Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
377
Players nickname
Nikola Magluta
Suspect ID
0000
Date of violation
May 8, 2022
Time of violation
20:07
Proofs
https://youtu.be/Zf9LgKXjpOA

Tom Korupcija

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
914
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Postavite cijeli POV od početka do kraja događaja koji nije editovan/trimovan
Imate 4 sata
 

NikolaFromDavor

Slavonija u srcu
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
453
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Postavite cijeli POV od početka do kraja događaja koji nije editovan/trimovan
Imate 4 sata
ovo sto sam ih puco smijem pucat sve u okrugu bankomata jer ga pljcackam normalno
 

Drac0n

Player
Player
Joined
Apr 11, 2022
Messages
195
Imas uperene dve puske i ti odlucujes da bežiš...Pritom još trčiš i hilaš se između njih..Ovde jedino ko treba biti kažnjen si ti. Cobre uglavnom ne nose tazere (nemaju mesta u inventoriju), tako da jedini način da te savladaju je da te onesveste, pošto sa takvim igračima poput vas ne može se drugačije kad krenu da non rpaju. A i da su te tejzali, ti bi supermen odmah ustao i nastavio ponovo da trčiš. kme, plači.

Edit: Vidi se da si namerno sve radio da bi ih namamio da budu kažnjeni i sve snimao. Što se može uzeti i kao CB, a o FearRP da ne govorim. Ako budu kažnji oni, trebaš i ti.
 

Drac0n

Player
Player
Joined
Apr 11, 2022
Messages
195
"OFF Topic" Odgovorio vezano za tvoj video i žalbu, i sam sam član Cobri. Nauči prvo šta znači OFF Topic, a usput i pravila servera. Sam sebi nameštaš demorgan.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom