Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Refko

Player
Player
Joined
Jun 5, 2024
Messages
23
1. Vaše ime IRL: David
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 3-7H
5. Vaš Discord: Duvud16
6. Vaše ingame ime: Refko Navaro
7. Vaš ID:57925

Dodatne informacije

1.Lider za.....
SAHP(San Andreas Highway Patrole)
2.Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
-Kao prvo SAHP je prva organizacija u kojoj sam poceo da razvijam svoju RP ulogu. Te nakon 5 provedenih mandata uzastopno u ovoj organiziaciji smatran da sam skupio mnogo sikustva.

-Smatram da sam zbog svog iskusta dovoljno spreman i disciplinovana osoba da vodim ovu organizaciju.

-Kao poslednje mislim da SAHP ima dosta skrivenog potencijala za dobar RolePlay, jer SAHP zauzima veliku teritoriju kde bi dobrim sisitemom podela patrola i jedinica moglo da se donesem odlican mir i zaštita na lokacijama Paleto Baya , Sandy Shoresa Auto puta... Jer je to ono što ja želim da postignem kao lider.

3.Vaš savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
- Kao sto sam vec reko SAHPovo podrucije je veliko te ima dosta mogucih šansi za razne roleplay situacije. Gledao bi da uvek komunikaciju sa zaposlenima koji bi radili kod mene te bi im delio svoje iskustvo o roleplayu i time bih njih uci kako da razvijaju njihov ropleplay na bolje te i poboljšaju roleplay u celom SAHPu.
- Pokusao bih da uvedem da ima mnogo vise koristi od prostorija u podrumu SAHPa kao sto su npr. soba za ispitivanje, jer smatram da mogu biti dosta korisne da se izvede dobar roleplay.
- Jedinice:
SAT specijalna jedinica koja bi bila opremljena i trenirana za specijalne zadatke kao sto su pljačke bankomata ili je otmice lica. Dok bi Detectivi bili jedinica sa iskusnim ljudima koji su pokazali da imaju dovoljno iskustva i spreme za tajne zadatke, pronalaženje skupljanje dokaza i otkrivanje velikih kriminalaca, sprečavanja trgovinom, i plantaže droge. Te bi uvek naravno mogli da rade sa FIB da bi doveli to do maksimalne efikasnosti i najboljeg nivoa.
- Tropperi su pocetna jedinica koja bi se uglavnom bavila patrolama i radi li bi na usavršavanju reda i mira na teritoriji Auto Puteva, gde bi takodje imali pristup vozolima za vuču i uvek bi gledali da odvuku vozilo te speče da nastane gužva i pometnja.

Činovi

1.Suspend
2. Cadet
3.Tropper junior
4.Tropper Officer
5.Tropper Senior
6.SAT
7.SAT Pilote
8.SAT Sniper
9.SAT Lieutenant
10.Junior Detectives
11.Detectives
12.Senior Detectives
-Command!!!
13.Deputy Captain of Detectives
14.Deputy Captain of SAT
15.Captain of Detectives
16.Captain of SAT
-High Command!!!
17.Head of Department
18.Captain
19.Chife of Staff
20.Assistant Sheriff
21.Deputy Sheriff
22.State Sheriff

Hvala na čitanju i srećno svim ostlaim učesnicima!!!
 

Hare Flow

Player
Player
Joined
Jun 7, 2024
Messages
592
Odbijen
Razlog : Nedovoljno truda ulozenog u pisanje aplikacije ! 2/3 razloga zasto zelite biti Lider je Iskustvo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom