Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6293
Players nickname
Vukasin Miliccc
Suspect ID
14525
Date of violation
Apr 27, 2022
Time of violation
18:17
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=XhhUy318XyQ

Vukasin Milic

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
4
Ja i igrac 14525 smo hteli da se zamenimo ja njemu sultan clasic i 150k ,a on meni mercedes amg-c63.Ali on nije ispostovao dogovor i kad sam ja njemu dao auto no je pobegao.[iz neko razloga moj glas se nije snimio]
 

Mr Bsss

sloboden si aj
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
18
Kao prvo ti ne se cujes, a kao vtoro ja ne vidim nigde da ste se dogovorili za zamenu

(nisam umesan u slucku)
 

Marko Vertical

Player
Player
Joined
Mar 15, 2022
Messages
8
Sve u redu to ali id 14525 nije to nigde rekao, mislim da admini nece prihvatiti temu
jasno se vidi na snimku da je on njemu prodao auto za hiljadu i taj lik je samo pobegao.Nije mu ni dao c63 nije sigurno lud da mu proda auto za hiljadu a da za uzvrat ne dobije auto razmisli malo
 

Beli Johnson

Благо ономе ко зна да не зна, а хоће да зна.
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
195
Ja io on smo se dogovorili da je njenu prodam auto za 1000 i da mu dam 150k na ruke ,a on meni mercedes
1.9 Zabranjeno je izbjegavati naše sustave prodaje/kupovine. Ako izbjegavate POREZ (npr. prodaja/kupovina/trgovina kućom/predmeti/automobili/odjeća za 1k, a zatim uzimate novac) | BAN 60 dana
 

Noxile

URKE ON TOP BIT**ES
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
157
Ja i igrac 14525 smo hteli da se zamenimo ja njemu sultan clasic i 150k ,a on meni mercedes amg-c63.Ali on nije ispostovao dogovor i kad sam ja njemu dao auto no je pobegao.[iz neko razloga moj glas se nije snimio]
ovako da ti kazem nesto,u buduce kada radia takve razmene imas jennu opciju razmena auta i tu sve jasno pise,njrgova doplata,tvoja doplata itd.Ova zalba ce biti odbijena verovatno i ti si izgubio skoro 1mil.Sretno nadalje
 

Jerry Thompson

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
589
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Postavi POV gde se cuje tvoj glas ili video gde se cuje vas dogovor.
  • Imas rok 6 sati da uradis to.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom