Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed Zalba na pogresnu donesenu odluku na Allen Sikter

Status
Not open for further replies.
Your ID
24206
Players nickname
Armin Muminovicc
Administrators nickname
Allen Sikter
Date
Sep 14, 2024
Time
11:24
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/817082/#post-2878025

Arminmumi

Player
Player
Joined
Sep 14, 2024
Messages
4
Pozdrav dobio sam ban na 7 dana od Admina Allena. Prvi put sam kaznjen i odmah sam dobio 7 dana, a valjda sam treba dobit za prvi put utisavanje, odmah me je najgore kaznio, a kao prvo, mikrofon mi je ostao ukljucen, nisam uopste u igri nikome nista govorio, a kamoli tome sto me okacio, kao drugo taj sto me okacio slucajno je tu prolazio, ja da sam njemu rekao to nije problem neka ide ban i 30 dana, ali ja sam to reko onako u fazonu kroz pricu, i ovaj je tu prolazu to snimio i okacio me jer nema pametnija posla, a ovaj admin me je kaznio sa 7 dana umjesto utisavanja, dok drugi dobijaju utisavanje za mnogo gore stvari i rijeci, uplacujem mejseccno 500-800 eura, i jos mi je prvi puta da sam nesto ovako uradio i dobijem ban to nije fer ni 1%. Nadam se da ce kazna biti maknuta ako nista smanjena, jer ja nisam nista tome rekao sto me objavio kao sto se vidi, slucajno je tu prosao. Izvinjavam se ako se neko nasao uvrijedjeno nece se ponoviti, jer stavrno meni nije bila namjera nikoga uvrijediti niti to reci direktno. A tome sto me okacio svaka cast, kako mu je samo dosadno u zivotu. Lp
 

Arminmumi

Player
Player
Joined
Sep 14, 2024
Messages
4
Cak imam i pov gdje se vidi i cuje da nisam se uopste njemu obracao.
 

Arminmumi

Player
Player
Joined
Sep 14, 2024
Messages
4
Molim vas da mi otklonite kaznu bana u kaznu utisavanja, vikend je slobodan sam da iskoristim vrijeme kako treba, nece se vise ponoviti.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom