Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
64811
Players nickname
milan hrstoje
Suspect ID
52360
Date of violation
Sep 5, 2024
Time of violation
18:12
Proofs
https://youtu.be/-lp1nqC8Hy8

Kevin Odd

Grand ❤️‍🔥
Server Administrator
Joined
May 6, 2023
Messages
1,256
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu
Dostavite pov od pocetka situacije.
Rok 6h​
 

kolan

Player
Player
Joined
Sep 4, 2024
Messages
71
EVO SNIMAK
u snimku sam brojao iz sprdnje ali nisam pucao hteo sam vidjeti njihovu reakciju tako da ja nisam nista prekrsio
 

Andrej Matijevic

Player
Player
Joined
Aug 18, 2024
Messages
27
EVO SNIMAK
u snimku sam brojao iz sprdnje ali nisam pucao hteo sam vidjeti njihovu reakciju tako da ja nisam nista prekrsio
Ako bude trebao cjeli pov tu sam i pokazat cu cjeli snimak. Kevine ako bude trebalo replaj.
 

kolan

Player
Player
Joined
Sep 4, 2024
Messages
71
Ako bude trebao cjeli pov tu sam i pokazat cu cjeli snimak. Kevine ako bude trebalo replaj.
bato evo ga cjeli snima tako da sve se vidi da si ti radio 6.15 ja sam samo brojo ali nisam pucao kada nisam zelio i ti sada radis off-top
 

Andrej Matijevic

Player
Player
Joined
Aug 18, 2024
Messages
27
bato evo ga cjeli snima tako da sve se vidi da si ti radio 6.15 ja sam samo brojo ali nisam pucao kada nisam zelio i ti sada radis off-top
Kao sto sam rekao ako bude kevin trazio cjeli snimak dat cu mu snimak je dug cjeli sat vremena i vise da se svadjam na forumu necu, Ako ce da mi da kaznu neka da. Sve se vidi u mom povu uzivaj u ostatku dana/noci.
 

Kevin Odd

Grand ❤️‍🔥
Server Administrator
Joined
May 6, 2023
Messages
1,256
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu.
ID:52360 ce dobiti kaznu za G.P 6.15​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom