Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Troky trixy

Player
Player
Joined
Nov 7, 2022
Messages
3
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Radnim danima 5-7H, Vikendom 10H+
5. Vaš Diskord: PONI 포니#3764
6. Vaše Ingame ime Andrej Ulemek
7. Vaš ID: 28763

Dodatne Informacije
1. Lider za LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Prvi razlog: Prvenstveno zelim da kazem da sam ja bio jedan od najaktivnijih clanova LSPD-a . Razlog tome jeste sto sam zavoleo tu organizaciju i ljude koji su bili u njoj. Pored toga mnogi ljudi na serveru su me upoznali i mnogi zeljno iscekuju zbog mog kvalitetnog rada da ja jednog dana postanem lider.
-Drugi razlog: LSPD kao organizacija ima siroku granu poboljsanja roleplay-a na serveru, ja kao lider organizacije bi doprineo istom iz razloga sto sam vec dugo vremena tu kao sto sam vec naveo i vodio sam mnoge akcije tipa pljacke,pregovaranja ,racije u saradnji sa FIB-om i ostalim drzavnim organizacijama.
-Treci razlog: Ja ako postanem lider ja cu nastaviti istim tempom kojim sam se i do sad vodio jer taj nacin mog vodjstva je doprineo tome da ljudi koji su radili sa mnom su zavoleli LSPD, i dalje cu drzati ozbiljnost i postovanje hijerarhije odnosno vecih cinova kako dolikuje jednoj drzavnoj ustanovi.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Na pocetku svega ukratko cu objasniti koje bih biroe ubacio u sluzbu:
-Patrolno osoblje: Ovaj biro ce se baviti iskljucivo patroliranjem grada kako se i do sad bavio, tu ce se vrsiti zaplena vozila,pisanje kazni u vidu saobracajnih prekrsaja i obavljace se pretres lica i vozila ukoliko lice poseduje kriminalni dosije, lica ce se privoditi u zatvor ukoliko se nesto ilegalno pronadje kod istih.
-Istrazno osoblje: Ovaj biro ce se baviti istraznim zadacima u pogledu pracenja lica sumnjivih i prikupljanje bitnih informacija a po potrebi i organizovati operaciju noz gde ce se dogovarati sastanak sa osumnjicenim za kupoprodaju ilegalnog oruzja.
-Vazdusna podrska: Ova jedinica sluzi za nadgledanje sa visine ukoliko vrsimo neku poteru za licem koje se trazi. Moze sluziti u vidu evakuacija taoca koje sam vec koristio jer je to najbolji nacin da se civil sa pljacke sprovede do bolnice bez problema na putu.
-Specijalne jedinice: Kao I sama rec sto kaze ovaj jedinica sluzi za specijalne zadatke kada su u pitanju Racije gde se mora strogo drzati u pripravnosti jer se ulazi u najkriticnije delove grada I oblaci se uniforma koja je namenjena za to.
-Radarska kontrola: Kontrola brzine vozila u gradu je vrlo bitna jer se cesto desavaju saobracajne nezgode ,samim tim ova jedinica ce se baviti iskljucivo kontrolisanjem brzine te pisati kazne ukoliko dodje do prekoracenja iste.

2. Nakon primanja novih Police Regruta momentalno cemo se obazirati na njihovom ucenju tj. Oformljavacemo akademije koje ce voditi Vodja I njegovi zamenici obuke i takodje instruktori obuke koji poloze za tu licencu jer zelimo da nasi clanovi budu ozbiljni i obuceni da mogu da se snadju u svakoj datoj situaciji da ne postoji situacija u kojoj ne mogu da se snadju i da ne znaju.

3. Sledeca stvar koju cu ubaciti bice obavezna a to je popunjavanje raznih evidencija kao npr. Ako se desila pljacka I mi smo preuzeli taoca, belezice se njegove izjave kako je doslo do toga te je on postao taoc. Ubacicu kazne ,radarske kontrole, hapsenja,zaplene,zahtev za sastanke i zahtev za vracanje u sluzbu.

4. Dodacu ovde da ako budem u mogucnosti zamenio bih neka vozila koja trenutno imaju I na taj nacin bih dao motivaciju svim clanovima bilo kojeg biroa da se zna koje vozilo sluzi za sta.

5. S obzirom da do sada smo imali zategnutu situaciju sa ostalim drzavnim organizacijama ja sam bio taj koji je smirio te odnose i poboljsao ih na maksimum u poslednjih 15 dana LSPD-a , mi kao celokupna drzavna organizacija treba da funkcionisemo kao jedno I da se postuje svaka organizacija koja je iznad I koja je zaduzena da kontrolise LSPD u datom trenutku ,ja cu se maksimalno truditi da ispostujem svaku.

6. Da bi organizovao treninge sa NG koji bi se odrzavali u NG bazi sa prethodnim dogovorom sa njima naravno. Trening bi se bazirao na fizickoj I psihickoj bazi tj. Bazirao bi se na povecanje snage i profesionalno koriscenje vatrenog oruzja, tj preciznost.

Srcno svima veliki pozdrav od Anreja Ulemeka
 

Ell Pablo

Player
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
243
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera FIB-a.

Moja konačna odluka za razgovor i ispitivanje odabrani su :
Cipriano Fuetnes 16623 | amnezija#2153

Jon Bellion 27 | BruC#1855

Luksy Ghostt 1251 | BlackLukenzi#5741

Mina Ashford 4987 | Minolina #0007

Nemanja Zajcev 19165 | Nemanja93#2160

Razgovor će biti održan 08.11.2022 od 19:00h - budite u čekaonici

Hvala ostalima na odzivu, i čestitam izabranim kandidatima.
 

Teo Elkhabib

Fire Feeding 🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
788
1.Vaše ime u RL: Slavko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8 do 10 h
5. Vaš Diskord: Kataiii#0001
6. Vaše Ingame ime: Teo Triwodo
7. Vaš ID: 18441

1. Lider za: Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Od pocetka servera sam nekako voleo ovu bandu moja prva banda je bila Marabunta Grande.Uvek sam bio u bandama dosta sam naucio o bandama i pravila geta itd.Hteo bi uzeti ovu bandu jer bi namestio malo drugacije ne bi bila ista banda.Bila bi dosta ozbiljnija nebi bilo toliko lako da se udje moralo bi da se prodje kroz ispitivanje da bi usli u bandu.Hteo bi da namestim nesto novo sto drugi lideri nisu nikad namestili.Nekako svaka banda se fokusira previse Pikachua i na turfove mislim da to nije cilj bande.Uveo bi dosta vise talackih Gun store akcija itd sto vise rp da bude u bandi.Sve manje i manje ima rp hteo bi da poboljsam to





3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Uveo bi vise talackih Gun store vise role play kao sto sam naglasio.Svaki rank bi imao svoj zadatak Spray Team bi imao zadatak samo da radi grafite tacnije ne samo grafite ali ako su slobodni i imaju vremena radili bi samo grafite.Imao bi poseban rank samo za coveka koji bi vodio talacke.Ne bi bilo toxic u organizaciji ne bi to dozvolio izmedju bilo koga.Svako ko bude doso u bandu da se oseca dobrodoslim i da ima dobro iskustvo da ima dobra secanja na Marabuntu.Svaki covek ili tako reci clan koji udje ce biti isto ipsitan nece biti razlike ili ponizavanja

SRECNO SVIM KANDIDATIMA
 

Roonie Kun

Player
Player
Joined
Jun 28, 2022
Messages
94
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kristijan
2. Vaša godina: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+sati
5. Vaš Discord: Roonie#0001
6. Vaše ime u igri: Roonie Cartiero
7 Vaš ID: 5030
Dodatne informacije
1. Lider za: Bloods Street Gang
2. Želite li biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1)Želim biti lider ove organizacije zbog toga što sam već jako dugo u RP-u. Znam kako dobro i temeljito voditi organizaciju jer sam vecinom bio high komanda. Također moram naglasiti da vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije i nesmije kako bi RP prošao glatko i bio posebno RP iskustvo za sve igrače. Želim naglasiti i da imam svoj Turf Team i 20+ pouzdanih ljudi koji su spremni za akciju i osvajanje novih teritorija, no to ne znači da ću svoj mandat bazirati na terenu, naravno RP će mi biti glavni cilj. U mojoj organizaciji će se jako cijeniti dobro ponašanje i poštivanje Jednih droga.

2)Želim postati lider kako bih pružio drugim ljudima priliku da se istaknu u organizaciji i općenito RP-u kako bi i oni možda jednog dana osnovali svoju organizaciju i dali doprinos ovom RP serveru. Također već imam izrađenu viziju za nove igrače o vezi njihove obuke za postanak što boljeg člana benda. Isto tako se veselim upoznati druge igrače koji isto kao i ja vrlo ozbiljno shvaćaju RP te tako pomoći organizaciji postati najveća sila u gradu.

3)I za kraj želio bih postati lider zbog toga što znam koju odgovornost dobivam sa vođenjem organizacije i koliko vremena i truda trebam uložiti te sam siguran u sebe da to mogu. Jako dobro poznajem pravila te sam odlučen u vođenju i stojim iza svoje riječi. Svaki dan ću probati voditi neke pothvate koje do sad nismo radili te ću RP tako učiniti zanimljivijim tj. doveo bi RP na višu razinu. Bit ću pravedan lider koji će graditi doprinos, a ispraviti greške. Mogu garantirati da se nitko u mojoj organizaciji neće odnositi prema drugim članovima s nepoštovanjem i bezobrazlogom te će ljudi koji će to raditi biti strogo kažnjeni i opomenuti od strane mene.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Prvo što bih napravio je uveo strože ispitivanje pravila tj. tražio bih od igrača da znaju pravila na primjerima, a ne samo da nauče definicije koje im po značenju ništa ne znače te ih samo konstantno ponavljaju. Bio bih jako strog što se tiče međusobnog vrijeđanja između igrača, sve incidente bih prvo pokušao riješiti između sudionika vrijeđanja, tražio bih POV što se zapravo dogodilo te bih na kraju osobe koju smatram krivom izbacio iz organizacije. Također davao bih "bonuse" za aktivne članove i dijelio ih na dnevnoj bazi ljudi koji su se istakli u tom danu. Posebno bih upozoravao članove da ne MG-aju, po meni MG kvari pravi RP, sve bih tražio da se RP-a, tražio bih da se koriste ispravne komande u određenim situacijama, ako vidim da netko MG-a odmah bih upozorio te ispravio pogrešku Jedna od najvažnijih stvari koje bih poboljšao je da se igrači stvarno užive u RP, svaki dan bi na neki način bio drugačiji i zanimljiv sam po sebi jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u, na taj način RP bi bio zanimljiv sa svim igračima te bih tako igrači bili što aktivniji. Radio bi i smišljao nove talačke situacije i probao bih na zanimljiv i kreativan način pobijediti u tim duelima između kriminala i države. Tražio bih instaliranje "go pro kamerice" kako bi svatko imao POV te nitko ne bi mogao manipulirati s nama. Svakom igraču bi dao ulogu u kojoj je najbolji kako bi svatko dao doprinos organizaciji što je bolje moguće. Bio bih zahvalan za svoje ljude jer da nema njih moje Liderstvo nebi ništa značilo, svaki igrač u mojoj organizaciji bit će poštivan i svatko će moći iskazati svoje mišljenje. Još jedna stvar na koju ću se fokusirati je stvaranje dobre slike o Bloodsima kao dobrog RolePlayera, kao dobre pucače, otmičare, pljačkaše... Također svatko bi dobio rang koji zaslužuje. Također bih davao primjer svog ponašanja u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i tražimo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP. Također bih davao primjer svog ponašanja u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i tražimo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP. Također bih davao primjer svog ponašanja u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i tražimo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP.
 
Last edited:

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
289
Informacije

1.Vase ime u RL: Vukan

2. Vaše godine:16

3. Vremenska zona:GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-12h

5. Vaš Diskord:vukaaannnn#3544

6. Vaše Ingame ime:Nizzy Obama

7. Vaš ID:13655

Dodatne Informacije

1. Lider za... LSPD

2. Zasto zelite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objasnjenjem)

2.1 Ovako dosta dugo igram roleplay na grandu bio sam u dosta drzavnih a i u kriminalnih organizacija, imam dosta iskustva sa drzavnim org, bio sam u LSPD, NG, EMS, I sada sam u FIB-u kao clan jedinice DEA. i zato mislim da imam prednost da budem lider LSPD-A.

2.2 Dosta duga RP-am legalne org jos iz dana sampa, na jednome SAMP serveru sam vec bio lider LSPD-A i na istom serveru sam bio zamjenik drzavnog sheriffa tako da mislim da sam pravi covek za tu poziciju.

2.3 Prosao sam sve rankove od kadeta pa sve do lidera i vjerujem da visoki rankovi trebaju vise izlaziti na teren, komunicirati sa nizim rankovima, pomagati i trenirati. Imam tacan plan i program za sve to postavit.Znam sto treba i kako treba pocevsi od treninga pa do postavljanja pravih ljudi na pravo mjesto.

3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji

3.1 Smanjiti sto vise discord komunikaciju koliko god budem mogao.

3.2 uvescu nove specijalne jedinice:

-Navy Seals, Navy Seals ce biti jedinica koja ce se svoj posao raditi na brodovima, helikopterima itd, ta jedinica ce mnogo brze pronalaziti krimnalce za razliku od obicnog polica officira koji ce morati svudje autom da ide.

-Air Support, Air Support ce biti jedinica koja ce uglavnom koristiti helikoptere za sve vrsta akcija od jurenja kriminalaca do pljacke prodavnice, bankomata itd.

-Special Forces, Special Forces ce biti jedinica koja ce samo ici na pljacke prodavnica, banki, bankomata itd, to je specijalna jedinica koja nece ici u patrole niti juriti krimanlce po gradu, to je jedinica koja ide samo na ozbiljnije situacije kao sto su npr: ammo run, pljacka prodavnice,pljacka banke,pljacka bankomata ponekad,nosac aviona, odbrana zatvora itd.

-ANTF, Anti Narcotics Task Force je jedinica koja ce se baviti micanjem sjemena kanabisa, hapsenje ljudi koji prodaju kokain itd, oni ce isto ici undercover na black market trazeci ljude koji prodaju marihuanu, sjemena kanabisa i sve ce zapleniti i uhapsiti tog drug dealera. i dati visoku kaznu

-UnderCover team, under cover team je jedinica koja ce ici prerusena sa svojim vozilima na black market i traziti opojne droge ili vece kolicine puski, pancira, itd

Sniper Team, sniper team je jedinica koja ce ici na talacke situacije pesti sa na visoka mesta i ciljati u najbitnije osobe kriminalaca, snajper team je jedna od bitnijih jedinica LSPD-a, nece ici u patrole nego samo na akcije.

3.3 Bice 1 regrutacija svake nedelje, i na regrutacijama vecina pitanje i pravila ce se morati odgovarati IC nacinom, bice i OOC ali sa sto vise IC pitanja povecavamo Roleplay na serveru, posto znamo da ima dosta ljudi koji ne rp-aju dobro.

3.4 Radio komunikacija. ovo ce biti neki od kodova

10-1 Svi hq imamo sastanak

10-2 negativnvo

10-3 prestanite sa prenosom

10-4 potvrdno

10-5 ponovite posljednje

10-6 zanemarite poslednje

10-7 kraj duznosti

10-8 pocetak duznosti

10-10 ispaljeni hitci

10-11 pljacka u toku

10-12 predvidjeno vreme dolaska

10-16 povredjeni civili

10-19 vrsta na parkingu

10-20 lokacija agenta

10-21 lokacija svih patrola (obavezan odgovor)

10-22 talacka situacija

10-33 pomoc je potrebna

10-67 osumnjicenji bezi autom

10-69 osumnjiceni bezi peske

10-99 situacija resena

Ostali Kodovi

Kod R pad igre/crash

Kod C f8 i u cujem nekoga u glavi

kod 8 upaljene rotacije bez zvuka

kod 11 upaljene rotacija sa zvukom

kod 4 Na licu mesta

kod 12 situacija pod kontrolom

3.5 Uveo bih da na regrutacijama se bilo ko pridruzi da je 7+ godina u gradu i makar da su bili u jednoj od drzavnih organizacija (bilo koja nebitno koja je).

3.6 Novim clanovima bio objasnio zasto je PDA MG-anje i da ne koriste PDA u svoje svrhe, npr da nadju broj telefona nekog coveka, To bi bilo strogo kaznjavano!

3.7 Svaka kradja iz sefa ce biti strogo kaznjavana, Forumom, a posledice toga su perma ban.

3.8 Smisljena su imena svih cinova od suspenzije do Nacelnika

1. Suspenzija

2. policijski vjezbenik

3. polcijski kadet

4. policijski oficir 1

5. policijski oficir 2

6. policijski oficir 3

7. ANTF agent 1

8. ANTF agent 2

9. ANTF zamenik jedinice

10. Air Support

11. Air Support zamenik jedinice

12. Sniper team vjezbenik

13. Sniper team agent 1

14. Sniper team agent 2

15. Sniper team zamjenik jedinice

16. Navy Seals vjezbenik

17. Navy Seals agent 1

18. Navy Seals agent 2

19. Navy Seals Zamenik jedinice

20. Under Cover vjezbenik

21. Under Cover agent

22. Under Cover Zamjenik Jedinice

23. Instruktor Obuke

24. Vodja Oficira

25. Vodja Jedinice

26. Kapetan

27. Major

28. Pukovnik

29. Zamenik Nacelnika

30. Nacelnik

To je to od mene, srecno svim kandidatima!
Nizzy Obama
 
Last edited:

Gorazd

Player
Player
Joined
Aug 18, 2022
Messages
23
1. Vaše ime u RL: Gorazd
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h-zavisi o denu
5. Vaš Diskord: DaGiga#0878
6. Vaše Ingame ime: Gorazd Bregana
7. Vaš ID:24234

1. Lider za... LSPD [ Los Santos Police Department ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,GOV ] i u svakoj od njih sam bio deo od visi cinovi,imam iskusta u ovaj posao i mogu uraditi sve sta je potrebno da se namali kriminal u gradu

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Maksimalno bih se trudio da LSPD kao organizacija bude primer drugim organizacijama i u raboti narqvno i u balans kako sto treba da izgleda jedna ozbiljna organizacija kao sto je Los Santos Police Department LSPD .Komunikaciju u ovu organizaciju zelim uraditi po ROLEPLAY zakonima i napravicu posebne specijalne edinice za:Narkotice,Kriminal..
 

Lale

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
59
1. Vaše ime u RL: Lazar Omeranovic
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10H
5. Vaš Diskord: Lale#6813
6. Vaše Ingame ime: Lale Ryze
7. Vaš ID: 6123

Dodatne Informacije

1. Lider za:
LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

1. Prvi razlog:
Potrudio bih se da posao bude odradjen na maksimalnom nivou pogotovo sto vec imam ljude iz vrhovne komande koji ce mi pomagati u vodjenju ove organizacije, takodje spremne nize i vise cinove koji ce upotpuniti tu organizaciju.

2. Drgui razlog: Do sad sam bio u SAHP,NG,FIB,EMS,LSPD i u skoro svim od ovih organizacija sam bio vrhovna komanda!

3. Treci razlog: LSPD kao organizacija moze veoma dobro da napreduje i perfektan roleplay da se napravi.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

1. Prvi savet:
Kao Lider LSPD bi se potrudio da na jednom ili vise nedeljnom pravio neke dogadjaje poput Izlozbe vozila i opreme koju poseduje organizacija, policijske parade i jos mnogo toga

2. Drugi savet: Doveo bi nove cinove koje bi poboljsale ceo LSPD

Vrsta jedinica u LSPD:

1. Patrolni Team
(glavno zaduzenje je da budu fokusirani na pregled reona koji LSPD pokriva i smanji ugrozavanje bezbednosti saobracaja u svakom smislu)

2. Pilot Team (glavno zaduzenje ove jedinice je da nadgleda prostore kojima je nemoguce doci autom ili brdovite predele i samim tim bi ova jedinica pruzala punu podrsku na talackoj situaciji Sniper Team-u)

3. Inspektorski Team ( kao sto sama rec kaze ova jedinica ce intervenisati u istragama i pronalazenju kriminalnih desavanja na ovoj teritoriji)

4. Zandarmerija ( u ovoj jedinici ce moci pristupiti samo spremni ljudi koji ce davati sve od sebe da rese zadatak. Zandarmerija ce takodje patrlirati gradom te pruzati pomoc patrolnom timu, takodje ce resavati uspostavljanje javnog reda i mira. U slucaju da dodje do protesta Zandarmerija upada na scenu i dati sve od sebe da smire i suzbiju situaciju.

5. UKP ( uprava kriminalističke policije odgovorna je za stanje i organizovanje poslova na otkrivanju i suzbijanju svih oblika organizovanog kriminala, za prevenciju i suzbijanje ostalih oblika kriminala. UKP ce se baviti za borbu protiv korupcije, organizovanog kriminala, droga, terorizma itd...)

6 Interventna jedinica 92 ( Interventna jedinica 92 je elitna jedinica policije specijalizovana za direktnu borbu protiv najtežih oblika kriminala.)


CINOVI LSPD:

1.Suspenzija
2.Policijski regrut
4.Policijski Oficir II
5.Policijski Oficir III
6.Pilot
7.Zandarmerija I
8.InterventnA Jedinica 92 I
9.UKP I
10.UKP II
11.Zamenik vodje patrole
12.Vodja patrole
13.Instruktor
14.Inspektor
15.Stariji Inspektor
16.Zamenik Komadanta Zandarmerije
17.Zamenik Komadanta Interventne Jedinice 92
18.Zamenik Komandata UKP-a
19.Zamenik Glavnog Inspektora
20.Komandir Stanice
21.Glavni Pilot
22.Komadant Zandarmerije
23.Komadant Interventne Jedinice 92
24.Komadant UKP
25.Glavni Inspektor
26.Kapetan
27.Major
28.Pukovnik
29.Zamenik Nacelnika
30.Nacelnik
 

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
1. Vaše ime u RL : Marko
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan : 12h
5. Vaš Diskord : Mare #7329
6. Vaše Ingame ime : Rema Sion
7. Vaš ID : 14907
Dodatne Informacije

1. Prvi razlog: Jer zelim da poboljsam LSPD i da povecam kvalitet roleplay-a.

2. Drugi razlog: Trudio bi se da svaka akcija bude maksimalno odradjena bila to pljacka, talacka, ili neki od eventa

3. Treci razlog: Od kad sam uso u grad bila mi je zelja biti deo LSPD-a. Takodje imam ljude koji bi mi pomagali u vodjenju ove organizacije 3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. SWAT. (Specifičan tim za sprovođenje zakona čiji su članovi regrutovani, odabrani, obučeni, opremljeni i raspoređeni da se bave kritičnim incidentima koji uključuju pretnje javnoj delatnosti i na drugi način službenog statusa slobode postojanja / predstavljanja zakona ili sigurnosti mogućnosti)

2. Patrolni Team (glavno zaduzenje je da budu fokusirani na pregled reona koji LSPD pokriva i smanji ugrozavanje bezbednosti saobracaja u svakom smislu)

3. Air Support Team (glavno zaduzenje ove jedinice je da nadgleda prostore kojima je nemoguce doci autom ili brdovite predele i pruza punu podrsku na talackoj situaciji Sniper Team-u)

4. Pregovaracki Team (glavno zaduzenje za Pregovaracki Team je da svojom pricom izvuku zivot taoca na najsigurniji i najbezbedniji nacin i da pregovaraju naravno na nasem reonu tj kada FIB ne pregovara)

5. Inspektorski Team ( kao sto sama rec kaze ova jedinica ce intervenisati u istragama i pronalazenju kriminalnih desavanja na ovoj teritoriji. Pravece mnogo zaseda gde ce SWAT Team pomoci. Takodje ce prikupljati dokaze o mnogobojnim familijama i tako dalje...)

6. Snajperski Team (jedinica je zaduzena za resavanje talacke situacije i drugih situacija gde samo moze resiti ova jedinica)

7.Svakog drugog dana cemo gledati da pravimo raznovrsne treninge bili to pucanje sa gumenim metcima, voznja raznih vozila itd..
 

Johnny Pluxury

Varaždinec
Player
Joined
Jun 8, 2022
Messages
265
1. Vaše ime u RL: Martin
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Radnim danom 5h-7h, Vikednom oko 10h
5. Vaš Diskord: Sorter37#2110
6. Vaše Ingame ime: Johnny Pluxury
7. Vaš ID: 22455


1. Lider za LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. Već dugo vrijeme igram na projektu te želim isprobati kako je to biti lider organizacije. Bio sam u svim organziacijama, legalnim i bandama, ali uvijek su me više privlačile legalne organziacije. U legalnim organizacijama sam bio: undercover agent u FIB-u kroz dulje vrijeme, HC u NG-u (kapetan), te unutrašnja kontrola u vladi. Također sam bio zamenik lidera u LI-u ali to ne spada pod legalne organizacije koje se bore protiv zločina. Bio sam rank 11 u dvije bande ali sam tamo proveo malo vremena jer kriminalne organizacije nisu za mene.

2. Za lidera ove organizacije se prvenstveno prijavljujem jer sam osobno čuo nekolicinu ljudi da govori da je LSPD takorečeno najniža legalna organizacija. Želim dokazati da to nije tako, te da LSPD treba imati iste standarde kao sve druge legalne organizacije. Naravno LSPD je prvenstveno tu da kontrolira promet i grad od "manjih" zločina dok se FIB bavi većim zločinima (bandama itd.). Kao lider bi osobno pokušao održavati najbolju vezu između LSPD-a i drugih legalnih organizacija, da samim time LSPD sudjeluje na što više akcija koje uključuju druge organzicaije.

3. Kao lider bi organizciju pretvorio u ozljbiljniju nego do sada. Znam da je LSPD kao orgaziacija cilj 90% novih igrača koji počnu igrati na serveru. Samim time bio ja osobno ako bi bilo potrebno pomogao tim novim igračima da se osjećaju dobro u LSPD-u te bi ih naučio svemu što trebaju znati. Također ću za to osposobiti poseban tim ljudi, ali o tome ću govoriti malo kasnije u prijavi. U LSPD bi primao svakoga tko ispunjava zadane IC kriterije, neovisno i njegovim OOC godinama. Mislim da svim igračima treba dati šansu, te da se uz rad i učenje sve može naučiti (rad u LSPD-u).


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
3.1 Uveo bih uniforme i opremu za svaki rank u organizcaiji koje bi se ljudi trebali pridržavati. Vjerujem da je organiziranje same organizacije najbolja stvar za kvalitetan rad te dug opstanak organizacije.

3.2 Svaki član bi se tretirao isto, bio HC ili rank 1. Niti jedan član ne bi bio pod "mojom zaštitom". Tko pogreši nešto, pogrešio je, dešava se svakome. Naravno bio bi blag prema novim igračima, i također bi rekao svojim HC rankovima da budu također blaži prema novim igračima.

3.3 Svaki član organizacije bi vodio svoj takozvani dnevnik ili kako nam je svima poznato "patrol log". U njega bi zapisivao neke osnovne informacije kao što su kada je stigao na dužnost, kada se odjavio, što je uzeo, što je vratio, na kojim događajima je bio, itd., itd.

3.4 Rankovi koji bi bili u LSPD-u:
1 Suspenzija
2 Policajac na obuci
3 Policijski regrut
4 Police Officer 1
5 Police Officer 2
6 Police Officer 3
7 TAS Junior
8 SSU Junior
9 S.W.A.T Junior
10 Mladji inspektor
11 TAS Special
12 SSU Special
13 S.W.A.T Special
14 Inspektor
15 TAS Senior
16 SSU Senior
17 S.W.A.T Senior
18 Senior inspektor
19 Instruktor obuke
20 Vodja policijskih službenika
21 Zamenik glavnog inspektora
22 Glavni inspektor
23 Deputy Head of Department
24 Head of Department
25 Narednik stanice
26 Supervisor
27 Šef osoblja
28 Asistent Načelnika
29 Zamenik Načelnika

30 Načelnik


3.5 Kodovi:
10-1: Poziv natrag u stanicu, sve jedinice se vraćaju te formiraju liniju na crti
10-2: Negativno
10-3: Prestani sa emitovanjem na radio
10-4: Potvrdeno/potvrdno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Odjava s dužnosti
10-8: Prijava na dužnost
10-10: Ispaljeni hici
10-11: Pljačka u toku
10-12: Predviđeno vreme dolaska
10-16: Povređeni civil
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-57 VIKTOR: Potera za vozilom
10-57 FOKSTROT: Potera za osumljičenim koji bezi peške

10-99: Situacija rešena, vratite se na ono što ste radili

Kod A -> Pad igre
Kod B -> Pauziran RP, admin situacija
Kod 1 -> Situacija opasna po život. (Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svjetla i sirene))
Kod 2 -> Polu-hitni! (samo svjetla)
Kod 3 -> Hitna pomoć! (svjetla i sirene)
Kod 4 -> Situacija pod kontrolom.
Kod 5 -> Teroristički napad!
Kod 6 -> Van vozila!

Kod 7 -> Sprovođenje istrage.


3.6 Opis rankova:
TAS: Tactical Air Support -> ova jedinica će se prvenstveno bazirati na letenju, te će svojim kolegama davati podršku i informacije iz zraka (u potjeri, kod talačkih, kod pljački 24/7 i ostalih situacija).

SSU: Special Sniper Unit -> ova jedinica će se bazirati na korištenju Sniper Rifle-a, te će daviti podršku svojim kolegama s daljine. Također ova jedinice će najviše raspolagati dronovima te pomoću dronova davati informacije o poziciji neprijatelja do kojih Air Support jedinica ne može doći ili ih ne može vidjeti. Također ova jedinica će se bazirati na timskom radu te će većinu vremena provesti vježbajući ciljanje i pucanje iz Sniper Rifle-a te komunikaciju i strategije kako najlakše oboriti osumnjičene.

S.W.A.T: Special Weapons and Tactics -> svima dobro poznata jedinica koja će biti opremljena najboljom opremom te će biti istrenirana da prva bude na mjestu zločina (talačke, gun store, itd.). Ova jedinica bi također imala puno puno treninga u slobodno vrijeme da budu na maksimalnoj razini spremnosti u takvim situacijama. Bili bi opremljeni vrlo dobrom opremom te teškim naoružanjem.

Inspektori: Jedinica koja bi se najviše bavila manjim zločinima, te ispitivanjem ljudi. Oni nebi ispitivali pripadnike gangova ili kriminalnih familija, nego obične igrače koji su počinili manje zločine. Ako je kod nekog pronađeno xxx oruzije, on bi prvo bio odveden u LSPD na ispitivanje kod inspektora da se utvrdi odakle mu oružije, a ako bi se nešto više saznalo, lice bi se predalo FIB-u da ga oni ispitaju. Samim time bi LSPD mogao ispitivati ljude te tako smanjiti posao FIB agentima koji se bave težim zločinima. Volio bih da se inspektori i FIB agenti međusobno surađuju te tako da ako FIB ima lice s manjim prekšenim zločinom da ga preda LSPD-u, a ako LSPD ima lice s težim prekršenim zločinom da ga preda FIB-u.

3.7
Kao što možete vidjeti u rankovi, ja bih LSPD podijelio na nekakve 4 glavne jedinice. Svi koji bi se željeli priključiti LSPD-u bi prvo trebali odraditi obuku, te nakon obuke bi postali police officer 1. Kada prođu sva tri ranka police officer-a, tada mogu birati u koju jedinicu žele ići. Da li žele biti dio Air Support Team-a, Sniper Team-a, S.W.A.T.-a ili inspektori. Vjerujem da bi ovakva podjela LSPD-a mogla funkcionirati vrlo dobro.

Hvala što ste izdvojili svoje vrijeme da pročitate moju prijavu. <3
Sretno svim kandidatima!
 
Last edited:

Ranisavljevic

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
79
Informacije

1.Vase ime u RL: Mateja

2. Vaše godine:16

3. Vremenska zona:GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 5-12h

5. Vaš Diskord:Matejaaa1#9068

6. Vaše Ingame ime:Mateja Taylor

7. Vaš ID:20231

Dodatne Informacije

1. Lider za... LSPD

2. Zasto zelite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objasnjenjem)

2.1 Ovako dosta dugo igram roleplay na grandu bio sam u dosta drzavnih a i u kriminalnih organizacija, imam dosta iskustva sa drzavnim org, bio sam u LSPD, NG, EMS,Fib,Bio sam u Fibu veoma dugo. i zato mislim da imam prednost da budem lider LSPD-A.

2.2 Dosta dugo RP-am legalne org jos iz dana sampa, na jednome SAMP serveru sam vec bio lider LSPD-A.

2.3 Prosao sam sve rankove od kadeta pa sve do lidera i vjerujem da visoki rankovi trebaju vise izlaziti na teren, komunicirati sa nizim rankovima, pomagati i trenirati. Imam tacan plan i program za sve to postavit.Znam sto treba i kako treba pocevsi od treninga pa do postavljanja pravih ljudi na pravo mjesto.Pazio bi koga primam u org imam dosta drugova koji su iskusni u drzavnim org.

3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji

3.1 Smanjiti sto vise discord komunikaciju koliko god budem mogao.


- Sto se tice same organizacije najvise bi se fokusiro na ozbiljnost i na sto bolji roleplay

- Toxicnost ne bih tolerisao i kaznjavao bih najstrozijom merom.

- Pokusavo bi da imam sto bolje odnose i komunikaciju sa svim drzavnim organizacijama.

- Policajci bi bili maksimalno ozbiljni i ne bi padali na provokacije kriminalaca.

- Pokuso bi da svaki rank ima neko zaduzenje cak da i nizim cinovima bude zanimljivo.

-Air Support, Air Support ce biti jedinica koja ce uglavnom koristiti helikoptere za sve vrsta akcija od jurenja kriminalaca do pljacke prodavnice, bankomata itd.


ce biti jedinica koja ce samo ici na pljacke prodavnica, banki, bankomata itd, to je specijalna jedinica koja nece ici u patrole niti juriti krimanlce po gradu, to je jedinica koja ide samo na ozbiljnije situacije kao sto su npr: ammo run, pljacka prodavnice,pljacka banke,pljacka bankomata ponekad,nosac aviona, odbrana zatvora itd.

je jedinica koja ce se baviti micanjem sjemena kanabisa, hapsenje ljudi koji prodaju kokain itd, oni ce isto ici undercover na black market trazeci ljude koji prodaju marihuanu, sjemena kanabisa i sve ce zapleniti i uhapsiti tog drug dealera. i dati visoku kaznu

-UnderCover team, under cover team je jedinica koja ce ici prerusena sa svojim vozilima na black market i traziti opojne droge ili vece kolicine puski, pancira, itd

Sniper Team, sniper team je jedinica koja ce ici na talacke situacije pesti sa na visoka mesta i ciljati u najbitnije osobe kriminalaca, snajper team je jedna od bitnijih jedinica LSPD-a, nece ici u patrole nego samo na akcije.

3.3 Bice 3 regrutacija svake nedelje, i na regrutacijama vecina pitanje i pravila ce se morati odgovarati IC nacinom, bice i OOC ali sa sto vise IC pitanja povecavamo Roleplay na serveru, posto znamo da ima dosta ljudi koji ne rp-aju dobro.

3.4 Radio komunikacija. ovo ce biti neki od kodova

10-1 Svi HQ imamo sastanak

10-2 negativnvo

10-3 prestanite sa prenosom

10-4 potvrdno

10-5 ponovite posljednje

10-6 zanemarite poslednje

10-7 kraj duznosti

10-8 pocetak duznosti

10-10 ispaljeni hitci

10-11 pljacka u toku

10-12 predvidjeno vreme dolaska

10-16 povredjeni civili

10-20 lokacija agenta

10-21 lokacija svih patrola (obavezan odgovor)

10-22 talacka situacija

10-33 pomoc je potrebna

10-67 osumnjicenji bezi autom

10-69 osumnjiceni bezi peske

10-99 situacija resena

Ostali Kodovi

Kod A pad igre/crash

Kod C f8 i u cujem nekoga u glavi

kod 8 upaljene rotacije bez zvuka

kod 11 upaljene rotacija sa zvukom

kod 4 Na licu mesta

kod 12 situacija pod kontrolom

3.5 Uveo bih da na regrutacijama se bilo ko pridruzi da je 7+ godina u gradu i makar da su bili u jednoj od drzavnih organizacija (bilo koja nebitno koja je).

3.6 Novim clanovima bio objasnio zasto je PDA MG-anje i da ne koriste PDA u svoje svrhe, npr da nadju broj telefona nekog coveka, To bi bilo strogo kaznjavano!

3.7 Svaka kradja iz sefa ce biti strogo kaznjavana, Forumom, a posledice toga su perma ban.


1. Suspenzija

2. policijski vjezbenik

3. polcijski kadet

4. policijski oficir 1

5. policijski oficir 2

6. policijski oficir 3

7. agent 1

8. agent 2

9. zamenik jedinice

10. Air Support

11. Air Support zamenik jedinice

12. Sniper team vjezbenik

13. Sniper team agent 1

14. Sniper team agent 2

15. Sniper team zamjenik jedinice

16.S.W.A.T Senior

17. S.W.A.T Vodja

18. Komandir Stanice

19.Kapetan

20. Under Cover vezbenik

21. Under Cover agent

22. Under Cover Zamjenik Jedinice

23. Instruktor Obuke

24. Vodja Oficira

25. Vodja Jedinice

26. Glavni Vodja

27. Podpukovnik

28. Pukovnik

29. Zamenik Nacelnika

30. Nacelnik

To je to od mene, srecno svim kandidatima!
Zeli vam Mateja Taylor!!!
 
Last edited:

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivana
2. Vaše godine: 29
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: radnim danima do 5h, vikendom do 10h
5. Vaš Diskord: Minolina #0007
6. Vaše Ingame ime: Minolina Ashford
7. Vaš ID: 4987
Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Prije svega jer sam bila 2x lider kriminalne organizacije i imam iskustva sa vodjenjem bande
- Osvojili smo dvije sezone turfa kao Marabunta i želim da se oprobam kao lider nove bande.
- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
- Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou.
-Imam spremljen turf tim, ljude za grafite, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- U Bloodse necu primati svakoga ko zatrazi. Morace da zna sva pravila sto se tice geta i iskustva u igranju.
- Podici rp na visok nivo.
- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.
- Odrzavati jednom sedmicno sastanke sa clanovima bande
- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne krseci pravila servera.
 

Gorazd

Player
Player
Joined
Aug 18, 2022
Messages
23
Informacije

1. Vaše ime u RL: Gorazd

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 5+ sati

5. Vaš Diskord: DaGiga#0878

6. Vaše Ingame ime: Giga Bregana

7. Vaš ID: 24234

Dodatne Informacije

1. Lider za: Bloods

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider da Bloods postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmjeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Nikola Falcone

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
327
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10H
5. Vaš Diskord: ProGamerX23#8952
6. Vaše Ingame ime: Nikola Falcone
7. Vaš ID: 871


Dodatne Informacije
1. Lider za: LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Zelim biti Lider LSPD posto imam dosta iskustva u ovoj organizaciji najvise sam RP-ao i upoznao dosto dobrih ljudi u ovoj organizaciji i jako sam se zadrzao na visokim pozicijama.
- Zelim postati lider zato sto sam sposoban voditi i znam kako treba voditi ovu uglednu organizaciju.
- Zelim postaviti nove standarde za ulazak za LSPD poznavanje vecinu RP pravila da bi poboljsao RolePlay kako nama tako i drugima, imam mnostvo ideja koje bi poboljsale sam LSPD i uzivanje u radu u organizaciji.
- Zelim postati lider LSPD zato sto sam bio u puna 4 mandata i bio high rank znam razne nacine za rad i ucenje drugih ljudi radu u LSPD
- Bio sam u LSPD, SAHP, FIB i EMS sav svoji RP sam bio u STATE i najvise se vidim u LSPD organizaciji.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

OPSTA ORGANIZACIJA LSPD

Zelim postaviti nove standarde za ulazak u LSPD i za obuku, obuka bi se vodila do naj sitnih detalja koji bi pomogli novim clanovima u raznim situacijama koje do sada nisu bile. Kako se ophoditi ako si kidnapovan, kako izbeci da budes uhvacen od strane kriminalaca. Za ulazak u Los Santos Police Department bi bilo potrebno minimum 10god u gradu i 14 God u RL pustao bi i mladje ako imaju volju i znaju kako igrati RolePlay.
Obuke bi se vrsile svaki dan za poboljsanje sposobnosti i spremnost clanova takodje bi pokusao da stvorim bolju medjusobnu saradjnu sa drugim drzavnim organizacijama za medjusobnu bolju i vecu efikasnost. Organizacija bi radila svoji posao do naj sitnijh detalja svaka greska kava god da je bila bi kaznjeda dovoljno dobro. Kaznjavanje i pravila bi se poboljsali da bi se sprecavale glupe greske radnika kao u nekadasnjim organizacijama.
Rekreacija starog prirucnika dodavanje dodavanje novih kodova i pravila. Svi clanovi organizacije bi trebali raditi kao jedan mozak za bolji uspeh organizacije.
Aktivnost policije po gradu bi se drasticno poboljsala nebi se zazivali 10-1 na svakih 10min vise bi se radila provera statusa takodje bilo bi apliciranje za vece rankove tako da bi neko iz COMMANDE ili HIGH COMMANDE ispitao clana da li je sposoban za tu poziciju.
Takodje za svaku jedinicu SWAT, AIR SUPPORT, HIGH SPEED UNIT ili SNIPER TEAM bi imali posebne vezbe za obuku svojih clanova tima, svi timovi bi imali poseban zadatak koji bi samo oni radili.

AIR SUPPORT TEAM
Air support team je specijalna vazdusna jedinica ciji je cilj pomaganja u vazduhu ta jedinica bi morala da bude uvek prisutna u svim akcijama. Takodje njen jedan od najvaznijih zadataka jeste da olaksta i brze efikasnije zaustavi poteru ili pljacku prodavnice ili talacku.

PATROLNI TIM
Cilj patrolnog tima jeste da zaustave i smanje sto vise kriminalne aktivnosti. U toj jedinici treba bude najvise aktivnih ljudi koji su dobro obuceni i novih clanova da bi se izgradila bolja saradjnja medju kolegama.

SWAT
SWAT tim je specijalna jedinica koja sluzi za teske zadatke upadjanje u objekte hvatanje tesko nauruzanja ili pljackanje bankomata prodavnica.

HSU
High Speed Unit je specijalna jedinica obucena za hvatanje kriminalce u brzim vozilima i pomagala bi oko potoera

SNIPER TEAM
Snajper tim je tim zo pokrivanje i ciscenje pretnji na talackim pljackama prodavnice

INSPEKTORI
Inspektori su zazesbna jedinica koja sluzi za ispitivanje i trazenja tokaza potrebne za smanjenje stope kriminala i dovodjenje ljude pravdi.

INSTRUKTURSKI TIM
Instruktori su jedna od naj bitnih u osoblju LSPD od njih zavisi spremnost clana za duznost

STRUKTURA LSPD
VewxC9t52FVy9dOYXwgBuB-U4aD_sUSmO2sDg9DD9kilQcBNwKpidxFSAbJ6LHYSpzLaUCSOxbCu3ma0PB8qJc2pwzXZObnRxxMiayeUL60-Pr58bYjA9tvlydhZEyYW3ZzzHUOU0SFrJHRgYYiN9TQtnVO9_lPdmEqnDA57Qxr4N-4KIyuggCK7qcF0

KODOVI

10-1 Svi HQ imamo sastanak

10-2 negativnvo

10-3 prestanite sa prenosom

10-4 potvrdno

10-5 ponovite posljednje

10-6 zanemarite poslednje

10-7 kraj duznosti

10-8 pocetak duznosti

10-10 ispaljeni hitci

10-11 pljacka u toku

10-12 predvidjeno vreme dolaska

10-16 povredjeni civili

10-20 lokacija agenta

10-21 lokacija svih patrola (obavezan odgovor)

10-22 talacka situacija

10-33 pomoc je potrebna

10-67 osumnjicenji bezi autom

10-69 osumnjiceni bezi peske

10-99 situacija resena

Kod A - Pad igre
Kod B - Pauziran RP, admin situacija
Kod 1 - Situacija opasna po život. (Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svjetla i sirene))
Kod 2 - Odazivanje polu-hitni poziv (samo svjetla)
Kod 3 - Odazivanje na hitni poziv (svjetla i sirene)
Kod 4 - Situacija pod kontrolom.
Kod 5 - Teroristicki napad.
 

Noxy Boss

Player
Player
Joined
Aug 4, 2022
Messages
46
Informacije

1. Vaše ime u RL NOVAK

2. Vaše godine (OOC) 16

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan 4h-15h

5. Vaš Diskord NOLE#5936

6. Vaše Ingame ime Novak Ilic

7. Vaš ID 22218



Dodatne Informacije

1. Lider za LSPD (Los Santos Police Department)

2.0 Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Pocetak igranja na Grand Role Play serveru jeste bila moja zelja za drzavnim organizacijama.Moja druga drzavna organizacija je bila LSPD
gdje sam stekao moje iskustvo tako reci nadogradio.

2.2 Zelim bit lider LSPD (Los Santos Police Department) zato sto imam dosta iskustva u vodjenu velike drzavne organizacije.
Zbog mog velikog iskustva moci cu toksicnost smanjiti na minimum.

2.3 Takodje sam bio u sve drzavne organizacije i stekao veliko iskustvo u njima i rukovodstvom sa oruzijem.Gledao sam kako su vodje vodile GOV,FIB,LSPD,SAHP,NG,EMS i posmatrao kako su oni
rukovodili organizacijom i tako reci poboljsao znanje u rukovodstvom velikom organizacijom.

3.0 Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Uveo bih ceste regrutacije da bih imali ljudstva za patroliranje po gradu da nebi bilo kriminala po gradu Los Santos.

3.2 Poslije regrutacije novim clanovima bih posao bio objasnjen.

3.3 Saradjivali bih sa kolegama iz ostalih drzavnih organizacija.

3.4 Ja kao lider LSPD bih otpustao ljude nakon 3 dana neaktivnosti.Ko napise na nasu bubicu od LSPD-a odsustvo nece biti izbacen.

3.5 Nece biti svadje izmedju kolega,kolege bih lijepo komunicirali bez toksicnosti,kao sto sam naveo zbog mog iskustva u vodjenju moci cu da smanjim toksicnost na minimum.

3.6 U Los Santos Police Department bih se primali ljudi samo koji imaju 7 godina u gradu jer ja mislim da sa 7 godina u gradu ljudi su shvatili Role Play ulogu.

HVALA NA CITANJU MOJE PRIJAVE.....NOVAK ILIC
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivana
2. Vaše godine: 29
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: radnim danima do 5h, vikendom do 10h
5. Vaš Diskord: Minolina #0007
6. Vaše Ingame ime: Minolina Ashford
7. Vaš ID: 4987
Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Jer imam iskustva na poziciji lidera
- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
- Imam ljude sa iskustvom koji bi bili u organizaciji, tako da pravila ne bismo krsili.
-Imam spremljen turf tim,ljude za pregovore na pljackama i talackim
-Postojace grafit tim koji bi bio aktivan u getu stalno
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Svaki clan Marabunte mora poznavati dobro pravila servera, narocito geto pravila
- RP podici na visok nivo, jer sada nema toliko prisutnog RPa u bandama
- Odrzavati jednom sedmicno sastanke sa clanovima bande
-Zabraniti toksicnost izmedju clanova kao i sa ostalim bandama
-Truditi se da Marabunta bude u dobrim odnosima sa svima
- Raditi sve kriminalne radnje ne krseci pravila servera/skripte.
-Koristiti radio organizacije na svakom eventu i radnjama
-Postojace ljudi koji bi novim clanovima objasnili sve, da ne bi krsili pravila, u radnjama kao sto su pljackanje ljudi, pljackanje 24/7 i gunstore.
-Na tajnu radnju bismo isli u velikom broju
Prije svega bismo se dobro zabavali kroz RP, pa tek onda bazirali na turfove.
Srecno svima i ovaj put. :)
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
335
1. Vaše ime u RL: Nesad Jahic
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord:Nesad Jahic 7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije

1. Lider za: LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
- Zelim da postanem lider ove drzavne organizije zato sto sam kroz svoju igru upoznao i ostvario sjajan odnos sa mnogo ljudi koji su trenutno na vodecim pozicijama u svim drzavnim organizacijama i time napravio odlicnu bazu za pocetak svog mandata iz kojeg bih pokusao da izvucem maksimalan ucinak u svim parametrima (svoj kao i zaposlenih u LSPD) Kljucna rec saradnja sa drugima . Imam zivotnog iskustva koje bih mogao da prenesem kroz RolePlay jer sam u stvarnosti policajac. Veoma dobro znam pravila koja jos bolje primenjujem u igri. PS. nekad znam i da preteram jer sam perfekcionista po prirodi.

Takodje planiram da napravim policijska odeljenja koja ce raditi zasebno na svojim rezultatima koji ce biti prikazivani na kraju svake nedelje od cega ce zavisiti bonusi sto ce jednoj policijskoj stanici doneti zdravu konkurenciju u ostvarivanju sto boljih rezultata.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-Smatram da je LSPD odlicna organizacija koja treba služiti drugima za primer kako treba podizati RolePlaz iz dana u dan. Takođe mislim da mogu preneti svoje (policijsko) iskustvo iz RL-a i time pokazati ljudima kako je zanimljivija igrica kada se postuju pravila i kada se simulira stvaran život.
Imam veoma veliki broj primera saveta i inovacija koje bi uneo od samog starta neke od tih sam vec preneo na druge državne organizacije i ispostavile su se kao dobri potezi jer sam naišao na veliki broj pohvala i pozdrava od strane drugih ljudi koji vode državne organizacije. Iste bih izneo na svom intervju ukoliko bi do njega doslo.

Rankovi:

- Suspendovan
- Student akademije
- Policajac pripravnik
- Policijski regrut
- Oficir 1
- Oficir 2
- Oficir 3
- Član interventne jedinice 92
- Zamenik vodje interventne jedinice 92
- SWAT tim Beta
- SWAT tim Alpha
- Snajperista
- Snajperista prve klase
- Operativac
- Inspektor
- Stariji inspektor
- Zamenik glavnog inspektora
- Zamenik vodje patrole
- Vodja Patrole
- Instruktor
- Vodja Interventne jedinice 92
- Zamenik komandira
- Komandir stanice
- Komandant SWAT
- Glavni Inspektor
- Kapetan
- Major
- Pukovnik
- Zamenik Načelnika
- Načelnik

Hvala na izdvojenom vremenu
Nesad Jahic
 

Nemanja.Jovicic

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
267
Informacije
1. Vaše ime u RL Nemanja Jovicic
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 12H +
5. Vaš Diskord Nemanja Jovicic#8919
6. Vaše Ingame ime Nemanja Jovicic
7. Vaš ID 13203

Dodatne Informacije
1. Lider za LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Zainteresovan sam za vođenje LSPD-a jer sam većinu svog života u gradu proveo u Drzavnim organizacijama i osećam se spremnim da vodim svoje, osećam da imam neophodne veštine i iskustvo da omogućim da LSPD funkcioniše nesmetano i sa jakim visokim komandnim timom koji možemo uspeti u gradu i pokazati da LSPD može da se bori protiv kriminalaca koji napadaju naš grad.
Moj početni plan je da restrukturiram činove kako bih dao bolji osećaj napredovanja oficira. Zgusnuti odeljenja koja nemaju potrebu da budu odvojena, što znači da su slobodni u rangu, moj plan sa činovima je takođe da nemam samo 1 osobu sa celim odeljenjem na ramenima što sam video mnogo puta ranije, što znači da se izgore i ne nisu uložili toliko truda kada su započeli ulogu.
Želim da moj visoki komandni tim radi zajedno i da se ne osećam kao odvojene grupe, tako da ću održati više sastanaka HC da bih dao povratne informacije i ideje za poboljšanje RP-a i ORG-a u celini.
Zapošljavanje je moja glavna briga za ORG jer je to bio problem mnogo puta u mojim terminima, držanje službenika na dužnosti u određenim periodima noći, gde se ORG najviše bori, tako da bih se odmah fokusirao na uključenje svih vremenskih zona tako da možemo da pokrijemo u bilo koje doba dana i da se pobrinemo da se prijave i obuke obavljaju svakodnevno kako bi ORG funkcionisao nesmetano, pošto imam mnogo iskustva u vezi sa papirologijom ORG-a, držaću oči na tome kako bih bio siguran provere prošlosti, ažuriranje spiska i regrutovanje se obavljaju najmanje 2-3 puta nedeljno.
Kada su u pitanju ORG odnosi, osećam da sam postao poznat u Drzavnoj strani RP-a i planiram da nastavim da nastupam sa drugim ORGS-ima i radim zajedno na poboljšanju RP-a u celom gradu, učestvujući u zadacima više ORG-a do uklanjanja bande ili problematične porodice. Pošto sam radio sa mnogim drugim članovima drzavnih organizacija, poznat sam (uglavnom zbog moje SMELE frizure), ali sam poznat po tome što guram sebe i druge oficire oko sebe.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Kada je u pitanju poboljšanje RP-a u ORG-u moj glavni fokus je da brzo i glatko završim dosadne obuke, što znači da nemamo regrute koji lebde oko štaba kao muve na zidu, želim da svi moji oficiri budu aktivni i da patrole u gradu a posebno vučna vozila što je glavni prioritet.

Želeo bih da ponovo uvedem radarski sistem koji nam je dala država za koji smatram da je zamro i da se više ne koristi da pomogne našem odeljenju za saobraćaj da zaustavi opasnu vožnju, tako da to dovodi u moju ideju o „velikoj brzini Saobraćajna jedinica'' koja će imati pristup našim snažnijim vozilima koja će posebnim tehnikama vožnje progoniti i zaustavljati opasna vozila na putu, tako da uz pomoć radarskog sistema možemo imati jedinice koje patroliraju spremne da zaustave pre nego što se desi nezgoda i dovede do teže kazne.

Hvala na citanju moje aplikacije
Nemanja Jovicic
Nadam se da cu i ja dobiti jedanput priliku za vodju jedne organizecije. :D
 

Petar_Sanchez

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
78
1. Vaše ime u RL: Petar
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6 radnim danima 8-12 vikendom
5. Vaš Diskord: petar#4994
6. Vaše Ingame ime: Petar Sanchez
7. Vaš ID: 21066

Dodatne Informacije

1. Lider za: LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Dugo igram na ovom projektu i vecinu vremena provedeno ovde sam bio u drzavnom statu
-Prosao sam sve drzavne organizacije i u svakoj sam davao maximum da pomognem svim clanovima da bude sto bolji odnosi i da bolje fukcionise.
-Bio bih strog sto se tice ponasanja i odnosa policajaca prema kolegama,ostalim organizacijama a pogotovu prema gradjanima.
-U LSPD sam proveo dva mandata proso sam kroz sve cinove od kadeta pa do direktora policije i mislim da sam spreman i zeleo bi da se oprobam kao nacelnik.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Sto se tice same organizacije najvise bi se fokusiro na ozbiljnost i na sto bolji roleplay
- Toxicnost ne bih tolerisao i kaznjavao bih najstrozijom merom.
- Dobro poznavanje pravila je osnov za ulazak u LSPD-Sto bi dalje znacilo da ne bi mogao svako da postane policajac, ali bih takodje davao sansu novim igracima time sto bih i zaposljavo i redovno vrsio obuke i pruzao sve moguce informacije u vezi njihovog posla.
- Novi kadeti bi dobili obuku da ih naucimo sta znaci biti policajac i pomago bi im u njihovom napredovanju.
- Pokuso bi da svaki rank ima neko zaduzenje cak da i nizim cinovima bude zanimljivo.
- Pokusavo bi da imam sto bolje odnose i komunikaciju sa svim drzavnim organizacijama.
- Policajci bi bili maksimalno ozbiljni i ne bi padali na provokacije kriminalaca.
- Najbitnije od svega sto bi uveo neke nove stvari, ideje o kojima dugo razmisljam.
- Takodje bi voleo da pruzim sansu novim igracima u gradu time sto bi redovno vrsio obuke i usavrsavanje cime bih doprineo poboljsanju roleplaya.

Sretno ostalim kandidatima

Hvala vam na izdvojenom vremenu za čitanje moje prijave.

😃
 

Nino Barbarossa

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
68
1. Vaše ime u RL: Nino
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: UTC+
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5.Vaš diskord: Nino 49#8430
6. Vaše Ingame ime: Nino Sabovic
7. Vaš ID: 12627

Dodatne Informacije
1. Lider za Bloods Street Gang

2.3 Zašto želite biti leader ove posebne organizacije?

- Generalno RolePlayam veoma dugo (Jos od sampa). Savrseno znam kako i sta treba jedna 'banda' da radi. Pored toga sam generalno ozbiljan lik, tako da nece biti greske sa nase strane.
- Ne bi mi bilo prvi put da sam lider, da RPam lidera bande ili drzavne sluzbe (mislim na prosle servere gde sam igrao). Volim da sve to izgleda cakum pakum, i za razliku od drugih, znam da GUBIM u RPu
- Ne svidja mi se kako neki od lidera vode organizacije (Legala i ilegala), ne svidja mi se sta lideru dopustaju da njihovi clanovi rade, ne svidja mi se kako se sve svodi oko pucanja (koliko god bilo to zanimljivo) i ne svidja mi se sto se neki ljudi tolerisu posle previse kiksa. Ropleplay obozavam, i zelim da im pokazem kako bi trebalo da izgleda, i da se ponasa jedna banda. Pa makar morao da rolam buksne ili slusam boombox u hoodu.
- Ovo je cisto da dodam. Mislim da svako ko me sreo random u gradu, da li ja u tom trenutku bio civil, fib ili gangster, maksimalno sam ispostovao svoju ulogu i radio kako treba. Naravno bice ljudi koji ce reci da nije tacno, jer su vrv izgubili ili slično. 3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Roleplay je mnogo ogranicen. Ogranicen je u smislu da ima za sve proces kako treba da se odradi. Ne slazem se da ne treba da ima jer bi se preterivalo, ali previse je vestacki, treba da se pusti malo masti na volju, treba da se rade stvari koje nisu vidjene kod nas na serveru, malo manje da se LJUTE ljudi kad izgube u roleplayu, malo vise da se igraju i smeju. U sustini zna se sta momci iz hooda radi, sta rade gansteri, kad rade, kako rade. Milslim da bi bas bio slag na tortu sto se tice roleplaya. Ne bi se samo islo na eventima i pljackalo. Bilo bi i stvarno malog RPa. Mozda ste cak i prisustvovali pljacki gunstora, bilo kao admin, taoc, policajac ili pljackas. Gde smo posle pljacke otislo po ronilacka odela i pobegli plivajuci do geta u ronilackom odelu. To je samo bio jedan od planova koje sam imao i iskoristio.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom