Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Pomaganje citeru + possible cheat | 65031, 21294 64735

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
8464
Players nickname
Paca Vice
Suspect ID
65031 21294 64735
Date of violation
Sep 10, 2024
Time of violation
00.00h
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=V3wNB81sAP4

Paca Vice

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
264
Ovako, ovo su ljudi koji su pokusali da nameste ban igracu Denzi Washington, mozete sami prepoznati glas gospodinu 65031 uporedite njegov glas sa moje zalbe ove i sa zalbe koju je on kacio ----- > Reviewed - Povlačim žalbu KLIK

Posto je bata obrisao snimak sa gornje zalbe evo ovde snimak : KLIK ZA SNIMAK


65031 ima cit znaci hitao sam ga 127 sigurno ali ne pada, isto ga je hitao i Vidoje ( 54652 ) te mu je dao 275 damage ( Link klipa KLIK )
21294 kod sebe je imao USB sa virusom te ga je sigurno on ubacio kako bi izvadio ova dva citera.

Snimak kako 21294 dolazi vozilom po njih KLIK

Snimak gde gospodin nikako ne pada i ako smo ga otkinuli


A zalba je stavljena isto na ovog citera 65031 sinoc i odbili ste je ----- > Rejected - possible cheat I 65031 KLIK

Isti ljudi cituju, isti ljudi pomazu citerima tacnije saradjuju te samim tim unistavaju RP



Snimci pokusaja hapsenja :

 
Last edited:

Forum vvarrior

Player
Player
Joined
Jun 19, 2023
Messages
123
Ovako, ovo su ljudi koji su pokusali da nameste ban igracu Denzi Washington, mozete sami prepoznati glas gospodinu 65031 uporedite njegov glas sa moje zalbe ove i sa zalbe koju je on kacio ----- > Reviewed - Povlačim žalbu KLIK

65031 ima cit znaci hitao sam ga 127 sigurno ali ne pada, isto ga je hitao i Vidoje ( 54652 ) te mu je dao 275 damage ( Link klipa KLIK )
21294 kod sebe je imao USB sa virusom te ga je sigurno on ubacio kako bi izvadio ova dva citera.

Snimak kako 21294 dolazi vozilom po njih KLIK

Snimak gde gospodin nikako ne pada i ako smo ga otkinuli


A zalba je stavljena isto na ovog citera 65031 sinoc i odbili ste je ----- > Rejected - possible cheat I 65031 KLIK

Isti ljudi cituju, isti ljudi pomazu citerima tacnije saradjuju te samim tim unistavaju RP



Snimci pokusaja hapsenja :

Dosao sam po drugove koji su tek usli u igricu i vi ste ih hapsili po velikom id-eu izbavim ih i jedan ude u auto drugi nastavio pesice i na kraju ste nas bez rpa zaustavili i hapsili, za ovog citera mi je jasno i dobio je ban vec ne brini ali ove po koje sam ja doso nisu citeri nego novi igraci koji su zbog mene skinuli rp i nigdje na snimku nemas da cituju nego pokusavas svima namjestit ban. Jadno.
 

Paca Vice

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
264
Dosao sam po drugove koji su tek usli u igricu i vi ste ih hapsili po velikom id-eu izbavim ih i jedan ude u auto drugi nastavio pesice i na kraju ste nas bez rpa zaustavili i hapsili, za ovog citera mi je jasno i dobio je ban vec ne brini ali ove po koje sam ja doso nisu citeri nego novi igraci koji su zbog mene skinuli rp i nigdje na snimku nemas da cituju nego pokusavas svima namjestit ban. Jadno.
Moji su drugovi zestoki momci po celom svetu, ne znate drugacije samo cit bajo, zato ces sa njima zajedno da se druzis sada tamo.
 

Forum vvarrior

Player
Player
Joined
Jun 19, 2023
Messages
123
Moji su drugovi zestoki momci po celom svetu, ne znate drugacije samo cit bajo, zato ces sa njima zajedno da se druzis sada tamo.
😭 ja ti kazem da sam doso po drugog hahahah koji nema cit koji je doso tek u serv nemam cit nema ni on mozes pitat admine koji mu je acc po redu ako si toliko uporan 💀
 

Teo Razzgazi

Player
Player
Joined
Oct 11, 2023
Messages
54
i hvala bogu ovaj forum varrior account je ocito drugi acc na forumu posto kaci sve moguce... jer mu je Main acc banovan...
 

glsc

Player
Player
Joined
Sep 14, 2022
Messages
41
65130 citer ponovo dobija ban za cheat a 21294 krao panele sa njim slucajnost ili sta? da 3 lika dobiju ban za cit i sva 3 puta 21294 je sa njim hahahah ....
 

Forum vvarrior

Player
Player
Joined
Jun 19, 2023
Messages
123
65130 citer ponovo dobija ban za cheat a 21294 krao panele sa njim slucajnost ili sta? da 3 lika dobiju ban za cit i sva 3 puta 21294 je sa njim hahahah ....
reportaj ga onda za 1.4 i za ban evading ako su svi citeri koji su dobili ban sto se mene tice slobodno reci svojim frendovima koji rade ko admini da ga provjere posto mi se u dm oboje pretite da cu dobit ban
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom