Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6565
Players nickname
Ray Gold
Suspect ID
6906
Date of violation
May 7, 2022
Time of violation
11:30
Proofs
https://youtu.be/TnVJUvOpDL0

bokaa

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
525
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Ceka se POV igraca 6906.
  • Ima 24 sata da postavi svoj POV ovde.
 

Mirko Zlikovski

Douple taped
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
177
Samo zelim da vidim njegov POV kako me ubio gore iz assaulta tako brzo skinuo mi health i zavrsio me kad sam pao iza zidica. + popio je hrpu metaka i nije pao.. nekazem da je cheat hocu samo POV
A gde je on to popio hrpu metaka? Pogodio si ga samo 2 puta...
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
A gde je on to popio hrpu metaka? Pogodio si ga samo 2 puta...
ceka se pov ne vasa strucna misljenja. i za tvoju informaciju nakon skidanja pancira u roku 3sec dobio 2x 58 kod mene na pov a prije toga skinut pancir
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Pucao si 2 razlicita coveka...Ali sad ce pov polako.
jedan je skocio dolje nakon sto sam obadvojici skinuo pancir i ostao je samo on na krovu i nakon toga pucam ga 2x58 i nakon 5sec on izlazi i ubija me sa assaultom i zavrsava na mjestu gdje je nemoguce da me vidi kako lezim
 

diksibre46

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
29
samo sledeci put nemoj molim te plakati trazi POV u DM dacu ti ne brini <3
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
fino ovaj jebe mater na POV.
gore sam bio samo ja kao sto se vidi na pov a kako si ti uspio mene vidjet da me zavrsis to mi nije jasno.. i kad si me puko 70 tad si mi skino samo pancir i ostao sam full health i da si me hitao 2x 12 kao sto se vidi kod tebe iza toga ja padam?? full health sam imao
 

diksibre46

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
29
fino ovaj jebe mater na POV.
gore sam bio samo ja kao sto se vidi na pov a kako si ti uspio mene vidjet da me zavrsis to mi nije jasno.. i kad si me puko 70 tad si mi skino samo pancir i ostao sam full health i da si me hitao 2x 12 kao sto se vidi kod tebe iza toga ja padam?? full health sam imao
taj sto je to rekao neka dobije kaznu ne zanima me ja sam rekao kad snimam pov da necu nikoga da cujem da psuje i rekao sam da cu kaciti bilo sta da se cuje jer me ne interesuje sta ce i kako ce ja sam lepo rekao nema psovki ali dobro
neka dobije kaznu koju treba, ja sam svoje odradio, ti sto si los pucac ja nemam nista sa tim
Poz
 

diksibre46

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
29
fino ovaj jebe mater na POV.
gore sam bio samo ja kao sto se vidi na pov a kako si ti uspio mene vidjet da me zavrsis to mi nije jasno.. i kad si me puko 70 tad si mi skino samo pancir i ostao sam full health i da si me hitao 2x 12 kao sto se vidi kod tebe iza toga ja padam?? full he
tebi mozda nije prikazalo taj damage ja sam tebe hitao 70 kad ti je pukao pancir i posle 12 12 15 = 39 sto je dovoljno posle 70 damage da te ubijem
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
na mom pov pogledaj kad si hitao 70 samo mi je pancir nestao i ostao sam full health
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
taj sto je to rekao neka dobije kaznu ne zanima me ja sam rekao kad snimam pov da necu nikoga da cujem da psuje i rekao sam da cu kaciti bilo sta da se cuje jer me ne interesuje sta ce i kako ce ja sam lepo rekao nema psovki ali dobro
neka dobije kaznu koju treba, ja sam svoje odradio, ti sto si los pucac ja nemam nista sa tim
Poz
a vidjeli smo tko je los pucac kad si bio kod nas u fam i isao na informale vjecito prvi padao nikad vise od 2 killa nisi imo.. ovdje uspije da me ubije i odma se umislio da zna pucati
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom