Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3397
Players nickname
Andrija_Stanisic
Suspect ID
3128
Date of violation
May 9, 2022
Time of violation
19:17
Proofs
https://streamable.com/k4953b

Dzigi

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
211
Mislim da to vidis ti u svojim ocima a kod njega je normalno. Mislim.
 

Vajo Masina

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
201
Bug koji se često desi slučajno.. ubodeš "CTRL" umjesto "SHIFT" te ti se tako zbaga karakter, također može biti u pitanju visual bug.. Nije mi jasno samo očekuješ da ti dečko pošalje POV iz arene ili? 😂
Nepotreban pokušaj da se dečku smjesti ban.. Žalosno!
 
Last edited:

Offender

Forum Concent Creator
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
465
pa ovo je bug do tebe dobro znamo da ne moze da se puca dok se cuci... to se nekad dogodi zbog synka

samo mi nije jasno kako ti kao bivsi admin pokusavas da ovo odradis i ako dobro znas da je ovo sync los samo...
 

Andra Obama

Ovlašćen prodavac kada
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
347
Niti se ikom trazi POV (arena) niti da se decku da ban, fora je u tome sto ovo nije visual bug niti je ikad bio.
Naravno, ovaj bug se u vecini slucajeva desi slucajno ali poenta je kada primetite da ste ubagovani da ga ne abusate nego da prekinete bug isto tim klikom CTRL-a.
Takodje sudeci po ovim komentarima, veoma dobri poznavaoci pravila, verujem da znate da nije dozvoljeno pisati off-topic komentare ;)
 

Offender

Forum Concent Creator
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
465
ja ovde vidim da si ti osudijo sve koima se ovo desilo i samim tim sam se ja pronasao u istom ... sto znaci da nije off topic <3

a sto se tice pravila imam ih u malom prstu to mogu svi da ti potvrde jer kacim i najmanju glupost sto je prekrsena
 

Kevin_Carper

Thats what she said :)
Player
Joined
May 2, 2022
Messages
29
Primetio sam da dosta ljudi koristi ovaj bug abuse jer misli da se ne kaznjava za koriscenje istog, cisto da se digne svest igracima da ne koriste ovo jer je svako iskoriscavanje bugova zabranjeno nebitno da li se nalazite u areni.

<3
Ma pusti zalbu, de ti meni posalji taj sound pack ljubi brat
 

Morato.

Get off my D*** .
Player
Joined
May 11, 2021
Messages
161
Sto je najgore lik je na en1 dobio ban 7 dana za BA radi iste stvari 🤣
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom