Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
4211
Players nickname
Uros Obilic
Suspect ID
20323
Date of violation
May 4, 2022
Time of violation
22:30
Proofs
https://youtu.be/vMA4uscKaYM

Uros Obilic

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
116
Zalim se na familiju Killer Clowns zato sto mi je napala porodicu zatim kada se zavrsio reid oni su dosli i sacekali nas i ubli nas ponovo zato sto su izgubili reid vidis se sve na snimku.
 

Uros Obilic

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
116
Zelim da dodam da nisam tacno siguran da li je ovo familija Killer Clowns ali bilo koja da je molim da se ovi kazne zato sto je Fam House safe zona
 

guhdigger

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
23
Zalim se na familiju Killer Clowns zato sto mi je napala porodicu zatim kada se zavrsio reid oni su dosli i sacekali nas i ubli nas ponovo zato sto su izgubili reid vidis se sve na
Al problem je brate sto to nismo mi
 

guhdigger

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
23
Zalim se na familiju Killer Clowns zato sto mi je napala porodicu zatim kada se zavrsio reid oni su dosli i sacekali nas i ubli nas ponovo zato sto su izgubili reid vidis se sve na snimku.
i sam vidis na pov da se radi o tome da je vas pobegao njima ne znam kakve veze ima sa nama da na nas stavljas zalbu
 

Uros Obilic

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
116
OK ako niste vi ali hocu da se kazni ova familija ubija me u fam house a vec su ga robali i uzeli mu sve
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 20323 dobit će kaznu za Generalno pravilo 6.15
  • ID 4211 dobit će kaznu za Pravilo zelene zone 1.3
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom