Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Pravilo dogadjaja 1.16 | The Families

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
13913
Players nickname
Frank White
Suspect ID
1649
Date of violation
Apr 30, 2022
Time of violation
16:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=r700BF3elzI

Racoon

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
42
1.16 Tijekom bilo koje situacije s taocima uključujući (pljačka 24/7 u tjednu, gunshopa) bande mogu tražiti samo novac za taoca (Samo 1 zahtjev za 1 taoca) Civilno - do 100k Službenik za provođenje zakona - do 200k Visoka komanda - do 300k Lideri - do 400k (npr. ako imate 2 taoca možete tražiti slobodan prolaz za 1. taoca i novac za 2. taoca)
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Jednio sto se tu vidi FailRp od strane FIB-a
Ovo se moze smatrat 3 warnom za krg fib
 

Seval Murinjo

Eros baby🤫
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
175
1.16 Tijekom bilo koje situacije s taocima uključujući (pljačka 24/7 u tjednu, gunshopa) bande mogu tražiti samo novac za taoca (Samo 1 zahtjev za 1 taoca) Civilno - do 100k Službenik za provođenje zakona - do 200k Visoka komanda - do 300k Lideri - do 400k (npr. ako imate 2 taoca možete tražiti slobodan prolaz za 1. taoca i novac za 2. taoca)
Bravooo
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Banda je tu da postavlja uvjete a vi da ispunjavate te uvjete i da spasavate zivote, a koliko znamo zivot je najvrednija stvar

A ne kako pojednici razmisljaju umro sam oh evo me u bolnici idemo opt nista nije bilo

Ovde vidimo kako ste se protivili dati za drzavnog sluzbenika 200k i izgubili ste zivot sto je ocigledan FailRp
 

Seval Murinjo

Eros baby🤫
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
175
Banda je tu da postavlja uvjete a vi da ispunjavate te uvjete i da spasavate zivote, a koliko znamo zivot je najvrednija stvar

A ne kako pojednici razmisljaju umro sam oh evo me u bolnici idemo opt nista nije bilo

Ovde vidimo kako ste se protivili dati za drzavnog sluzbenika 200k i izgubili ste zivot sto je ovigledan FailRp
Da ti posaljem pravila na disc il?
 

Seval Murinjo

Eros baby🤫
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
175
Pravilo kaze da mozete traziti pare ili slobodan prolaz (barikade itd)
I onda daju primer (npr.)
Za prvog taoca trazite 100k i za drugog slobodan prolaz
Bandina je volja da li ce oni traziti slobodan prolaz i pare ili pare i pare
Omg buraz je ovo ne mogu vise
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Uz duzno postovanje sevale imas i vidis da pise npr.

To znaci na primjer i tu je administracija dala primjer slobodni prolaz i novac a mogli su dsti primjer novac i novac
 

Seval Murinjo

Eros baby🤫
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
175
Uz duzno postovanje sevale imas i vidis da pise npr.

To znaci na primjer i tu je administracija dala primjer slobodni prolaz i novac a mogli su dsti primjer novac i novac
Ali administracija je vec to provjerila razumijes i to je zavrseno
 

Zibizzareta Roberto

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
78
Omg buraz je ovo ne mogu vise
nema sta da se raspravlja dok se ne ispravi na discordu. Ja sam tu da procitam i da usvojim pravilo kako pise, ne da tumacim sta je administracija htela reci tim pravilom. Skolovani ljudi mogu videti i uociti da pise :
- bande mogu tražiti samo novac za taoca (Samo 1 zahtjev za 1 taoca)
- (npr. ako imate 2 taoca možete tražiti slobodan prolaz za 1. taoca i novac za 2. taoca)
TI MOZES TRAZITI NOVAC ZA TAOCA I SLOBODAN PROLAZ, TO TI JE OMOGUCENO OD VEC OGRANICENIH PRAVA ZA ROLEPLAY NA OVOM EVENTU, TO STA CES TI ODABRATI I KAKO KOMBINOVATI TO JE DRUGA STVAR..
 

Seval Murinjo

Eros baby🤫
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
175
nema sta da se raspravlja dok se ne ispravi na discordu. Ja sam tu da procitam i da usvojim pravilo kako pise, ne da tumacim sta je administracija htela reci tim pravilom. Skolovani ljudi mogu videti i uociti da pise :
- bande mogu tražiti samo novac za taoca (Samo 1 zahtjev za 1 taoca)
- (npr. ako imate 2 taoca možete tražiti slobodan prolaz za 1. taoca i novac za 2. taoca)
TI MOZES TRAZITI NOVAC ZA TAOCA I SLOBODAN PROLAZ, TO TI JE OMOGUCENO OD VEC OGRANICENIH PRAVA ZA ROLEPLAY NA OVOM EVENTU, TO STA CES TI ODABRATI I KAKO KOMBINOVATI TO JE DRUGA STVAR..
Slozimo se da se ne slazemo
 

Racoon

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
42
Banda je tu da postavlja uvjete a vi da ispunjavate te uvjete i da spasavate zivote, a koliko znamo zivot je najvrednija stvar

A ne kako pojednici razmisljaju umro sam oh evo me u bolnici idemo opt nista nije bilo

Ovde vidimo kako ste se protivili dati za drzavnog sluzbenika 200k i izgubili ste zivot sto je ocigledan FailRp
Uvjet je po pravilu kako je napisan da ne moze novac za 2 taoca, koliko sam cuo to je promenjeno. Ako je neko uspeo da istumaci iz onog teksta drugacija, ja stvarno ne znam sta da vam kazem. Sto se tice spasavanje zivota taoca, moramo da se plasimo za svoj prvo, a vasi redovno uperuju oruzija u nas, tako da Waltere ne spominji mi FailRp. Sto se tice RP-a WALTERE ti mozes da mrzis organizaciju ic ili ooc. Ako je mrzis OOC i pokusavas da nabijas warnove, za tebe nije roleplay, niti za svakog od vas sto visite na forumu vise nego sto igrate igricu.
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Uvjet je po pravilu kako je napisan da ne moze novac za 2 taoca, koliko sam cuo to je promenjeno. Ako je neko uspeo da istumaci iz onog teksta drugacija, ja stvarno ne znam sta da vam kazem. Sto se tice spasavanje zivota taoca, moramo da se plasimo za svoj prvo, a vasi redovno uperuju oruzija u nas, tako da Waltere ne spominji mi FailRp. Sto se tice RP-a WALTERE ti mozes da mrzis organizaciju ic ili ooc. Ako je mrzis OOC i pokusavas da nabijas warnove, za tebe nije roleplay, niti za svakog od vas sto visite na forumu vise nego sto igrate igricu.
Pre bih rekao da ti pokusavas da nabijes warn fibu ovom zalbom zato sto ovde jedino fib krsi pravila
 

Cipriano

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
215
Ja cu samo naglasit da ovaj fib ne mari za taocima i to se zna usputno jako puno rokom rp-a govore pravila grada pravila grada a koliko se vidi ni neznaju bas najbolje pravila grada... ja nigdje ne vidim da pise da smijemo samo za jednog trazit pare ako ima neko pravilo di pise SAMO za jednog smijete trazit pare za drugog neki drugi uslov ok al to nigdje ne pise a vama taoci svako malo umiru al vas ne zanima to cak sam cuo par puta ubite taoca radite sta ocete snjim. Usuputno ja mislim da ovaj fib ne radi svoj posao najbolje i mislim da na ovom povu koji je gospodin odredeni okacio trebate vidit i dat warn fibu jer vjerovali ili ne ovo im je 5 metvi taoc u posljednjih par dana. LP.
 

baalesh

Player
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
68
Uvjet je po pravilu kako je napisan da ne moze novac za 2 taoca, koliko sam cuo to je promenjeno. Ako je neko uspeo da istumaci iz onog teksta drugacija, ja stvarno ne znam sta da vam kazem. Sto se tice spasavanje zivota taoca, moramo da se plasimo za svoj prvo, a vasi redovno uperuju oruzija u nas, tako da Waltere ne spominji mi FailRp. Sto se tice RP-a WALTERE ti mozes da mrzis organizaciju ic ili ooc. Ako je mrzis OOC i pokusavas da nabijas warnove, za tebe nije roleplay, niti za svakog od vas sto visite na forumu vise nego sto igrate igricu.
pokusavas i ti nabiti neki warn u pokusaju sto znaci da ni ti nisi za rp po tvojim recima
igrajte malo igricu umesto sto gluposti kacite
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom