Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
47527
Players nickname
bolee kideksicc
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Aug 19, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/IqexsnN

bolee kideksicc

Player
Player
Joined
Feb 6, 2024
Messages
35
Poštovani administratori,

Želim da izrazim iskreno žaljenje zbog svog ponašanja pre 7 meseci kada sam dobio kaznu za (GP.6.22). 26.01.24 uzeo sam 40 semenki kupusa i žensku majicu iz familije​

'La Familia Sindicato. nakon toga me je drug pozvao u familiju "Vendeta''i ja sam pristao, a zaboravio sam da vratim stvari...​

. Shvatam da je moje ponašanje bilo neodgovorno i nepošteno prema zajednici i lideru familije.​

Želim da naglasim da nisam imao nameru da izazovem ozbiljnu štetu ili nepravdu, i duboko se kajem zbog ovog incidenta. Odmah nakon što sam shvatio grešku, izvinio sam se lideru familije i ponudio da nadoknadim štetu. Svestan sam da su pravila tu da bi se poštovala i da je važno održavati integritet servera.​

Molim vas da uzmete u obzir da ovo nije bila velika krađa i da sam bio spreman da ispravim svoju grešku. Tokom vremena koje sam proveo van servera, razmislio sam o svojim postupcima i odlučan sam da se ponašam u skladu sa pravilima u budućnosti.​

U potpunosti prihvatam odgovornost za svoje postupke i spreman sam da se suočim sa odgovarajućim kaznama, uključujući money wipe ili bilo koje druge sankcije koje smatrate prikladnim. Važno mi je da dobijem priliku da se vratim na server i pokažem da sam naučio lekciju.​

Molim vas da razmotrite ovu molbu za unban i date mi priliku da se ponovo pridružim zajednici. Siguran sam da bih mogao doprineti pozitivnoj atmosferi na serveru i biti bolji igrač.​

Hvala vam na vremenu i razmatranju mog apela.​

S poštovanjem,​

bolee kideksicc​

Verujem da ono što sam uzeo nije dovoljan razlog za trajni ban, s obzirom na to da nije reč o ozbiljnoj krađi.​

 

bolee kideksicc

Player
Player
Joined
Feb 6, 2024
Messages
35

Znam da žalbe za scam obično nisu prihvatljive, ali želim da naglasim da nisam nikoga prevario. Uzeo sam samo 40 semenki, što smatram manjom greškom za koju se iskreno kajem.:cry:

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom