Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1215
Players nickname
Ibrahim Hybrid
Suspect ID
1777
Date of violation
May 6, 2022
Time of violation
00:45
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ZJWZ8bXaTHw

Siya Ashe

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
152
Opet nesto nije u redu sa videom, zelim da napomenem da sam ja Micka Arsica ubio 1 min ranije a kod njega se sve to pojavljuje u istoj sek na kill feedu.
 

adrian422

EBK
Player
Joined
Jun 30, 2021
Messages
219
Opet nesto nije u redu sa videom, zelim da napomenem da sam ja Micka Arsica ubio 1 min ranije a kod njega se sve to pojavljuje u istoj sek na kill feedu.
A BRAVO BRATE KAD MU JE ZABAGO NET JEL NE KUZIS TI NEKE STVARI? SVE MU SE KASNIJE UCITALO ZATO JE I MRTAV I KILL FEED MU SE NAJEDNOM UCITO I SVE MU SE POKRENULO
 

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
Jedino resenje da je pronasao neki BUG sa izdrzljivosti i zato je nema na maks pa mu mozda zato ne skidaju helte posto ako se pogleda u oba reporta drzi da mu je konstanto hp bar crveni
 

Ajdin Luxury

Vendetta on top!
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
155
Uredu ali samo mi nije jasno kako ostali igraca na njegovom povu ne stanu u mesto ako je zakocio valjda ako mu zakoci net on se pomera a ostali ne to mi samo nije jasno
Ako adminima nešto bude sumnjivo ovde svi mi znamo šta će se desiti tako da nema potrebe za spamanjem, a to sto momak ima los net jbg šta ćeš. 🫤
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Dečko igra na lošem pc-u a i ima loš internet očigledno, i pored toga on snima, nije ni prvi ni poslednji kojem se ovo dešava.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom