Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved VDM I UBIJANJE IGRACA | ID: 14414, 14424

Status
Not open for further replies.
Your ID
4813
Players nickname
Veljko Grabulja
Suspect ID
14414, 14424
Date of violation
Apr 28, 2022
Time of violation
21:32
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=X6ip-rbcaBY

Veljko Kartell

Player
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
143
Zamolio bi vas da okacite cel pov gde ste poceli da pucate i vi po nama, i koja je cel sto provocirate po chat ?

Prikaži ceo ekran i vreme te radnje pošto to nismo bili mi zato što ste nas ubili sve,prema tome ovaj dokaz se ne važi zato što ne prikazujete vreme radnje kada se to desilo. Pošaljite ceo screenshot
 

Mr Bsss

sloboden si aj
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
18
Prikaži ceo ekran i vreme te radnje pošto to nismo bili mi zato što ste nas ubili sve,prema tome ovaj dokaz se ne važi zato što ne prikazujete vreme radnje kada se to desilo. Pošaljite ceo screenshot

Screenshot-514

Evo ceo screenshot sad mislim da se vazi :) kako niste bili vi ? tvoj clan u porodica je i na video i bio je tu mogu i logovi da vidu ko je ubio meni

A i plus vi ste poceli da nas udirate i vas id 23566 vadi kalas i hoce da puca nas a ovaj drugi udara nas ...
 

Veljko Kartell

Player
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
143

Evo ceo screenshot sad mislim da se vazi :) kako niste bili vi ? tvoj clan u porodica je i na video i bio je tu mogu i logovi da vidu ko je ubio meni
Čoveče prvi ste započeli vatru sve nas ubili i posle jedan što preživeo i ubio te zato što si ga pucao to nije moj problem svi mi koji smo ubijeni nismo mogli doći tako brzo
 

Mr Bsss

sloboden si aj
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
18
Čoveče prvi ste započeli vatru sve nas ubili i posle jedan što preživeo i ubio te zato što si ga pucao to nije moj problem svi mi koji smo ubijeni nismo mogli doći tako brzo
nije prezivo jedan uradio su RK - REVENGE KILL bili su ubeni na ta lokacija i dosli ste opet troje i ti mi kazes ostao je jedan zato ti kazem okaci celi pov kad ste se vratili opet kod nas i ubili nas
 

Veljko Kartell

Player
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
143
nije prezivo jedan uradio su RK - REVENGE KILL bili su ubeni na ta lokacija i dosli ste opet troje i ti mi kazes ostao je jedan zato ti kazem okaci celi pov kad ste se vratili opet kod nas i ubili nas
Zašto ste nas počeli pucati šta smo vam uradili jedan vas je ubio zato što ste nas sve pobili prvi si počeo i nemaš advokatan dokaz zato se ne izvlači sa lažima.
 

Gjorg_Martinsson

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
113
Nakon pregleda dokaza odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • Ti ćeš dobit kaznu za MG.
  • ID 14414 će dobit kaznu za G.P. 6.15
  • ID 14424 će dobit kaznu za G.P. 6.15
  • ID 14525 će dobit kaznu za G.P. 6.15
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom