Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14515
Players nickname
Malcolm Marshal
Suspect ID
1870;15981;0000
Date of violation
Apr 10, 2022
Time of violation
20:00
Proofs
https://streamable.com/oclop1

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
Krenuli smo u voznju dzipovima gde su nas njih trojica presrela u nameri da ukradu auto te ubili vozaca i na taj nacin otudjili auto. Sve pet ali ubiti coveka kako bi ukrao auto smatram da je DM jer ako ce tako ubijati onda neka naruci da ubije nekoga a ne da krade auto na ovaj nacin za pisljivih 200k plus je unisten RP samim tim sto mi nismo imali oruzije i itekako su mogli da se dogovore na drugaciji nacin da to urade kao npr da dignu oruzije na nas i nateraju da se preda auto a ne metak pa kradi, totalni FailRP kradljivca auta i saucesnika. Dva ID-a sam imao na snimku, za treceg ne znam ko je.
 

Ghosty996

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
52
Krali smo ti kola a ostale smo ubili jer su namerno gazili onog sto je krao kola...svakako bio si van grada sama granica tako da nema sta da se ljutis.Ako ti kradem u RL kola sta treba da kazem e brate stani da ti ukradem kola???
 

Nikola Djokiic

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
152
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji gde se vidi njihov ID.
 

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
Buraz nije frka sto krades kola, ok - ali da izadjes i ubijes coveka samo nije bas lep rp za drugu stranu. Ok sve pet ne mora kaznjavanje ali bar sledeci put neki rp napravite ne DM.
Lep pozdrav mozete zatvoriti.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom