Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Zizi Navaro

Player
Player
Joined
Aug 13, 2023
Messages
12
1. Vaše ime IRL: Andrija
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosjek online po danu: 4H
5. Vaš Discord: andrija4906
6. Vaše ingame ime: Zizi Navaroo
7. Vaš ID: 33074

Dodatne informacije

1. Lider za..... SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

1.mogu značajno koristiti organizaciji u situacijama koje uključuju planiranje događaja i brzo donošenje odluka. SAHP je često jedna od prvih organizacija za sprovođenje zakona kojoj se ljudi pridružuju, jer služi kao odskočna daska za druge organizacije ili za sticanje iskustva. Sa svojim liderskim sposobnostima, cilj mi je da izgradim snažan i kohezivan tim koji mogu da obučavam i vodim na profesionalan način. Ovaj tim će, zauzvrat, nastaviti da efikasno podučava i obučava druge.
2.Mnogi ljudi se osećaju nervozno i zastrašeno tokom svog prvog intervjua, jer se policajci često stereotipno smatraju grubim i nepopustljivim. Želim da promenim ovu percepciju i učinim da se kandidati osećaju prijatnije i dobrodošli tokom procesa intervjua. Moj cilj je da gajim osećaj razumevanja i timskog rada umesto zastrašivanja ili straha.
3.Planiram da negujem prijateljsko okruženje sa poštovanjem u okviru SAHP-a, gde svi podržavaju jedni druge i sarađuju sa drugim organizacijama. Moj cilj je da minimiziram favorizovanje i sukobe. Pored toga, cilj mi je da SAHP učinim što je moguće dobrodošlijim i korisnijim za pridošlice u gradu, pomažući im i pružajući smernice, posebno ako su premladi da bi se pridružili ili im je potrebna licenca. Želim da SAHP bude mesto gde ljudi rado dežuraju i uživaju u druženju sa svojim kolegama. Svaka negativnost, toksičnost ili favorizovanje biće brzo i na odgovarajući način rešena.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Moj plan je da obezbedim da moj mandat bude i aktivan i profesionalan. Ovo uključuje redovne treninge i kampove za obuku HRT-a, gdje će članovi HRT-a patrolirati gradom u konvoju kako bi uputili nove regrute o pravilnim procedurama. Takođe imam za cilj da primenim česte ili satne šlep racije, sa nedeljnim minimalnim zahtevom, kako bih maksimalno iskoristio šlepere. Pored toga, daću prioritet kvalitetu u odnosu na kvantitet prilikom zapošljavanja, fokusirajući se na pojedince sa sveobuhvatnim razumevanjem pravila servera. Uključiću se u koorganizacijske aktivnosti, kao što je redovna obuka SVAT-a sa specijalnim taktičkim timovima svake organizacije, vežbanje u oblastima kao što je NG Arena da bih poboljšao cilj, položaje bočnih timova i postavljanje barikada. Štaviše, planiram da moj tim za unutrašnje poslove (IA) sarađuje sa timovima LSPD-a i FIB-a kako bi podelio dokaze o internim problemima ili stalnim problemima, kao što su kršenja ugovora o radu ili interna korupcija. Moja CID jedinica će nastaviti da pomaže FIB-u pružanjem dokaza, i nameravam da uključim LSPD u ovaj napor, pošto se kriminalne aktivnosti često dešavaju na autoputevima. Dokazi koje je prikupio LSPD, u kombinaciji sa nalazima SAHP-a, biće ključni u podršci FIB-ovim bandama i racijama na porodice.


========= SAHP LEAD =========
(30) Sheriff
(29) Undersheriff
(28) Assistant Sheriff
========= HIGH COMMAND =========
(27) Chief Of Staff
(26) Head of Department
(25) Deputy Head of Department
(24) Supervisor
(23) US Marshal
========= SAHP SENIOR RANKS =========
(22) Area Chief
(21) Captain
(20) Lieutenant
(19) Major
========= SAHP HIGH CLASS RANKS =========
(18) Master Sergeant
(17) Senior Sergeant
(16) Sergeant
(15) Master Corporal
(14) Senior Corporal
(13) Corporal
========= SAHP MIDDLE CLASS RANKS =========
(12) Master Trooper III
(11) Master Trooper II
(10) Master Trooper I
(9) Senior Trooper III
(8) Senior Trooper II
(7) Senior Trooper
========= SAHP LOW GRADE RANKS =========
(6) Trooper III
(5) Trooper II
(4) Trooper I
========= SAHP STARTING RANKS =========
(3) Rookie
(2) Traniee
========= SAHP RANK =========
(1) Suspended
 

Hare Flow

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jun 7, 2024
Messages
573
Čestitamo,
Pozvani ste na interview za SAHP koji će se održati u Subotu 24/08/2024 u 20:00h Budite u čekaonici 5 minuta prije početka. Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom