Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Pomaganje citerima | 32, 8597, 9464, 23454, 6937, 25686

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
Joca Tru
Suspect ID
32
Date of violation
Sep 25, 2022
Time of violation
02:44
Proofs
https://streamable.com/4xjjbb

assc

Player
Player
Joined
Mar 18, 2022
Messages
233
Tyler nema veze s ovim kidom Obitom, imao je neke prijatelje u Vendetti koji su ga ubacili i dali mu neki rank jer je mali okej pucac bio ako se dobro sjecam i na kraju je mali upalio cheat usred informala i napravio sranje. Mislim da je bio banan prije toga vec i da je onda taman dobio unban i vratio se pa ponovno napravio to sranje, ali Tyler nije imao veze s tim, niti ga je on zvao, niti ista, bezveze serete po covjeku
 

Budzak

Player
Player
Joined
Aug 6, 2024
Messages
63
Kaki dogovori , kako kršenje pravila , di su dokazi za to ? Da si imalo bitan rastavio bi te na proste faktore za ovu klevetu .
Jedino ko je tu nekoga edukovao smo mi ... sve Vas. Vendetta je školski primjer kako treba izgledati normalna i poštena familija .

Koga ste Vi educirali o bilo čemu , kidare čiterske korumpirane ?? Regrupovci koji su nam namjestili BL 2021 , koji su izmisli priču , nahranili Mazhora sa izmišljotinama .... gdje su oni sada ??? .... KARMA !
Lagali ste , prevodili ste bajke , rekli ste eno ga Tyler u discordu on je jebo svima majku , on je sve organizirao ... 7 mjeseci sam bio blacklistan nedužan . Kada se istina saznala ... nisam dobio odštetu niti sorry . Ali KARMA je ispravila svu nepravdu .
igrica je bato nije RL zivot previse si se zanio
 

Prince Dior

Player
Player
Joined
Sep 14, 2021
Messages
170
Ja np sta ti mislis ko si i sta si , al ja mislim da si niko i nista !

Ne znam zasto kasnite sa tim video-m i sto mi nemam aman bas nista sa tim lik je usao u familiju to bog zna kako niko ga od nas nije ubacio!

A mi smo djole vec dugo dugo vrjeme pola nas u grand rp penzi , mi nikad nismo muju nit abrahama vrjedali te price ostavi za malu djecu , ne znam sta si se ti umislio na neki naci ali nisko ces pasti to je garantirano!

A to sto ce stici nekog karma to je isto garantirano!

A ovaj video
je video napravio sam regroup sami admini , DIEGO SWAYZE ID 8 , mislim da si ti pre mlad za price iz 2022-2021! Kad budes znao pola stvari javi se

Pusica , Prince McQueen ID :20
 

Micaaaaaa

propali drogas
Player
Joined
Feb 21, 2023
Messages
283
braco moja u kakve se vi gluposti uvaljujete, ako je decko dobio ban nakon informala, nije liderova duznost znati svakoga dana u svakoj sekundi dal njegov clan porodice cituje. Onaj ko ga je ubacio tada ucinio je veliku gresku zbog moguceg neznanja, brzine ili bezbriznosti. Sve u svemu, ako je decko dobio ban odma posle inf, nema za sta ova zalba da se nastavlja. Cisto trovanje mozga i izbacivanje toksicnosti na evente stare kao i ovaj server.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom