Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Mass Rule Break | Green Company

Status
Not open for further replies.
Your ID
13362
Players nickname
Pikac Marsall
Suspect ID
1013 9743 21866
Date of violation
May 2, 2022
Time of violation
2:39
Proofs
https://youtu.be/9wY-HsVMf3o

Marsal

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
18
Sve se vidi u pov-u. Dolazim u svoju porodicnu kucu i unutra me cekaju 3 stranca koji me ubijaju. Zatim me podizu iako sam ispod auta i hoce da me pljackaju u sred grada i uzimaju me za taoca.. Kada su videli da nemam oruzje traze mi da bacim skenere a oni se ne smeju oduzimati.
Vec par dana iste osobe dolaze kod nase kuce i ubijaju nas bez razloga.

Mozete sve proveriti sa adminom Ljimun Darkin koji je bio dosao kao sto se vidi se na snimku.

pov-1
pov-2
 

Makii

Gang bang
Player
Joined
Mar 20, 2022
Messages
134
Sve se vidi u pov-u. Dolazim u svoju porodicnu kucu i unutra me cekaju 3 stranca koji me ubijaju. Zatim me podizu iako sam ispod auta i hoce da me pljackaju u sred grada i uzimaju me za taoca.. Kada su videli da nemam oruzje traze mi da bacim skenere a oni se ne smeju oduzimati.
Vec par dana iste osobe dolaze kod nase kuce i ubijaju nas bez razloga.

Mozete sve proveriti sa adminom Ljimun Darkin koji je bio dosao kao sto se vidi se na snimku.

pov-1
pov-2
Kao prva on nije stavio pov od pocetka zato sto se vraco i glavne golnice a bio je ubijen pre 10m i je uradio Nlr jer nije proslo 15m.I on nije se bojao za svoj zivot da baci skenere ,imao je tri puske na glavu znaci uradio je fearrp, imao tri puske na glavu i poceo je da nas tuce.
 

a1ndra

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
57
Kao prva on nije stavio pov od pocetka zato sto se vraco i glavne golnice a bio je ubijen pre 10m i je uradio Nlr jer nije proslo 15m.I on nije se bojao za svoj zivot da baci skenere ,imao je tri puske na glavu znaci uradio je fearrp, imao tri puske na glavu i poceo je da nas tuce.
Po pravilima nije u obavezi da ti baci skenere smes da mu trazis samo puske municiju i pare, a sto se skenera tice to mogu da mu zaplene samo sluzbena lica. Nije problem moze da se ubaci i taj snimak kako dolazi do kuce 10 minuta nakon sto je ubijen. Jeste on prekrsio par pravila ali ovo sto ste vas 3 uradili je mnogo gora greska od njegove. Takodje da ne napominjem sto stalno dolazite i ubijate nas ispred kuce bez ikakvog razloga.
 

Matea_Sumar

Player
Player
Joined
Apr 3, 2022
Messages
4
Brate ali i ti si prekrsio pravila.Tako da ako dobija porodica kaznu trebao bi i ti jer si i ti prekrsio neka pravila.
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • Porodica Green Company dobit će kaznu za krsenje Geto pravila 1.8
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom