Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
21199
Players nickname
Karlo Stosic
Suspect ID
2471
Date of violation
Apr 22, 2022
Time of violation
23:04
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=z1KfJ9eJaEo

Karlo Stosic

Player
Player
Joined
Apr 19, 2022
Messages
9
Hodao sam blizu zatvora jer me tu ostavio taksista te sam tu cekao prijatelja da me pokupi i dok sam trcao su dosla dva lika i pucali po ljudima i mene su usput ubili (ignorirajte mog prijatelja u pozadini jer smo bili na bubici)
 

Goran Zigic

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
72
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Zalbu ostavljam za kuratore Marabunte
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Radis MG tako sto pricas na Discordu sa svojim drugarom.
Uradio si PG pricas dok si mrtav, i opet radis MG kad si pao rekao si " Citaj pravila "
Imali smo Gunfight sa clanovima tvoje porodice ili sta ste vec 20 sekundi pre toga, slobodno okaci ceo POV a ne da lazes. Hvala!
 

Karlo Stosic

Player
Player
Joined
Apr 19, 2022
Messages
9
Radis MG tako sto pricas na Discordu sa svojim drugarom.
Uradio si PG pricas dok si mrtav, i opet radis MG kad si pao rekao si " Citaj pravila "
Imali smo Gunfight sa clanovima tvoje porodice ili sta ste vec 20 sekundi pre toga, slobodno okaci ceo POV a ne da lazes. Hvala!
brate ja sam u porodici u kojoj je u tom trenutku bilo 3 clana i to smo ja i moj drugar sto pricamo na discord i jedan lik sto je prodavao camac... kad sam umro nisam pricao nego sam rekao samo "Ovo se sve snima" i onda su me onesvestili i ukoliko je potrebno mogu okaciti ceo pov... Hvala!
 

Diablo Daytona

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
761
Nakon pregleda dokaza, trenutno Ne mogu zakljuciti ovu žalbu

  • Video editovan.
  • Postavite POV u kom se čuje i vas glas.
  • Imate 6 sati da to ucinite.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom