Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Praznjenje skladista GP 6.3 | 18429, 18385

Status
Not open for further replies.
Your ID
840
Players nickname
Lukas Anderson
Suspect ID
18429, 18385
Date of violation
Apr 16, 2022
Time of violation
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/5h6SYiw

ilhan muhvic

Blocked
Blocked
Joined
Mar 19, 2022
Messages
10
pa ne moze se sve vratiti sto uzmemo iz skladista nekad imamo akcije i ne mozemo sve vratiti jer nas ubiju a za drugi acc ne igram ja vec moj brat ii pitao sam da li mogu da ga zaposle jer je twinke acc i vise sile i veci cinovi lspd-a su mi dogovorili da to nije problem i dodali su me u organizaciju ja niakd nisam krao to mi nije cilj i ynam kakve su kayne ya to nisam pomisljao da kradem usoao sam da igram posteno ja od oruyja ne mogu dobiti nista svakako mogu uyeti oruyje na vise nacina yar mislite da bih krao na najgori moguci nacin za nojgoru kaznu koju mogu dobiti molio bih da admini usvoje hvala.
 
Last edited:

Mango Jerry

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
38
pa ne moze se sve vratiti sto uzmemo iz skladista nekad imamo akcije i ne mozemo sve vratiti jer nas ubiju a za drugi acc ne igram ja vec moj brat ii pitao sam da li mogu da ga zaposle jer je twinke acc i vise sile i veci cinovi lspd-a su mi dogovorili da to nije problem i dodali su me u organizaciju ja niakd nisam krao to mi nije cilj i ynam kakve su kayne ya to nisam pomisljao da kradem
Ne znam sta da kazem na ovo razgledajte dobro situaciju mozda decko nije od tog posla stvarno ne bih da crnacim nikoga ali treba dobro sve da se provjeri u bazama podataka radio sam u lspd i znam kakva je situacija pljacka bankomata patrole u svakom trenutku kada se izadje van green zone ljudi zele da se pucaju sa policijom pa tako da decko se samo dopunjavao oruzijem vjv mozda nije krao
 

Lukas Anderson

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
369
Detaljno ce Senior Administrator utvrditi, da li je vraceno sve u skladiste od navedenog i da li je izgubljeno. Uvek postoji solucija da ja pogresim. Ali rade nase sigurnosti i tvoje, detaljno ce se utvrditi sta se dogodilo sa tobom.
 

ilhan muhvic

Blocked
Blocked
Joined
Mar 19, 2022
Messages
10
Ne nije sve oruzje moglo biti vraceno jer su imale akcije i orizje je ispadalo tokom akcija pritom su nas zeleni napadali i bili smo na bankomate ljudi su nas ubijali skoro svaih 20 min
 
Last edited:

Anđelko Roosevelt

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
585
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 18385 će dobiti kaznu za Generalno Pravilo 6.3
  • Prebacivao si stvari iz LSPD-a u kuču 258.
  • ID-u 18429 je večina stvari ispala tijekom spavna​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom