Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Atlanta | Neformalna Organizacija

Status
Not open for further replies.

Marki Shady

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Aug 29, 2023
Messages
70
ime naše porodice: Atlanta

Leader porodice: Marki Shady ID 47580

Broj kuće porodice: 71

Discord Leadera Porodice: markii007

Forum Link od vlasnika porodice: Marki Shady

Istorija porodice:



U Italiji smo se rodili ja i moj brat Roko nakon teskog siromastva bili smo oduzeti od nasih roditelja i poslani u ovaj grad Los Santos, nakon toga preuzeli su nas nasi novi buduci roditelji Milena Shady i Marijan Shady. U tom gradu smo nasli jako dosta drugara i dobrih ljudi smo takoder upoznali, svi su nam htjeli pomoc upoznati se sa novim gradom. Ja i moj brat Roko smo si bili jako bliski uvjek smo sve radili tako smo i mi poceli zarađivati za nas prvi biznis.

Nakon godinu dana smo napredovali u nasem dosadasnjem poslu i zaradili dobre pare, te smo kupili par privatnih biznisa . Tada smo nakon dugo vremena ponovo stupili u kontakt sa nekoliko ljudi iz nase stare ekipe koji su službeno bili u nasem gradu. Od njih smo čuli da je dosta članova nekadašnje ekipe nepravedno osudjeno. Tada nas nekoliko odlučujemo da osnujemo novu ekipu ali ovaj put vodjeni iskustvom iz Italije osnivamo familiju pod imenom Atlanta koja ce postati Mafija u ovom gradu, po uzoru Italijanski mafija i sa sa ciljem da oslobodimo nepravedno osudjene ljude i postanemo uticajni kao nekada.

Poslovanje: /

Cilj porodice:
Atlanta familija postala je zeljna akcije za necim vecim.Zelimo nas biznis, zelimo da prosirimo nasu teritoriju,zelimo da idemo na sve moguce akcije i naravno ono najvaznije prosirimo nasu porodicu da nas bude u sto vecem broju.


Nabavljanje važnih biznisa, plantazi, bunkera i slično

Stvaranje velikog uticaja u ovom gradu i zarade na legalne i ilegalne nacine

Sirenje nasih ideja i okupljanje ljudi raznih zanimanja koji se zalazu za nase ideje

Upoznati sa gradom nove ljude koji su tek dosli.



Pravila Porodice:
1: Nema krsenja Gradskih Pravila - opomena - pa suspand - pa kick
2: Nema vredjanja Clanova porodice kao i bilo kojih drugih igraca u gradu - Kick
3: Nema kradje familijarnih stvari i ubijanja izmedju clanova - Suspend - pa kick
4: Ne odazivanje i ne dolazenje na evente - Upozorenje - 3 upozorenja - Suspend



Rankovi:

Rank 1. Suspend - Novi član, tek treba da se pokaže, nema mnogo dozvola i odgovornosti

Rank 2. Sticalica - Član koji je prihvaćen da bude dio nas

Rank 3. MoneyMaker- Član koji je spreman bez razmisljanja bilo koga ubiti u korist familije

Rank 4. Hitman - Postao Talijanac na kojeg svi mogu racunati da ce uraditi najbolje za nasu familiju

Rank 5. Diler - Talijanac koji je dogurao daleko u fameliji i na putu je da bude jedan od sefova

Rank 6. BiznisMen - Talijanac koji je odan sefovima i u njeg imaju puno poverenje

Rank 7. Kovalski- Desna ruka Capa- koji nove članove uvodi u fameliju te ih uči kako biti odan fameliji i postati dobar biznismen

Rank 8. Left Hand- Cijenjeni šef kojeg svi slusaju i koji moze bilo sta narediti.

Rank 9. Right Hand- Zamenik Capo-a

Rank 10. GLAVA KUCE- Glavni čovek u mafiji

Logo:




Fam Outif :
 

Roko Benzema

Player
Player
Joined
Jul 30, 2024
Messages
33
ime naše porodice: Atlanta

Leader porodice: Marki Shady ID 47580

Broj kuće porodice: 71

Discord Leadera Porodice: markii007

Forum Link od vlasnika porodice: Marki Shady

Istorija porodice:



U Italiji smo se rodili ja i moj brat Roko nakon teskog siromastva bili smo oduzeti od nasih roditelja i poslani u ovaj grad Los Santos, nakon toga preuzeli su nas nasi novi buduci roditelji Milena Shady i Marijan Shady. U tom gradu smo nasli jako dosta drugara i dobrih ljudi smo takoder upoznali, svi su nam htjeli pomoc upoznati se sa novim gradom. Ja i moj brat Roko smo si bili jako bliski uvjek smo sve radili tako smo i mi poceli zarađivati za nas prvi biznis.

Nakon godinu dana smo napredovali u nasem dosadasnjem poslu i zaradili dobre pare, te smo kupili par privatnih biznisa . Tada smo nakon dugo vremena ponovo stupili u kontakt sa nekoliko ljudi iz nase stare ekipe koji su službeno bili u nasem gradu. Od njih smo čuli da je dosta članova nekadašnje ekipe nepravedno osudjeno. Tada nas nekoliko odlučujemo da osnujemo novu ekipu ali ovaj put vodjeni iskustvom iz Italije osnivamo familiju pod imenom Atlanta koja ce postati Mafija u ovom gradu, po uzoru Italijanski mafija i sa sa ciljem da oslobodimo nepravedno osudjene ljude i postanemo uticajni kao nekada.

Poslovanje: /

Cilj porodice:
Atlanta familija postala je zeljna akcije za necim vecim.Zelimo nas biznis, zelimo da prosirimo nasu teritoriju,zelimo da idemo na sve moguce akcije i naravno ono najvaznije prosirimo nasu porodicu da nas bude u sto vecem broju.


Nabavljanje važnih biznisa, plantazi, bunkera i slično

Stvaranje velikog uticaja u ovom gradu i zarade na legalne i ilegalne nacine

Sirenje nasih ideja i okupljanje ljudi raznih zanimanja koji se zalazu za nase ideje

Upoznati sa gradom nove ljude koji su tek dosli.



Pravila Porodice:
1: Nema krsenja Gradskih Pravila - opomena - pa suspand - pa kick
2: Nema vredjanja Clanova porodice kao i bilo kojih drugih igraca u gradu - Kick
3: Nema kradje familijarnih stvari i ubijanja izmedju clanova - Suspend - pa kick
4: Ne odazivanje i ne dolazenje na evente - Upozorenje - 3 upozorenja - Suspend



Rankovi:

Rank 1. Suspend - Novi član, tek treba da se pokaže, nema mnogo dozvola i odgovornosti

Rank 2. Sticalica - Član koji je prihvaćen da bude dio nas

Rank 3. MoneyMaker- Član koji je spreman bez razmisljanja bilo koga ubiti u korist familije

Rank 4. Hitman - Postao Talijanac na kojeg svi mogu racunati da ce uraditi najbolje za nasu familiju

Rank 5. Diler - Talijanac koji je dogurao daleko u fameliji i na putu je da bude jedan od sefova

Rank 6. BiznisMen - Talijanac koji je odan sefovima i u njeg imaju puno poverenje

Rank 7. Kovalski- Desna ruka Capa- koji nove članove uvodi u fameliju te ih uči kako biti odan fameliji i postati dobar biznismen

Rank 8. Left Hand- Cijenjeni šef kojeg svi slusaju i koji moze bilo sta narediti.

Rank 9. Right Hand- Zamenik Capo-a

Rank 10. GLAVA KUCE- Glavni čovek u mafiji

Logo:




Fam Outif :
mislim da je vrijeme da prihvatite
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,894
Prihvatam vašu neformalnu organizaciju!
Hvala za apliciranje,uživajte i nemojte kršiti server pravila i ne idi te protiv server skripti.
Neformalna organizacija će vam biti data u roku od 24-48 sata u igri i na discordu

Na GRAND disocrdu obavezni ste da upisete svoje ime po formatu Ime familije | Ime inGame
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom