Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Masivno kršenje pravila | venddeta/fib

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1965
Players nickname
Faco Notes
Suspect ID
4375,53,20
Date of violation
Aug 2, 2022
Time of violation
16:43
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=RKqe0nDvSoM

Faco566

Player
Player
Joined
Jul 14, 2022
Messages
22
Dosli smo do fam house-a od jedne familije radi jednog eventa i familija vendetta nas je ubila. U tom trenutku je prekrseno 1.2 Zabranjeno je ubijati/pljačkati/otimati/itd. prije početka događaja (10 minuta prije) i 5 minuta nakon | Upozoriti Kada su ubili ID 20 on je pisao u IC chat dok je bio mrtav (NonRP) Takodje sam dobio informaciju da su vecina ljudi koji su nas pljackali bili zaposlenici FIB-a tako da to ispada FailRP
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Kakav FIB druze, kakvo pravilo 1.2 nisi imao nikakav dogadjaj koji spada u evente poput bizwara, informala, rejting bitke itd..
 

ItsAlex

сука блять
Player
Joined
Aug 6, 2021
Messages
136
Dosli smo do fam house-a od jedne familije radi jednog eventa i familija vendetta nas je ubila. U tom trenutku je prekrseno 1.2 Zabranjeno je ubijati/pljačkati/otimati/itd. prije početka događaja (10 minuta prije) i 5 minuta nakon | Upozoriti Kada su ubili ID 20 on je pisao u IC chat dok je bio mrtav (NonRP) Takodje sam dobio informaciju da su vecina ljudi koji su nas pljackali bili zaposlenici FIB-a tako da to ispada FailRP
Kao Deputy FIB Director sam imao zelju da se oglasim,bez uvrede ali ko ti je reko da su vecina bili zaposlenici FIB te grdno zajebo.Druga stvar bio si u ghettu a ne na putu ka informalu.Admini dozvolite meni...
𝐑𝐄𝐉𝐄𝐂𝐓𝐄𝐃!
 

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
vidim trimovan video ili snimano samo od situacije koja vama odgovara :) sto ne kazete istinu sta se radili u gettu. U blizini se ne nalazi ni jedan event a fem kuca ti se ne nalazi tu gde ste poginuli nego od tekucih sapuna donosi se pitanje ako si ti isao na event trebao si krenuti od svoje fem kuce sa drugarima tako naoruzan a ne od tudje od Tekucih sapuna kojima je kuca u getto. A i interesuje me gde se cuje to da idete na informal posto kad se pregleda klip nema nigde jos jedna laz. Samo jeftin pokusaj nabijanja warna
 

Faco566

Player
Player
Joined
Jul 14, 2022
Messages
22
1. Uradili ste TK kad se skontali da je id20 u unifromi i svi znaju da je u vašoj familiji samo sto se sad izvlacite :)
 

Faco566

Player
Player
Joined
Jul 14, 2022
Messages
22
vidim trimovan video ili snimano samo od situacije koja vama odgovara :) sto ne kazete istinu sta se radili u gettu. U blizini se ne nalazi ni jedan event a fem kuca ti se ne nalazi tu gde ste poginuli nego od tekucih sapuna donosi se pitanje ako si ti isao na event trebao si krenuti od svoje fem kuce sa drugarima tako naoruzan a ne od tudje od Tekucih sapuna kojima je kuca u getto. A i interesuje me gde se cuje to da idete na informal posto kad se pregleda klip nema nigde jos jedna laz. Samo jeftin pokusaj nabijanja warna
1:30 pogledaj na video kako govorim traje OOC event
 

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
1:30 pogledaj na video kako govorim traje OOC event
Vi niste imali ni nameru da idete na taj event tako da ja ne znam sto se izvalicete na taj informal kad je informal bio na drugom kraju mape niti ste bili ucesnici tog eventa da se to pravilo odnosilo na vas.
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
346
Vi niste imali ni nameru da idete na taj event tako da ja ne znam sto se izvalicete na taj informal kad je informal bio na drugom kraju mape niti ste bili ucesnici tog eventa da se to pravilo odnosilo na vas.
Pravilo se odnosi na sve igrace ne samo za ucesnike eventa vi ste nas pobili oko 16:41 mi smo imali dovoljno vremena da odemo na informal
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom