Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7127
Players nickname
Exy Dee
Suspect ID
13418
Date of violation
Apr 28, 2022
Time of violation
16:56
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=bEo49cQ47jc

Kile Mitic

Player
Player
Joined
Feb 25, 2022
Messages
9
Sve se vidi na snimku upao je lik u dvoriste moj kolega mu je dao 5 sekundi i poceo da ga puca ... ostalo vidite na snimku masovni rdm su napravili cijela porodica zasluzuje kaznu jer ih ima dosta koji su ucestvovali.Ostale ID mozete provjeriti u logovima sve se brzo izdesavalo pa se ne vide na snimku
 

Knezbre96

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
105
Druze, kao prvo moj drugar se zaleteo slucajno u vase dvoriste i nije ni stigao da izadje vi ste ko i po obicaju izvadili odma puske i talasate bez ikakvog razloga, kao sto se na snimku ja sam sedeo u crvenom jugularu i odma se odmakao jer nikome nije bila namera da vam ometa privatnost, gde 10 sekundi kasnije vas covek pocne da puca ne mog coveka, ponavljam, niko od nas nije dosao da pravi sranje vama nego se covek slucajno zakucao u vasu kapiju... sta odma kacite na forum isuse boze... ja sam samo poceo da pucam nakon sto ste vi prvi poceli pucati i kraj price.
 

Eky Dee

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
10
Normalno da ce krenuti sa puca ako posle 5 sekundi ne izadjes sa posjeda.Mozete da pišete šta hoćete i vadite se.poy
 

Maestor

Player
Player
Joined
Mar 20, 2022
Messages
10
Normalno da ce krenuti sa puca ako posle 5 sekundi ne izadjes sa posjeda.Mozete da pišete šta hoćete i vadite se.poy

Normalno da ce krenuti sa puca ako posle 5 sekundi ne izadjes sa posjeda.Mozete da pišete šta hoćete i vadite se.poy
Da, ali ovde niko nije odbrojavao. Trebate da odbrojite 5 sekundi jer ne možete da tek tako ubijete nekoga...
 
Last edited:

Mista Bombastik

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
108
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Žalbu ostavljam kuratoru neformalnih organizacija- Nikola Obama
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Video je editovan. Imate 12h da ispravite ove greske.

ncdJu0C.png
 

Mikaly Wilson

Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
32
Sve se vidi na snimku upao je lik u dvoriste moj kolega mu je dao 5 sekundi i poceo da ga puca ... ostalo vidite na snimku masovni rdm su napravili cijela porodica zasluzuje kaznu jer ih ima dosta koji su ucestvovali.Ostale ID mozete provjeriti u logovima sve se brzo izdesavalo pa se ne vide na snimku
Pozdarav od Davuda (y)🤣
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Zalba nije ispravljena u zadatom roku.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom