Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
14011
Players nickname
Tristanio Kamado
Suspect ID
0000
Date of violation
Apr 23, 2022
Time of violation
20:58
Proofs
https://youtu.be/R7gPkeonEbU

NikolaFromDavor

Slavonija u srcu
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
453
Djeco idite naucite pravila nemojte da ja moram doc pravit reda kad budete isli na panele pa ce onda bit RDM-a nas ovaj po gradu
 

NikolaFromDavor

Slavonija u srcu
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
453
Ne mozes ti njemu govorit dizi ruke u njihovom fam dvoristu to ti je isto sad kad bi ti doso na vasu kucu sa mojima i vama govorio dizite ruke
 

Tristan Bozovic

Player
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
86
Postavite duzi POV imate rok od 12h
tu sam zavrsio snimanje nekapiram koja je poenta da video bude jos 17 sec ako sam u bolnici imaju i drugi ljudi koji kace pov na forum pa im je pov po 30 sec ovo sto oni rade nije uredu.Dajte ako sam vec u bolnici na kraju snimka zasto bi snimao jos 17 da gledate bolnicu
 

buki jovanovic

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
136
zasto niste postavili snimak 10 min ranije gde nam na kuci kradete panele tu je pocela radnja i zavrsila se kod vas
 

David Armani

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
36
I treba ih kazniti dosta ste ih stitili mene su rdm u gradu samo mi je zao sto nisam snimao pov
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
zasto niste postavili snimak 10 min ranije gde nam na kuci kradete panele tu je pocela radnja i zavrsila se kod vas
au baki ovim komentarom si dokazo koliko ste jadni...smije vam krast panele ko god oce baki jer je to dozvoljeno po roleplayu, a ovo sta ste vi napravili nije dozvoljeno jer ste dosli cisto da ih porokate
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 15448 dobit će kaznu za Generalno pravilo 6.15
    U datom video dokazu se vidi da samo jedan clan porodice Cygani krsi Generalno pravilo 6.15 te ce biti kaznjen kao pojedinac.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom