Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
62094
Players nickname
Henesy Keen
Suspect ID
4409
Date of violation
Aug 23, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=kF5aRcumU7g

Henesy Keen

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jul 13, 2024
Messages
101
Na snimku se vidi kako bolnicar ne zeli da pruza pomoc, predpostavljam da me je utisao ali to ne menja cinjenicu da to sme da radi dok je na recepciji, da sam mu trazio hitno osiguranje verovatno ne bi mi prodao cak sam i u chat napisao da mi da lecenje.
 

Marsal Alhabib

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
75
Mislim da si u Pravu
Osoba sam pun zdravla nece moci da se izleci 2 puta ili vise
s9iPA14.jpeg
[/IMG]
 

Henesy Keen

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jul 13, 2024
Messages
101
Osoba koja radi na recepciji ne sme da utisava druge ljude posebno svoje kolege.i gospodjica na pov-u me je videla kao i ti samo nisi me cuo jer si me kao civila i kao tvog kolegu, utišao.
U svakom slucaju je trebao da me izleci ali nije.
 

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
285
Na snimku se vidi kako bolnicar ne zeli da pruza pomoc, predpostavljam da me je utisao ali to ne menja cinjenicu da to sme da radi dok je na recepciji, da sam mu trazio hitno osiguranje verovatno ne bi mi prodao cak sam i u chat napisao da mi da lecenje.
Nigde na POV nisi pritisnuo F8 nego samo F10 a da te naucim ako ne znas F8 je za resetovanje mikrofona da si pritisnuo F8 mozda bi te i cuo i dao lecenje a uostalom imas salter i NPCa.
 

Henesy Keen

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jul 13, 2024
Messages
101
Nigde na POV nisi pritisnuo F8 nego samo F10 a da te naucim ako ne znas F8 je za resetovanje mikrofona da si pritisnuo F8 mozda bi te i cuo i dao lecenje a uostalom imas salter i NPCa.
Postoji i chat gde sam isto napisao 😉
 

Henesy Keen

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jul 13, 2024
Messages
101
Da lepo si napisao hahahah okacio sam sebe za 3.1 plus nepostovanje bolnicara
Ne bih ga kacio za dzabe, jednostavno imao je nesto protiv mene, ne znam ni sta ni zasto i eto, doslo je do toga da me je utisao i na kraju kada mi je bila potrebna pomoc on mi nije pruzio. Njegov posao je da leci a ne da nekog utisa i posle da dodje do ovih konflikta
 

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
285
Ne bih ga kacio za dzabe, jednostavno imao je nesto protiv mene, ne znam ni sta ni zasto i eto, doslo je do toga da me je utisao i na kraju kada mi je bila potrebna pomoc on mi nije pruzio
Pa to i jeste stvar ti ces dobiti ban/mute za G.P. 3.1 zbog ovog sto si napisao u chat plus G.P. 6.12 Ograničeno je uznemiravanje zaposlenika EMS -a tijekom obavljanja dužnosti ili pokazivanje neprikladnog ponašanja u odnosu na zaposlenike EMS -a (iznimka - zaposlenik EMS -a nije poštovao) | Zabrana do 7 dana ---------- ovde jedino ti mozes da dobijes kaznu, a brisanje POVa je ban evading sto se toga tice snimljen je
 

Henesy Keen

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jul 13, 2024
Messages
101
Pa to i jeste stvar ti ces dobiti ban/mute za G.P. 3.1 zbog ovog sto si napisao u chat plus G.P. 6.12 Ograničeno je uznemiravanje zaposlenika EMS -a tijekom obavljanja dužnosti ili pokazivanje neprikladnog ponašanja u odnosu na zaposlenike EMS -a (iznimka - zaposlenik EMS -a nije poštovao) | Zabrana do 7 dana ---------- ovde jedino ti mozes da dobijes kaznu, a brisanje POVa je ban evading sto se toga tice snimljen je
Taman da se kao covek odmorim
 

Nikola Verstappen

Player
Player
Joined
Aug 20, 2021
Messages
37
Ovo je po meni dno dna kacis bolnicara zbog toga sto verovatno imas nesto protiv njega, jasno se vidi u 30 sekundi kad si reko da zelis da ga kacis na sajt, pritom si i sam svestan da na serveru ima bagova da se necujemo da treba da koristis F8 i F10, pritom postoji mogucnost da si nevidljiv i opet nisi uradio F10. Totalno razumem da se bolnicar kaci za korupciju ili tako nesto ali za ovakvu glupost svaka ti cast 👏👏👏
 

Henesy Keen

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jul 13, 2024
Messages
101
Ovo je po meni dno dna kacis bolnicara zbog toga sto verovatno imas nesto protiv njega, jasno se vidi u 30 sekundi kad si reko da zelis da ga kacis na sajt, pritom si i sam svestan da na serveru ima bagova da se necujemo da treba da koristis F8 i F10, pritom postoji mogucnost da si nevidljiv i opet nisi uradio F10. Totalno razumem da se bolnicar kaci za korupciju ili tako nesto ali za ovakvu glupost svaka ti cast 👏👏👏
Sta se palis kinderu, i onako nece nista da dobije
 

Milan Bucojevic

Player
Player
Joined
Jun 8, 2022
Messages
437
Trenutno ne mogu zakljuciti ovu žalbu dostavite POV od početka situacije

ID 62094 Ima rok 12h da dostavi POV od pocetka situacije

Svaki naredni Off-Topic komentar biće kažnjen.


Ako smatrate da je kazna koju je administrator izrekao netačna, slobodno podnesite žalbu.
RS Server Administrator
LSPD Curator

NG Curator
 

Henesy Keen

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jul 13, 2024
Messages
101
nemam duzi pov od ovoga ali zelim samo da kazem da prodajem kupus, bundeve i ananas
Kupus po komadu: 600$
Bundeve po komadu: 600$
Ananas po komadu: 700$
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom