Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Pravilo događaja 1.2 | ID: 13490

Status
Not open for further replies.
Your ID
6565
Players nickname
Ray Gold
Suspect ID
13490
Date of violation
May 7, 2022
Time of violation
10:15
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=KnVRnFlH6LM

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Vidi se na pov sve.. Idem gradom do eventa fabrika i svirkam po gradu.. dodem na fabriku vidim ekipu malo izdriftam i sviram a toksicna dječica ne znaju za zajebanciju.
+ ne znaju pravila događaja i jos spominje da me mogo ubit jer nije jos 5 min prije eventa.

Neka admin provjeri koja je familija u pitanju jer ih ja ne znam
 

Abraaham Ali

Ne'a sta
Player
Joined
Mar 24, 2022
Messages
101
Sta trubis ko debil neki retardu jedan ne znam sta mislis da postignes sa tim trubanjem.Doso si nas da provociras kidaro mala nevaspitana
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Sta trubis ko debil neki retardu jedan ne znam sta mislis da postignes sa tim trubanjem.Doso si nas da provociras kidaro mala nevaspitana
i za ovo molim fino da se kazni jer vidi se ovdje tko je neodgojen i samo da ti napomenem da za ovakvo vrjeđanje dobijes ban 30 dana na forumu
 

Suki Yuruzu

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
29
Brate to što ti navodno "Svirkaš po gradu" je tvoj problem i svako će te ubiti a jedini ko je toksičan ovde jesi ti okji ideš od familije do familije trubiš im nad glavom jer znaš koliko je to glasno i koliko nervira te čekaš da te ubiju a potom ih reportaš na forumu predpostavljam da nisi imao dovoljno pažnje ili tako nešto kao mali pa pokušavaš na neki način sad to da popraviš ,grešim li ili?
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
vama i dalje nije jasno da su prekrsili pravilo događaja?
očito vama pravila ništa ne znače na ovom serveru.
 

Noxile

URKE ON TOP BIT**ES
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
157
vama i dalje nije jasno da su prekrsili pravilo događaja?
očito vama pravila ništa ne znače na ovom serveru.
Iskreno meni ne znace,ja koliko sam puta bio banan i koliko sam puta bio demorgand ne zance mi haha,4 strane zalbi imam na mene
 

David Armani

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
36
Kao prvo sviraš dok si mrtav,kao drugo to je čisto provociranje da dodjes pored nekog i da im sve vreme sviraš,govoriš im da mogu da ga dudlaju,to je čist bait ne možeš ti da stanes pored neke familije i sviraš im dok se oni dogovaraju kako će i sta ce na fabrici,ti cist primer lika koji nešto radi kako bi naterao drugu porodicu da ga ubije i kako bi oni dobili warn.Pozz
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Kao prvo sviraš dok si mrtav,kao drugo to je čisto provociranje da dodjes pored nekog i da im sve vreme sviraš,govoriš im da mogu da ga dudlaju,to je čist bait ne možeš ti da stanes pored neke familije i sviraš im dok se oni dogovaraju kako će i sta ce na fabrici,ti cist primer lika koji nešto radi kako bi naterao drugu porodicu da ga ubije i kako bi oni dobili warn.Pozz
Kao prvo nisam svirao dok sam mrtav nego se zbugalo kad me ubio. Kao drugo nikome ja nisam govorio sta ce i kako ce radit na fabrici ja sam se provozao a toksicna djecica misle da mogu sta hoce jer za njih pravila ne vaze kao sto je i gore sam napisao tako da nemamo sta pricat vise.
Takve igrace sto prije treba maknuti sa ove zajednice jer ce propasti zbog ovakvih ljudi koji unistavaju bilo kakav nacin igre, zezanja, a ponajvise roleplaya govorim ovo opcetino nevezano za ovu situaciju.
 

David Armani

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
36
Kao prvo nisam svirao dok sam mrtav nego se zbugalo kad me ubio. Kao drugo nikome ja nisam govorio sta ce i kako ce radit na fabrici ja sam se provozao a toksicna djecica misle da mogu sta hoce jer za njih pravila ne vaze kao sto je i gore sam napisao tako da nemamo sta pricat vise.
Takve igrace sto prije treba maknuti sa ove zajednice jer ce propasti zbog ovakvih ljudi koji unistavaju bilo kakav nacin igre, zezanja, a ponajvise roleplaya govorim ovo opcetino nevezano za ovu situaciju.
Druze ti kvaris rp,dok oni smisljaju plan ti dodjes stanes pored njih i sviras im sve vreme,to toliko smara kada neko ne pusta sirenu nez kakva je to po tebi zezancija i rp,u rp moras biti ozbiljan pogotovo ako si lider neke neformalne ili bilo kakve druge organizacije,ne znam stvarno sta je tu zanimljivo dok ti sviras drugim igracima
 

Noxile

URKE ON TOP BIT**ES
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
157
Kao prvo nisam svirao dok sam mrtav nego se zbugalo kad me ubio. Kao drugo nikome ja nisam govorio sta ce i kako ce radit na fabrici ja sam se provozao a toksicna djecica misle da mogu sta hoce jer za njih pravila ne vaze kao sto je i gore sam napisao tako da nemamo sta pricat vise.
Takve igrace sto prije treba maknuti sa ove zajednice jer ce propasti zbog ovakvih ljudi koji unistavaju bilo kakav nacin igre, zezanja, a ponajvise roleplaya govorim ovo opcetino nevezano za ovu situaciju.
Brt,iskren savet,idi cuvaj dete i batali malo rp,imas mnogo lepsih stvari ds radis u zivotu irl prosetaj sa detetom igraj se sa njim uzivajte zajedno.Iskren savet i no heit,od rp neces nista dobiti samo dzabe provedes vreme,a irl mozes to isto vreme provesti zaraditi rl kes i igrati se sa detetom.Ne teram nikoga ali govorim iz dobrih namera,ja da sam mogao da bar jos malo budem sa majkom i pricao sa njom ja bih bio zahvalan bogu,provedi vreme sa detetom i nekim putovanjem a ne ovde da se zajebavas sa toxic decom na grandu.
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Brt,iskren savet,idi cuvaj dete i batali malo rp,imas mnogo lepsih stvari ds radis u zivotu irl prosetaj sa detetom igraj se sa njim uzivajte zajedno.Iskren savet i no heit,od rp neces nista dobiti samo dzabe provedes vreme,a irl mozes to isto vreme provesti zaraditi rl kes i igrati se sa detetom.Ne teram nikoga ali govorim iz dobrih namera,ja da sam mogao da bar jos malo budem sa majkom i pricao sa njom ja bih bio zahvalan bogu,provedi vreme sa detetom i nekim putovanjem a ne ovde da se zajebavas sa toxic decom na grandu.
ja vrlo dobro znam sta radim sa svojim zivotom i sta sam sve do sad postigao.. a neciji savjeti kako da odgojim djecu pogotovo tvoji mi ne trebaju jer mojoj djeci ne fali nista tako da L.P.
 

Nikola_Falcone

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
88
Nakon pregledavanja dokaza, olučio sam PRIHVATITI ovu žalbu​
  • ID: 13490 će da dobije kaznu za Pravilo događaja 1.2 (Zabranjeno je ubijati/pljačkati/otimati/itd. prije početka događaja (10 minuta prije) i 5 minuta nakon)​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom