Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
14011
Players nickname
Tristanio Kamado
Suspect ID
0000
Date of violation
Apr 23, 2022
Time of violation
20:58
Proofs
https://youtu.be/R7gPkeonEbU

Mate Jovanovic

mate.ba
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
197
1. pov traje 43 sec
2. Receno ti je da dignes ruke
3. 6 Puski je bilo upereno u tebe
4. Nepravilno napisana zalba.
 
Last edited:

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Ja da vam kazem, ako ste dosli zbog panela, javljate upozorenje sat vremene pre nego sto akumuliraju.Kada javite, onda nije nikakav RDM. Ovo sto je porodica uradila jeste. Plus, nema sta da traze da dizes ruke ili da te robaju, jer to nije ghetto ili autoput.Tako da stvarno ovaj Mudja treba da prima u porodicu, one koji znaju pravila, a ne decu.
 

Mirko Zlikovski

Douple taped
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
177
Kako si glup druze idi citaj pravila i onda dodji da komentarises forum

Klinac ko si ti neko bitan? Rekao sam vam danas kad ste DMali lika iz moje familije,da ce te patiti sad se pripremite za malo mucenje na raidovima. Ljubi brat u masan vrat. U poptisu: Valiance

 

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
HAHAHAH nema on sta tu da dize ruke prvo to sto ste u gradu, drugo to sto ga rdmate, trece to sto ste na njihvom posjedu baki povlaci zalbu
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
nemoramo se mi najavljivti nikome
Rekao mi je Ivkezz to sto sam ti napisao za panele. Imao sam istu ovakvu situaciju, gde smo moja porodica i ja otisli da pljackamo panele i zatvorio nas je nikola za RDM. Tako da nemoj tu mnogo da kenjas, nego lepo idi citaj pravila
 

Tristan Bozovic

Player
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
86
Momci evo vam svi potvrdjuju da ste radili rdm tako da ne kenjajte a Mudja ako vidis ovu poruku bate ili ih smiri ili ubacaj u fam ljude koji znaju pravila
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom