Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zalba na drzavnu organizaciju FIB/PD

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1064
Players nickname
Pop Garcia
Suspect ID
1152/2212/21205/6810
Date of violation
May 8, 2022
Time of violation
18:56
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Z_6WaRK59LE

Leo Swayzze

Player
Player
Joined
May 5, 2022
Messages
27
Sve se vidi na snimku. Nakon zavrsene talacke situacije u kadru se vidi pripadnik FIB-a, iza su ostali iz PD-a , na kraju su ubili taoca.
Ja se slazam saovom zalbom i ja mislim da trebaju dobiti warn
 

3eKa

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
12
Na POV-u se ne vidi ko je ubio taoca,ali se cuje kako pregovarac iz fib-a govori da se ne puca te pored toga pripadnici pd-a/sahp-a nastavljaju da pucaju.Na 0:17videa se vidi da je iz fib-a samo pregovarac kod njihovih vozila i niko drugi, te se na 0:58 cuje kako je prvi metak ispaljen iz puske "PDW" koju fibovi agenti ne koriste,takodje se cuje i metak opaljen iz revolvera sa leve strane od vozila gde se nije nalazio ni jedan sluzbenik FIB-a.FIB ne zasluzuje da dobije warn zbog greske nekog clana iz pd-a/sahp-a.
Hvala na razumevanju.
 
Last edited:

Sake Sakic

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
208
Na POV-u se ne vidi ko je ubio taoca,ali se cuje kako pregovarac iz fib-a govori da se ne puca te pored toga pripadnici pd-a/sahp-a nastavljaju da pucaju.Na 0:17videa se vidi da je iz fib-a samo pregovarac kod njihovih vozila i niko drugi, te se na 0:58 cuje kako je prvi metak ispaljen iz puske "PDW" koju fibovi agenti ne koriste,takodje se cuje i metak opaljen iz revolvera sa leve strane od vozila gde se nije nalazio ni jedan sluzbenik FIB-a.FIB ne zasluzuje da dobije warn zbog greske nekog clana iz pd-a/sahp-a.
Hvala na razumevanju.
Poštovanje, prije svega zelim da obrazložim par stvari sa ovog događaja. Ovako vi ste gore naveli da je lspd/sahp započeo paljbu i da su oni ugorzili zivot taoca. S obzirom da je vodeća organizacija u ovom slucaju bila FIB jer ste vi vršili pregovore, samim tim ste glavni odgovorni za život taoca. Ako ste već vršili pregovore i primopredaju novca za taoce, zašto se niste dogovorili sa kolegama kada započinjete pucnjavu?. Ukoliko niste u stanju da pregovrate i da spasite život taoca niste se trebali mješati u ovaj slučaj. Također jako je nezahvalno optuživati druge organizacije za vaše neuspjehe. Ja bih vas zamolio da se malo više informišete o talačkim situacijama.
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Poštovanje, prije svega zelim da obrazložim par stvari sa ovog događaja. Ovako vi ste gore naveli da je lspd/sahp započeo paljbu i da su oni ugorzili zivot taoca. S obzirom da je vodeća organizacija u ovom slucaju bila FIB jer ste vi vršili pregovore, samim tim ste glavni odgovorni za život taoca. Ako ste već vršili pregovore i primopredaju novca za taoce, zašto se niste dogovorili sa kolegama kada započinjete pucnjavu?. Ukoliko niste u stanju da pregovrate i da spasite život taoca niste se trebali mješati u ovaj slučaj. Također jako je nezahvalno optuživati druge organizacije za vaše neuspjehe. Ja bih vas zamolio da se malo više informišete o talačkim situacijama.
Svaka cast za komentar, nemam sta da dodam
 

Drac0n

Player
Player
Joined
Apr 11, 2022
Messages
195
Nisi ostavio do kraja snimak gde se vidi da i ti padaš sa svojom ekipom, u suprotnom ne bi ni ka;io ovu žalbu. Boli vas uvo za život taoca,vama je do vaše guzice, da li padnete ili ne. Ako ne padnete, ne podnosite žalbu, ako padnete, onda plačete i kao brinete o taocu, aj molim vas.

p.s Ovaj događaj je već okačen i kažnjeni su određeni Tema
 

3eKa

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
12
Poštovanje, prije svega zelim da obrazložim par stvari sa ovog događaja. Ovako vi ste gore naveli da je lspd/sahp započeo paljbu i da su oni ugorzili zivot taoca. S obzirom da je vodeća organizacija u ovom slucaju bila FIB jer ste vi vršili pregovore, samim tim ste glavni odgovorni za život taoca. Ako ste već vršili pregovore i primopredaju novca za taoce, zašto se niste dogovorili sa kolegama kada započinjete pucnjavu?. Ukoliko niste u stanju da pregovrate i da spasite život taoca niste se trebali mješati u ovaj slučaj. Također jako je nezahvalno optuživati druge organizacije za vaše neuspjehe. Ja bih vas zamolio da se malo više informišete o talačkim situacijama.
Ja bih te zamolio da još jednom pročitaš moj tiket i pogledaš snimak gde se čuje da pregovarač FIB-a govori da se ne puca, gde ni jedan agent fiba nije opalio metak. FIB nije odgovoran za disciplinu članova iz druge organizacije.
 

Drac0n

Player
Player
Joined
Apr 11, 2022
Messages
195
Svakako niko namerno ne bi pucao u taoca..u tom trenutku se mozda taoc pomerio gde ne treba i jbg. Nije pucano u taoca dok je imao pistolj na glavi.
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Svakako niko namerno ne bi pucao u taoca..u tom trenutku se mozda taoc pomerio gde ne treba i jbg. Nije pucano u taoca dok je imao pistolj na glavi.
🤣🤣 Momak pa ti nista ne znas. Vi ne smete da opalite ni jedan jedini metak dok taoc ne bude na vasoj strani i ni u jednom trenutku ne smete da ugrozite zivot taoca a kamoli da ga ubijete. Nastavak snimka nije bitan u ovoj situaciji. Da li smo mi pali ili nismo nije bitno kada ste ubili taoca. Kaznjeni su ljudi koji se ni ne vide da su pucali, po meni nije dovoljno jer je ovo za kaznu organizacije koja je odgovorna za pregovore. Umete da preuzmete pregovore a ne umete da snosite odgovornost? Duzni ste da komandujete svim jedinicama prisutnim ali v to niste uradili niti komunicirali sa njima niti organizovali ljude. Detaljno sam vam objasnio da znate za sledeci put :)
 

Miro Sumar

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
108
Na Pov-u se jasno vidi i cuje da Pregovarac Prica da niko ne puca,Nije Fibova odgovornost to sto su druge organizacije neupucene kako treba raditi.Jasno se vidi da tamo Sa leve strane pregovaraca,Stoje Ljudi sa Zutim Pancirima(Sahp Panciri),a iza Pregovaraca stoje Pripadnici PD-a.Neznam stvarno cemu stavljanje naslov videa ` FIB Ubija taoca ` Ali okej.
 

Miro Sumar

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
108
Poštovanje, prije svega zelim da obrazložim par stvari sa ovog događaja. Ovako vi ste gore naveli da je lspd/sahp započeo paljbu i da su oni ugorzili zivot taoca. S obzirom da je vodeća organizacija u ovom slucaju bila FIB jer ste vi vršili pregovore, samim tim ste glavni odgovorni za život taoca. Ako ste već vršili pregovore i primopredaju novca za taoce, zašto se niste dogovorili sa kolegama kada započinjete pucnjavu?. Ukoliko niste u stanju da pregovrate i da spasite život taoca niste se trebali mješati u ovaj slučaj. Također jako je nezahvalno optuživati druge organizacije za vaše neuspjehe. Ja bih vas zamolio da se malo više informišete o talačkim situacijama.
Druze,Pregovarac Fib-a je sve dobro odradio(Vidi se na POV-U)Predao je pare kako su kriminalci trazili i to je to.Drugo,Fib nije odgovoran za postupke drugih organizacija,Svaka organizacija ima lidera,I lider Treba da ih UPUTI kako da rade,Nije Fibov problem da sahp puca ili pd pred da taoc dodje na sigurno.Sta moze fib uraditi?Da im oduzme puske pa da ne pucaju?Fib je zavrsio svoju stvar,Pregovarac je rekao ne pucajte ali ga oni nisu poslusali...
 

Nikola Djokiic

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
152
Fib nije kriv sto ostale org krenule da pucaju po taocu to je isto kao kao na pljacki i kad ima vise org i jedna org ubije taoca i sad su sve org krive i zajebite vi te decije forice i igrajte lepo igricu.I pritom bio je samo jedan fib clan nije bilo vise
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Fib nije kriv sto ostale org krenule da pucaju po taocu to je isto kao kao na pljacki i kad ima vise org i jedna org ubije taoca i sad su sve org krive i zajebite vi te decije forice i igrajte lepo igricu.I pritom bio je samo jedan fib clan nije bilo vise
Nigde se ne vidi ko je tacno pucao a pucali ste SVI . Prekrsili ste jednostavno pravilo a to je da taoc nije bio na vasoj strani i nije bio bezbedan kada ste otvorili vatru. Prosto je da ste krivi podjednako jer taoc nije bio na vasoj strani kada ste poceli da pucate :)
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
Dobar dan, ja sam bio pregovarac na ovoj talackoj sitvaciji (ID 2212) jedini sam bio od FIB-ovih agenata na talackoj, na snimku se vidi da ne drzim pusku u ruci, a u pozadini se cuje pucnjava pripadnika LSPD koji su ubili taoca,
Samim tim FIB nije opucao metak i LSPD je kriv!
😁
 

Nikola Djokiic

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
152
Nigde se ne vidi ko je tacno pucao a pucali ste SVI . Prekrsili ste jednostavno pravilo a to je da taoc nije bio na vasoj strani i nije bio bezbedan kada ste otvorili vatru. Prosto je da ste krivi podjednako jer taoc nije bio na vasoj strani kada ste poceli da pucate :)
Ok ali tamo je bio 1 fib agent koji nije pucao tako da su krive druge drzavne org.
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
Nigde se ne vidi ko je tacno pucao a pucali ste SVI . Prekrsili ste jednostavno pravilo a to je da taoc nije bio na vasoj strani i nije bio bezbedan kada ste otvorili vatru. Prosto je da ste krivi podjednako jer taoc nije bio na vasoj strani kada ste poceli da pucate
Naredio sam LSPD da ne puca dok taoc ne bude na sigurnom, oni me nisu poslusali, nzm kakve veze ima FIB sa LSPD koji su ubili taoca 😂
 

Vukasin Brmbibaba

Player
Player
Joined
Feb 22, 2022
Messages
49
Ako ste ljubomorni i sujetni ne morate da kvarite drugim ljudima RP. Naučite lepo pravila pa komentarišite a ne da se sramotite. Platiću Vam i ja privatne časove ako treba samo da ne dobijam transer blama u ovolikim količinama. (dotične osobe će se same pronaći)

S poštovanjem i hvala <3
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom