Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
46524
Players nickname
Matija Cubric
Suspect ID
16131
Date of violation
Oct 7, 2024
Time of violation
10:23
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=tCJp7l8j35o

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
420
SVI KOJI SKUPLAJU CITERE IZ GOLDA U SVOJU FAMILIJU NE ZASLUZUJU NISTA BOLJE. ONI DA VALJAJU NEBI MENJALI FAMILIJE SVAKIH 2 3 NEDELJE. IDEMO DA SE IGRAMO DODJITE NA INFORMAL
 

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
608
SVI KOJI SKUPLAJU CITERE IZ GOLDA U SVOJU FAMILIJU NE ZASLUZUJU NISTA BOLJE. ONI DA VALJAJU NEBI MENJALI FAMILIJE SVAKIH 2 3 NEDELJE. IDEMO DA SE IGRAMO DODJITE NA INFORMAL
jucer u vc pricas kako nisi picka da reportas BA roll
 

Nenad Sixthstreet

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Feb 8, 2024
Messages
69
Ljudi morate shvatiti da je BA kad neko iskoriiscava bag sa cancel animacijom. I puca u rolu, dok se u ocima drugog ko ga puca ovaj puca i rola u isto vreme, nije cancel role kada brzo switchate sa puske na ar, nego gltich roll sa cancel animacijom .

Ovo je ba jer se rola nije zavrsio animaciju kod drugog a puca.

Tako da ste dzabe kacili, i pokusavate da namestate banove ali dobro

 

Nenad Sixthstreet

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Feb 8, 2024
Messages
69
I takodje to sto strecujete igricu kao da igrajte minecraft, i posle vam se ljudi teleportuju po mapi to je nesto drugo..

Palite reshadove i stavljate custom aspect ratio, i rezolucije i ostalo pa placete onda kad vas neko ubije cudno...
 

LeZone

Player
Player
Joined
Oct 23, 2023
Messages
7
Brando nemoj mnogo da se kurcis, sa tim pederskim glasom jel ti jasno
a sad cu da ocistim sve tvoje citere u familiji Brando do sad sam cutao vise necu unistavate igru Brandonjaaa
Za taj dan zivim da to vidim
 

Nenad Sixthstreet

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Feb 8, 2024
Messages
69
pa moram kad prima citere u fem . isto sam rekao da mrzim citere ako si sve slucao sta pricam
znaci sad priznajes, da hoces da mi namestis ban jer su goldovci dosli kod mene u familiju a ne kod teebe?

brando goldovci da nisu dosli kod mene otisli bi negde drugde, a to ako imas nesto sa nekim pojedincima i sumnjas da neko cituje reportaj ga ima neko da resi to...
 

LeZone

Player
Player
Joined
Oct 23, 2023
Messages
7
Kad je vas dragi cole munić bio tu svi ste uzivali i tad nije bilo unistavanja igre?
De molim vas nemojte da vam je jezik brzi od pameti
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom