Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Your ID
42823
Players nickname
Nemanja Macher
Suspect ID
31771
Date of violation
Sep 9, 2024
Time of violation
01:45
Proofs
https://streamable.com/5dtcu1

nemanjamacher

Player
Player
Joined
Aug 30, 2023
Messages
222
vratio se pre par dana sa duzeg bana zbog citovanja,kao sto i sami mozete proveriti,bio je tad usao na vinograd i sa RPGom pobio nas 20, 2 puta nije dostavljao pov gde se jasno vidi da cituje,zeleo bih da vidim ovaj pov,rev metak 2 od 2 nije misao,a assault samo jedan metak ispalio i cudi me sto nije nastavio da puca dalje?
kad malo bolje pogledam ovaj pov,jedva cekam da vidim njegov ako ga posalje uopste sa kakvom lakocom on tako ubija
 
Last edited:

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,890
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Zahtevam da igrac ID 31771 dostavi POV sa eventa, ima rok 16h.
  • Svaki offtopic komentar bice kaznjen
 

Nikola Whiite

Player
Player
Joined
Aug 16, 2023
Messages
39
vratio se pre par dana sa duzeg bana zbog citovanja,kao sto i sami mozete proveriti,bio je tad usao na vinograd i sa RPGom pobio nas 20, 2 puta nije dostavljao pov gde se jasno vidi da cituje,zeleo bih da vidim ovaj pov,rev metak 2 od 2 nije misao,a assault samo jedan metak ispalio i cudi me sto nije nastavio da puca dalje?
kad malo bolje pogledam ovaj pov,jedva cekam da vidim njegov ako ga posalje uopste sa kakvom lakocom on tako ubija
Takodje da dodam, decko ima preko 7 accounta i ban evejdao je dok je bio banovan na mainu i twinku
 

Diegorr Fedorrov

Bate ne smaraj ljubi te brat
Player
Joined
Feb 2, 2024
Messages
204
vratio se pre par dana sa duzeg bana zbog citovanja,kao sto i sami mozete proveriti,bio je tad usao na vinograd i sa RPGom pobio nas 20, 2 puta nije dostavljao pov gde se jasno vidi da cituje,zeleo bih da vidim ovaj pov,rev metak 2 od 2 nije misao,a assault samo jedan metak ispalio i cudi me sto nije nastavio da puca dalje?
kad malo bolje pogledam ovaj pov,jedva cekam da vidim njegov ako ga posalje uopste sa kakvom lakocom on tako ubija
Hahahahhahahahahahahahahahhahahahahahagahagagaha bato ti si kralj hahahaha
 
Top Bottom