Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
10700
Players nickname
Don Pavlee
Suspect ID
16806
Date of violation
Apr 9, 2022
Time of violation
18:20
Proofs
https://youtu.be/KHNLo2qXrPE

Pavle Milenkovic

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
63
Normalno sam stajao i cekao drugara da dodje, ovaj decko je dosao i nisam hteo da reagujem jer sam imao bitnija posla. Dosao je i upucao me bez ikakvog razloga, nista nije pricao niti mi je nesto napisao u IC chatu kako bih ja mogao znati da je neka RP Situacija zapoceta... Zahtevam da lice dobije kaznu i
 

milandigger

Player
Player
Joined
Mar 25, 2022
Messages
9
Video je isecen koliko vidim, a ne sme biti editovan/trimovan. I takodje vidi se da si AFK a za to ima pravilo (6.2 Zabranjeno je napuštanje situacije RP odbijanjem nastavka situacije RP, neprihvaćanjem / odbijanjem prve pomoći, napuštanjem igre, AFK -om ili ulaskom u unutrašnjost itd. | UPOZORITI
 

Nikola Djokiic

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
152
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 16806 dobit će kaznu za RDM.
  • RDM-ubijanje random igraca bez ikakvog ranijeg RP-a
 

Pavle Milenkovic

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
63
Video je isecen koliko vidim, a ne sme biti editovan/trimovan. I takodje vidi se da si AFK a za to ima pravilo (6.2 Zabranjeno je napuštanje situacije RP odbijanjem nastavka situacije RP, neprihvaćanjem / odbijanjem prve pomoći, napuštanjem igre, AFK -om ili ulaskom u unutrašnjost itd. | UPOZORITI
Nista nije trimovano imam program za klipovanje i nisam bio afk jer sam cekao drugara
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom