na mom povu vidi njega sam ubio, pise id. Molim da se zatrazi pov od ID:9464
Ako treba postavicemo mi pov iz druge perspektive gde se vidi kako lebde! u zraku i pucaju na familju. Toliki d-sync smatram da ne moze da bude.
i da li je moguce da si toliki ker pitas coleta da odluci da li da banas miljana nece i tebi kupiti cheat kao nekima dzabe se uvlacis
 

Adonis Zabataa

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
477
Dobro vece draga administracijo na mom povu se ocito vidi kako njih par lebdi u zraku i puca na drugu familiju iza zida, moguce da su bag abuseali pa bih teo samo da vidim pov jedan od tih je id 9464 jer je on bio jedini sa belim luivi scarfom i kako se na mom povu vidi njega sam ubio, pise id. Molim da se zatrazi pov od ID:9464
Ako treba postavicemo mi pov iz druge perspektive gde se vidi kako lebde! u zraku i pucaju na familju. Toliki d-sync smatram da ne moze da bude.
samo bi zamolio glas od starije gospodje da smanji jezik grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 

Miodrag Martinovic

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
344
i da li je moguce da si toliki ker pitas coleta da odluci da li da banas miljana nece i tebi kupiti cheat kao nekima dzabe se uvlacis
Ko zna Dex Rocku
A sta je ovaj proofs da te pitam ? Gledamo kako se vozis do bolnice i reportas lika za cheat ahahhahahahaha
Ma ja ba ruke nemas dam ti na turfu 2 od 2 ne znas gde si
 

Eron White

Player
Player
Joined
Apr 24, 2023
Messages
207
Kada dobija 2 od 2 sheky sine moj ja sam te ucio da te pucam 50k id sam ti si 36 ruke nemas
ti me ucio? Il ja tebe ja koj nisam igrao 3 meseca pre nego sto sam te upoznao posle 3 meseca ne igranja normalno da cu se losije pucati naucio sam je tebe vise nego ti za svoj zivot 50k ID tuga
 

Miodrag Martinovic

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
344
ti me ucio? Il ja tebe ja koj nisam igrao 3 meseca pre nego sto sam te upoznao posle 3 meseca ne igranja normalno da cu se losije pucati naucio sam je tebe vise nego ti za svoj zivot 50k ID tuga
Ej nemoj pov da pokazujem kako me molis da te naucim speed bost i glitch roll za 350k hahahahahahahahahahahahahahahahah vidi se da si iz mosbya
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom