Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
sigma
Suspect ID
47466
Date of violation
Aug 30, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=q_-YwdPIE2U

Mr Felix

Player
Player
Joined
Aug 26, 2023
Messages
159
napravio montazu sa citom 💀
brat se napalio na mene jer nema ruke i ljubomoran, ovaj decko da je toliko uporan u zivotu koliko na forumu ni nebo mu nebi bio kraj. Ako treba neka me PC-checkuju onda nakon sta se vratim sa bana. Lp za se fanove koje misle da imam cit + vracam se nekoliko dana dodjite ko kuce Paid in Full za autograme. :cool::love:
 

Mr Felix

Player
Player
Joined
Aug 26, 2023
Messages
159
nemas para za skript kupujes 1337 💀💀💀💀💀

samo sam cekao ovaj trenutak da se napalio neko za ove skrinove , ovo je jedan igran na rs koje je banana ili blacklistan nisam siguran ovo je samo moj prijatelj lazar slao meni zbog dokaza kao prvo u desnom kutu i vidis na to nije moj id.
A samo da kazem da niste spremni kad se vratim...
 

M32a

Player
Player
Joined
Jan 12, 2024
Messages
38

samo sam cekao ovaj trenutak da se napalio neko za ove skrinove , ovo je jedan igran na rs koje je banana ili blacklistan nisam siguran ovo je samo moj prijatelj lazar slao meni zbog dokaza kao prvo u desnom kutu i vidis na to nije moj id.
A samo da kazem da niste spremni kad se vratim...
Kakve veze to ima kad si svakako stavio klipove sa en2 gde se vidi da imas aim assistance upaljen i jos imas neki sranje config pitaj Boga koliki ti je smoothing kad ti onako vuce da se vidi slepce slepavi
 

niksii

Player
Player
Joined
Sep 26, 2023
Messages
179
znaci znas da je neko cheatao i nisi prijavio mirise mi na pomaganje cheaterima
 

Micaaaaaa

propali drogas
Player
Joined
Feb 21, 2023
Messages
274
Kakve veze to ima kad si svakako stavio klipove sa en2 gde se vidi da imas aim assistance upaljen i jos imas neki sranje config pitaj Boga koliki ti je smoothing kad ti onako vuce da se vidi slepce slepavi
od kad se moze kaciti tudji pov za cheat
 

Mr Felix

Player
Player
Joined
Aug 26, 2023
Messages
159
oces priznat ko je tebe stitio i krio dok si cheatovao ili da se sazna na drugi nacin
oces priznat ko je tebe stitio i krio dok si cheatovao ili da se sazna na drugi nacin
Niksi ko je tebe naljutio, sta sa vama ja napravio, citu zivotu nisam imo niti podrzavam. a ovaj tanx da nisi fan nebi se zalio samo, ne znam ja ko je dobio blacklistu za cit...
 

M32a

Player
Player
Joined
Jan 12, 2024
Messages
38
Niksi ko je tebe naljutio, sta sa vama ja napravio, citu zivotu nisam imo niti podrzavam. a ovaj tanx da nisi fan nebi se zalio samo, ne znam ja ko je dobio blacklistu za cit...
nisam blan za cit + naso sam ti skriptu na kompu no nameru citujes na en2 u areni protiv indijanaca i turcina
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom