Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6565
Players nickname
Ray Gold
Suspect ID
6906
Date of violation
May 7, 2022
Time of violation
11:30
Proofs
https://youtu.be/TnVJUvOpDL0

diksibre46

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
29
a vidjeli smo tko je los pucac kad si bio kod nas u fam i isao na informale vjecito prvi padao nikad vise od 2 killa nisi imo.. ovdje uspije da me ubije i odma se umislio da zna pucati
ahhahahaahah lako je vredjati po forumu a ovako stalno zvati da se ide, ne znam ja ko je uzimao informale kad si ti spavao, i kad sam bio kod tebe bio sam ti dobar tako daaa ne znam sta da kazem za taj tvoj odgovor.
 

Knezbre96

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
105
a vidjeli smo tko je los pucac kad si bio kod nas u fam i isao na informale vjecito prvi padao nikad vise od 2 killa nisi imo.. ovdje uspije da me ubije i odma se umislio da zna pucati
sto si toliko iskompleksiran? nauci da prihvatis poraz batice 😂
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
sto si toliko iskompleksiran? nauci da prihvatis poraz batice 😂
nisam iskompleksiran nego kad se neko kurci a pojma nema onda volim da kazem istinu i kako je.. a da ne govorim dalje za smkoija sta je imao namjeru i cilj dok je bio kod nas.. nema potrebe da ga sramotim ili tocnije vas sta radite i saljete ljude da izviđaju sitacije po drugim familijama ko sta i kako i onda odraditi copy paste jer nemate mozga da nesto sami smislite
 

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
nisam iskompleksiran nego kad se neko kurci a pojma nema onda volim da kazem istinu i kako je.. a da ne govorim dalje za smkoija sta je imao namjeru i cilj dok je bio kod nas.. nema potrebe da ga sramotim ili tocnije vas sta radite i saljete ljude da izviđaju sitacije po drugim familijama ko sta i kako i onda odraditi copy paste jer nemate mozga da nesto sami smislite
Iskreno ne znam odkud tebi to da saljemo sam je reko da odlazi tada jedno vreme sa drugarima da igra. Sami ste krenuli juce sa raidom na nas a dirali vas nismo tako da uzivaj
 

Knezbre96

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
105
nisam iskompleksiran nego kad se neko kurci a pojma nema onda volim da kazem istinu i kako je.. a da ne govorim dalje za smkoija sta je imao namjeru i cilj dok je bio kod nas.. nema potrebe da ga sramotim ili tocnije vas sta radite i saljete ljude da izviđaju sitacije po drugim familijama ko sta i kako i onda odraditi copy paste jer nemate mozga da nesto sami smislite
pa mozda da niste iskompleksirani mozda bi smoki i ostao kod vas, aj sad lepo u arenu da naucis da pucas 😂
 

diksibre46

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
29
nisam iskompleksiran nego kad se neko kurci a pojma nema onda volim da kazem istinu i kako je.. a da ne govorim dalje za smkoija sta je imao namjeru i cilj dok je bio kod nas.. nema potrebe da ga sramotim ili tocnije vas sta radite i saljete ljude da izviđaju sitacije po drugim familijama ko sta i kako i onda odraditi copy paste jer nemate mozga da nesto sami smislite
pricaj ti sta hoces, zelis i mislis o meni i tome sto ti je neko punio glavu
 

bokaa

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
525
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Igrac 6906 je dostavio POV i na njemu se ne vidi nista sumnjivo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom