Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
56428
Players nickname
Goxx Phoenix
Suspect ID
19083
Date of violation
Oct 3, 2024
Time of violation
02:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=JkhxtpAXOd8

Strale Flow

Player
Player
Joined
Jun 11, 2022
Messages
43
Samo da napomenem u istom pov-u on kao FIB agent bez korumpirani biografije koristi sminku i cuva masinu za stampanje para. To je sve od mene neka administraciju odluci kako oni misle.
 

GoXx

Player
Player
Joined
Oct 10, 2023
Messages
105
Samo da napomenem u istom pov-u on kao FIB agent bez korumpirani biografije koristi sminku i cuva masinu za stampanje para. To je sve od mene neka administraciju odluci kako oni misle.
Fib agent je uvek na duznosti, i sminka se koristi radi snimanja dokaza i ostalo, a mozda je i masina undercover. Pozz od mene!
 

GoXx

Player
Player
Joined
Oct 10, 2023
Messages
105
I odkud ti znas da sam ja FIB agent, jesam ti dao pasos,legitimaciju ili nesto?
 

Strale Flow

Player
Player
Joined
Jun 11, 2022
Messages
43
Fib agent je uvek na duznosti, i sminka se koristi radi snimanja dokaza i ostalo, a mozda je i masina undercover. Pozz od mene!
Jel ti cujes sebe sta pricas? Mogu isto da okacim pov kako si doasao da posle 5 min krades istu masinu
 

GoXx

Player
Player
Joined
Oct 10, 2023
Messages
105
Snimaju se dokazi protiv svakoga, mora da se radi druze, tako da pozz. Administracija je tu da odluci sta i kako, a ti da si neko ne bi pucao sa brda, nego dodjes odbrojis i odradis sta treba.
 

Strale Flow

Player
Player
Joined
Jun 11, 2022
Messages
43
Snimaju se dokazi protiv svakoga, mora da se radi druze, tako da pozz. Administracija je tu da odluci sta i kako, a ti da si neko ne bi pucao sa brda, nego dodjes odbrojis i odradis sta treba.
Pa ja bih kad ti i tvoji nebi pucali na ulici tako da ono mogu ja da okacim sta ste vi radili nikakav problem
 

Bogoljub Krstic

Player
Player
Joined
Oct 3, 2024
Messages
1
hahahah haos lik kaci glumi da zna pravila, pa druze ti da znas nesto ne bi kacio lika za g.p. 6.15 na fam raidu ahahah shou. Prikuplja dokaze obavlja familijarne aktivnosti kao fibovac. Ko je ovom dao rank da moze sminku da koristi treba da se zapita. Usput mogao si okaciti malo duzi pov traje samo 11sekundi.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom