Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
18122
Players nickname
Mia Kash
Suspect ID
18147
Date of violation
May 1, 2022
Time of violation
0000
Proofs
https://imgur.com/a/CwaMjII

Makii

Gang bang
Player
Joined
Mar 20, 2022
Messages
134
Dako igrac ne dobije kaznu zelim samo da mi se stvari vrate.
 

Gvozden Gvozdenov

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
150
ma 100% ces dobiti stvari nazad nadaj se nada poslednja umire bato on ce dobiti ban ako admin tako odluci a ti nista...
 

kajmak kash

Blocked
Blocked
Joined
Apr 19, 2022
Messages
46
ma 100% ces dobiti stvari nazad nadaj se nada poslednja umire bato on ce dobiti ban ako admin tako odluci a ti nista...
ako si napisao ovo mislim da nemas blage veze sa roleplayom da ce on dobiti ban a stvari ce admin vratiti xD
 

Gvozden Gvozdenov

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
150
ako si napisao ovo mislim da nemas blage veze sa roleplayom da ce on dobiti ban a stvari ce admin vratiti xD
videces da admini ne vracaju stvari jer ti si ovako mogao napraviti dupliranje stvari
ubacis novog u fam on sve skupo pokrade stvari da nekom drugom liku (dobije ban)
taj neki drugi lik vrati tebi stvari i ti jos od admina dobijes opet to znaci lagano dupliranje stvari zato admini ne vracaju ali super ako dobijes nazad stvari....
 

Tom Korupcija

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
914
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID (18147) dobit će kaznu za Generalno pravilo 6.22
  • Zabranjena je prodaja/kupovina obiteljskih biznisa ili podizanje/uplata novca na/sa porodičnog računa bez odobrenja lidera porodice, kao i uzimanje iz skladišta i obiteljskih automobila (spada pod pravilo prevare 1.3)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom