Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Luka Immortal

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
768
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera LSPD.
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:


Lale#6813 - Lale Ryze - 6123
Sorter37#2110 - Johnny Pluxury - 22455
petar#4994 - Petar Sanchez - 21066
Milovan#6731 - Milovan Krstic - 4674
leby#3357 - Leby Whittney - 19862

Razgovor će biti održan 12.11.2022 u 16:00h ( budite u čekaonici )

Hvala ostalima na odzivu, i sretno ostalima u prijavi za Lidera!
 

Patrik Sins

👑 best in town
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
420
1. Vaše pravo ime Patrik
2. Imate 16 godina
3. Vremenska zona GMT +1
4.Online prosjek tijekom dana 5-8h dnevno
5. Vaš Discord PACO#8200
6.Vaš nadimak Patrik Melone
7. Vaš ID 9879

Dodatne informacije

1. Vođa za Marabunta Grande
2. Zašto želite biti voditelj ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):


2.1 - Imam puno iskustva, bio sam u svim organizacijama koje postoje na serveru, svaki dan igram server već 9 mjeseci i svaki dan stječem nova iskustva. Znam sva pravila RP i Servera napamet, zbog čega smatram da sam validan da postanem Voditelj takve organizacije.

2.2 - Mislim da je dio Roleplaya da ako nema puno djece u organizaciji, ljudi ne bi ovu organizaciju shvatili ozbiljno, jer bi djeca radila svoje non-stop i uništavala RP drugima, tako da je moje mišljenje da treba sve likvidirati mlađi od 14 godina s obzirom na iskustvo i kvalitetu samog RP-a. Ne kažem da su sva djeca loša, ima ih nekoliko koji znaju RolePlay, ali sve u svemu, mislim da je najbolje uvijek imati starije ljude na koje se možete osloniti kako ne biste prekršili pravila poslužitelja.

2.3 - Treće za mene je aktivnost na događanjima same organizacije, pri pristupanju organizaciji važno je krenuti ispočetka i biti korektan prema svim njezinim članovima. Skladište je prazno na samom početku mjesečnog termina, tako da biste trebali ići na događaje streljiva kao što su Clandestine, Battleship i, naravno, pljačka trgovine oružjem i taoci za financije organizacije!

3. Vaši prijedlozi za poboljšanje razine igranja uloga u organizaciji:
Moj savjet je da se samo zabavite i poštujete pravila samog RP-a kao i servera. Greški uvijek ima, ali mogu se ispraviti, svugdje sam bio visoko rangiran, u kojoj god organizaciji bio. Stoga mislim da ne bi bilo pretjeranih grešaka, jer znam pravila i mogu riješiti svaki problem koji mi se nađe na putu. Nadam se da ćete imati priliku za intervju i sretno ostalima!
 

KiraYazumi

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
67
Informacije
1. Konstantin Petrović
2. 23
3. UTC+1
4. 6-18 sati
5. KiraYazumi#5743
6. Kira Gold
7. 5425

Dodatne Informacije
1. Lider za Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

1. Upoznat sam sa svim pravilima
2. Oduvek sam bio isključivo high rankovani Gengster, takođe i Leader Marabunte Grande
3. Želim da uvedem nešto novije što će se i videti naravno u veoma kratkom roku.

4. Eto da dodam još jednu bitnu stvar, kao Leader, takoreći bio sam 2x i drugi put sam napravio strašnu grešku. S'obzirom da sam tako postupio, uvideo sam svoje greške i mislim da ću moje Leaderstvo dovesti do sasvim drugog nivoa.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Mnogo veći focus na sam RolePlay
2. Hoću da napravim Geng kakvim bi zapravo trebao da izgleda Gengster. Znači samim tim bi upoznao ljudi sa definicijom biti ''Genster'' jer ja mislim da su neki malo pobrkali uloge.
3. DM Hoću da smanjim na malo manji nivo. Razloga ima mnogo al' rekao bi da je jedan razlog mnogo bitan, a to je da ''Genster'' kao takva ličnost ne bi trebalo samo da ide uokolo i puca nego da kroz sam RP uvidi situaciju kako će da reaguje, a ne odma da takoreći radi DM.
4.Trebalo bi da se mnogo više Genster vrti oko svoje Gheto teritorije, a ne da zalazi previše u tuđe bez ikakvog razloga ( Naravno iako svi znamo da razlog, a to je bez razloga pucanje ) Jer iako je Gheto u pitanju, nećeš sigurno ti sam ili sa par ljudi otići u tuđu teritoriju da se pucaš. To po meni spada u Fear RP i ja želim to da smanjim što je više moguće.
- Za sam kraj želim da kažem da su velike šanse da sve što sam ovo naveo, biće i izvršeno.



unknown.png
 
Last edited:

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Balboa
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Za pocetak, odrasla sam, zrela osoba sa puno strpljenja i visokim sposobnostima za ovu poziciju, sto sam vec i pokazao vise puta na ovom serveru. Leader na ovom serveru sam bio cak 3 puta, stoga biti leader nije nesto novo s cime bi se susreo. 2 puta sam bio Leader organizacije Vagosa i jednom organizacije Familiesa.

Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! U svakoj mojoj organizaciji do sada išlo bi se na svaki mogući event te bi se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma.

U organizaciji Marabunte sam bio vise puta, kod razlicitih leadera i uvijek mi je bila jedna od drazih organizacija sto se tice RolePlaya. Vodio sam Turfove i svaku mogucu RolePlay akciju u svim bandama na ovom serveru stoga znam vise manje sve oko gang zivota.

Sa svim sadasnjim Leaderima sam u dobrim, zapravo bih mogao reci u vrhunskim odnosima tako da ni s njima nebi imao nikakvih problema. Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team koji je uvijek na visokom nivou u kojoj god organizaciji, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Najbitnije od svega imam spreman full High-Command team koji bi mi pomagao u vodenju organizacije i svaki dan bi bili ovdje i drzali oko na svakom clanu. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice!

Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jednu jaku i veliku Marabuntu i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

not existing anymore

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:6-10h
5.Vaš diskord:tome.#6767
6. Vaše Ingame ime: Don Jeans
7. Vaš ID:24227


Dodatne Informacije
1. Lider za the Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Paaa...dobar dan svima koji citate,htio bi postati lider ovog GANG-a zato jer imam puno iskustva u GANG RP zivotu,u proslim RP zivotima stalno sam bio u bandama jer mi je takav dio RP-a nekako najzanimljiviji te ima dosta akcije i natjecanja što ja najviše volim i igram.I znam kako voditi organizaciju i zato se zelim prijaviti za lidera ove organizacije. Bio sam vec lider crime organizacije (BLOODS) i vjerujem a i mnogi znaju da sam kao lider bio veoma uspjesan ali nazalost desila se nezgoda i sve je propalo, pa to iskustvo zelim prenijeti i na ovu organizaciju te ponovo pokusati i pametnije razmisljati.

-Vjerujem da za postati i biti lider imam jako puno iskustva.I kao lider jedne od organizacija na ovom RP serveru bi htio pokušati poboljšati ovaj RolePlay server, I u ovu organizaciju bi uveo malo ozbiljnosti te lojalnosti jer dosta organizacija to nije bas bitno i mislim da sam za lidera nekako kako da kazem stvoren,jer sa clanovima uvijek imam strpljenja i koji god problemi da budu uvijek ih mogu rijesiti samo dobrom komunikacijom i bez ikakve svađe i nerazumijevanja.U dosta drugih organizacija sam bi zamjenik,i kad god nie bilo lidera uvijek bi odlicno vodio naš tim tj. clanove na eventove,u geto,na talačke,FZ,pljacka prodacvnice,gun store,podmornica,tajna radnja i pomorsku bitku.Uz sebe bi donio ekipu sa kojom sam od pocetka igranja na ovom serveru koji su jako dobri igraci a i ljudi opcenito koji imaju jako dobru komunikaciju sa članovima, te bi bili pri jako velikoj pomoci organizaciji.

-Prije dolaska na ovaj server igrao sam i na drugim "Roleplay" serverima poput FiveM.Panama Roleplay i Dream World, a igranje GTA Roleplay servera zapoceo sam 2020. godine, te sam odlucio dati priliku i ovom serveru koji mi se jako svidio.Kao lider, eventovi bi bili obavezni, zato jer samim eventima igraci poboljšavaju svoje vještine igranja, te bi ih vodio na eventove da ne misle daje u bandama bit ici samo po getu se pucati i plačkati, sto nije istina,bitne su i druge RP aktivnosti na serveru koje pruzaju taj neki poseban RP osječaj...Isto bi htio i sklapati saveze sa drugim bandama te da sa nekom bandom budemo prijateljski nastrojeni a ne dase samo svađamo i prepiremo.Uvijek bi pazio da se svi članovi unutar organizacije slažu, te da neslaganje skroz uklonim.I također po mom znanju o serveru i svim pravilima servera (koja jako dobro znam) mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju kao lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15+(ako neki igrac nema 15+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti iznimku), zato jer kako da kazem ima dosta "djece" koja ne postuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osječaj.

-Prije ulaska u organizaciju bi zahtjevao da igrac ima barem 7+ godina u gradu, te da viši činovi ili ja ispitamo igraca o Pravilima servera i Pravila geta, jer zelim da svatko tko uđe u ovu organizaciju zna sva pravila, kako nebi doslo do krsenja pravila sto bi steklo organizaciji los dojam.

-Poštvanje viših činiova je obavezno a vrijedanje viših činova ili bilo kojeg člana organizacije biti če strogo kažnjeno.

-Imam i cijeli turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojemu su izvnaredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga
da bude najjaca od svih,sto nam je i jedan od ciljeva naravno

-Imati cu graffiti team,koji ce se pobrinuti da ime nase bande bude izgrafitirano po cijelom getu

-Takoder cu imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima vjerujem i za koje znam dasu sposobni za to

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobivati po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobivat ce ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,naravno i aktivnosti itd…

-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti (nie obavezno, ali bi volio da to naprave) kako bi znao zasto se nemogu pojaviti

-Ja i moji zamjenici bi radili sastanke svaki tjedan,da vidimo na cemu stojimo i dali je sve u redu medu clanovima

-Za svaku dobro odradenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju

To je sve od mene i sretno svim kandidatima !!!! Srdacan pozdrav od Dona
 

Roonie Kun

Player
Player
Joined
Jun 28, 2022
Messages
94
Informacije

1. Vaše ime u RL: Kristijan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+h
5. Vaš Diskord: Roonie#0001
6. Vaše Ingame ime: Roonie Cartiero
7. Vaš ID: 5030

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

-Za sebe smatram da sam jedan od iskusnijih ljudi ovoga grada, ne kazem da sam odrastao ali smatram da sam dovoljno sazreo i da sam kvalifikovan da vodim jednu organizaciju kao sto je Marabunta Grande. U Marabunti Grande bio sam Co-Leader i smatram da mogu eventualno vodit ovu organizaciju.

-Moje RP iskustvo me je dovelo tu gde jesam,nikada pre nisam bio lider,ali za sve postoji prvi put . Trudim se da svi se zabave i da uzivaju u RP-u koji im ovaj server pruza, nije sve do ranka dzabe rank ako si covek koji ce da se vredja i da omalovazava druge clanove. Svi rankovi ce morati da postuju pravila.

- Da bih poboljsao RP drugima, a isto tako i sebi, za sebe ne smatram da sam probisvet ili nesto tako ali bih veoma voleo i uzivao u ovoj poziciji. Imam veliku volju za ovu poziciju i mogu napravit jednu od retkih organizacija koja imaju kvalitetan Roleplay.

- Takodjer jos jedan razlog moje zelje da vodim ovu organizaciju je da bih stabilizirao Ghetto i samim tim oteram konkurenciju iz Los Santosa.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Cin nije jedina stvar koja cini RP, radi se o tom drustvu i o uzivanju koje osecas dok RP-as, ako si dosao da RP-as samo da bih imao veliki cin, ne uzivas u tome sto radis svako treba da se pronadje u necemu kada svi to shvatimo RP ce kolektivno biti bolji.

-Sto se tice evenata na svakom bih pokusao prisustvovati zato sto je to mesto gde mozemo svi da se druzimo i pucamo u isto vreme, iskreno eventi su jedne od glavnih stvari koje cine Org aktivne. Forsiram ovakve okrsaje na eventima koji poboljsavaju rukovanje oruzjem i samim tim ojacava sposobnost organizacije.

- Primao bih samo ljude koji su iskusni sa pravilima i nece praviti probleme, kao sto su warnovi ili ometanje RP-a nekom drugom, time samo kvarmo RP sto niko od nas ne zeli.

- Sto se tice godina, nije sve u godinama stvar je i u PONASANJU zato sto dzabe ako momak ima 30 godina ako se ponasa kao dete od 10, nekada i ja saslusam nekog mladjeg i nesto novo naucim, svi smo ljudi svi nesto novo svakog dana ucimo. Diskriminaciju prema godinama necu tolerisati ako dobijem priliku da vodim ovu organizaju.

- Toksicnost je stvar koju niko od nas u ovom gradu ne voli. Ja tako ne bih tolerisao toksicnost u svom gang-u i clanovi koje bih vidio da se upustaju u vredjanje i toksicnost kao sto je OOC Vredjanje, Vredjanje familije, Vredjanje na osnovu glasa/godina odmah bih davao blacklist i ocuvavao bih ugled ove organizacije kao smirenu i non-toxic. Bolje je da uvek imamo dobar i kvalitetan RP.

- Dodao bih 2 nova tima kako bi lakse funkcionirali.
- Grafitti Team koji ce sluziti za saranje graffita po Ghettu. Postojace 2 posebna ranka za ovaj tim a to su "Graffiti Team" i njihov vodja "Graffiti Team Leader".
- Ghetto Team koji ce sluziti za patroliranjem po Ghettu i samim tim ce dominirati boja Marabunte. I u ovom timu ce takodjer postojat 2 odvojena ranka a to su "Ghetto Team" i njihov vodja "Ghetto Team Leader".
- Turf Team koji ce dominirati kada je u pitanju zauzimanje teritorija. Tu ce biti viseklasirani pucaci to jest najbolji od najboljih. Uz sebe vec imam dosta ljudi koji bi mi od pocetka pomogli dominirat teritorijama. Postojat ce jedan odvojen rank "Turfer" i njihov vodja cu biti ja i moji zamjenici.

Hvala na citanju,
Roonie Cartiero
 

Bogile Buraz

Player
Player
Joined
Aug 23, 2022
Messages
32
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bogdan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-12h
5. Vaš Diskord: Bogile#8822
6. Vaše Ingame ime: Bogile Lacoste
7. Vaš ID: 11415
Dodatne Informacije

1. Lider za: Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider Marabunta Grande gang-a, jer imam veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava.Igrao sam FiveM preko 2 godine, i veoma sam iskusan lider.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.
- Imam liderske sposobnosti i mogu da se brinem o svim clanovima bande.Kada budem regrutovao, to ce biti ljudi koji poznaju pravila, koji imaju dobre komunikacijske vestine i koji imaju dovoljno strpljenja.
- Od kako sam poceo da igram na Grand-u sve vreme sam u Crime Organizijama.Takodje sam video i najcesce stvari za koje bande dobijaju warnove na ovom serveru (Turfovi).Imam stvarno dobar tim za turfove, oni ce biti savrseni na turfovima i nece krsiti pravila.
- Glavna stvar u kojoj ucestvuju bande su pljacke i svakodnevno vidim ljude kako krse pravila i zelim da to promenim.Vecina bandi samo krene unaokolo krseci pravila i onda kada vide da neko drugi krsi pravilo, prijavljuju to kao licemeri.Nisam voljan da imam takve ljude u svojoj organizaciji (ako mi se ukaze prilika).
-Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Spreciti toksicno ponasanje bandi prema ljudima.
- Davanje bonusa clanovima koji zasluze.
- Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja.
- Zelim da se uverim da ljudi koje regrutujem znaju pravila i zelim da uspostavim red u kome se neoprosteno delo nece oprostiti.
- Zelim da pokazem da Gang ne ubija coveka samo iz vatrenog oruzja.
- Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
- Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
- Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi.Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay.



HVALA VAM STO STE IZDVOJILI VREME DA PROCITATE MOJU PRIJAVU!
 

Stefan Markoviic

Player
Player
Joined
Sep 27, 2022
Messages
364
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10h
5. Vaš Diskord: mawkovic🌴#7713
6. Vaše Ingame ime: Stefan Markovicc
7. Vaš ID: 30453


Dodatne informacije

1.Lider za Marabunta Grande
2.Zasto zelite da budete lider ove posebne organizacije?

Pre mesec ipo dana dosao sam na ovaj server i u startu poceo sam da se bavim kriminalom. Iskusan sam u pljackanju i ostalim eventima. Prenego da pocnem da igram RageMp, igrao sam SAMP sedam godina. Tu sam naravno imao velikog iskustva u vodjenju raznih organizacija. Upoznat sam u sva RP pravila i zeleo bih da se okusam kao lider ovog ganga. Zelim da se potrudim da poboljsam RP u gangovima i medjuorganizacijama i da se potrudim da svadja uopste ne bude. Potrudicu se da budem ozbiljan takodje da budem i pravedan prema svim clanovima bez obzira na njihov rank. Potrudicu se da niko u ovoj organizaciji ne krsi pravila i da ne bude toksican prema drugima, takodje cu dignuti RP na veci nivo nego sto jeste.

3.Vasi saveti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

-Potrudio bih se da svaki clan ove organizacije poznaje sva RP pravila, takodje da ima dovoljno IC i OOC godina za ovu organizaciju. Razlog za ovo je preterano krsenje pravila u gangovima. Onda nepostovanje High Rankova i toksicnog ponasanja. Ne zelim da bilo ko od clanova ove organizacije unistava bilo kome RP i za toksicnost bice veoma stroge kazne.

-Potrudicu se da RP dovedem na maksimalni nivo. Radicu ceste pljacke i razne IC akcije sa kojima cu poboljsati RP na ovom serveru. Naravno nece biti samo pljacki 24/7 prodavnica i gun shopova bice i raznih pljacki ljudi po getu i ceste talacke situacije sa kojima sam siguran da ce poboljsati RP ovog servera.

-Pored turf tima i grafiti tima pobrinucu se da uvedem sto vise novih timova za bolju organizaciju clanova, naravno svaki od tih timova imace svog zasebnog vodju koji ce se brinuti o pravilima i aktivnosti tog tima. Isti taj lider tima odlucivace ko ulazi i ko izlaci iz tima.

-Niko nece dobiti rank preko veze nego ce svoj rank morati da zasluze i morace da se dokazu da su sposobni da rpaju normalno i ako vec pricamo o nekom vecem ranku da vode ljude dok lidera/zamenika nema.

-Takodje cu da organizujem razne RP evente koje ce da se realizuju svakog dana, imao sam u planu da organizujem ulicne tuce, kao i ulicne trke i jos razne RP evente. Posto veoma cenim dobar RP, probacu da forsiram sto vise RP-a.

-Potrudicu se da sklopim saveze sa sto vise gangova je moguce i time dovesti rp na novi nivo zato sto mozemo raditi talacke itd zajedno.

-Svaki clan koji se bude isticao bice nagradjen. To ne znaci da ce svaka osoba biti nagradjena u 24h nego tek kada licno ja smatram ili bilo koji veci cin da je ta osoba zasluzila tu nagradu.

-Svaka osoba koja ne bude nosila full plavi komplet (pantalone+gornji deo) bice kaznjena.


Imam jos par ideja ali bilo bi sad vec preterivanje da to napisem, ako ikako dobijem ovu organizaciju potrudicu se da napravim do sada najbolji gang. Srecno svim kandidatima!
 

Strahinja Cartiero

Player
Player
Joined
Apr 25, 2022
Messages
88
1. Vaše ime u RL - Strahinja
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4-5h
5. Vaš Diskord - Strahinja#7030
6. Vaše Ingame ime - Strahinja Balboa
7. Vaš ID - 21041 Dodatne Informacije

1. Lider za... Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -Zelim postati lider zato sto volim roleplay na gang strani i iskusan sam u vodjenju organizacija. Bio sam crime curator i curator The Familiesa, tako da znam gdje lideri najvise prave greske. Od kako sam krenuo igrati sam bio u gangovima i isao na sve evente. Imam svoju ekipu od 10-15 igraca koji ne krse pravila i znaju da se ponasaju,te smatram da necemo imati warnove i necemo krsiti pravila servera. Maksimalno bih se posvetio organizaciji i trudio bih se da budemo najaktivnija organizacija na serveru. Također bi imali cesto sastanke na kojima bi svako mogao da iskaze svoje misljenje o poboljsanju organizacije i kako bi smo trebali dalje nastaviti.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. -Ne bih ubacivao razne ljude u organizaciju, za ulazak u organizaciju bi morali da znaju sva pravila i da imaju minimalno 10 godina IC. - Za greske clanova dijelio bih warnove, 3 warna -> kick iz org - Aktivnost i poslusnost clanova nagradjivao bih rank-upom i bonusima - S obzirom da je placa u gangovima jako mala, redovno bih dijelio bonuse



 

Macoro

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
156
Informacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10H
5. Vaš Diskord: Machoro#7234
6. Vaše Ingame ime: Machoro Darkin
7. Vaš ID: 25686
Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Od dana kada sam se pridruzio serveru uvek sam zeleo da vodim Marabuntu, i uvek sam zeleo da pokazem svoje sposobnosti kao lider, kao najorganizovanija banda, a takodje zelim da igraci uzivaju u igranju.

2. Imam velika iskustva kao vođa, svako ce imati svoju ulogu u ovoj organizaciji i bicemo tako organizovani da nece biti apsolutno nikakve zabune medju clanovima.Imam velike planove za ovu organizaciju.Zelim da novim clanovima bande pruzim pravo kriminalno iskustvo u okviru pravila, a da ih ne krsim, i ponovo aktiviram Marabunta Grande bandu kako bih aktivirao i ostale poslove u drzavnim organizacijama.

3. Pre nego sto sam dosao na ovaj server, bio sam lider mnogih organizacija na dosta ostalih GTAV i SAMP projekata. Stekao sam mnogo iskustva i imao koristi od gresaka drugih lidera, kao i od njihovih ispravnih postupaka, tako da smatram da je iskustvo najvaznija stvar u liderstvu. Takođe stekao sam dosta iskustva igrajuci na ovom projektu. Aktivno igram Grand RP vec 7-8 mjeseci, bio sam high command u skoro svakoj organizaciji i zamenik lidera u mnogim bandama.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Moj savet za poboljsanje RolePlay-a u organizaciji je da clanovi ne bi trebalo da shvataju stvari licno i takodje treba postovati sve clanove, bilo da su lideri ili clanovi, takodje clanovi treba da se pravilno lazno predstavljaju za clanove drugih gangova i da daju sve od sebe da sakriju ono sto jesu.Takodje vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja, to bi bile ulicne tuce i ulicne trke.Ako dodjem na poziciju lidera ni jedna osoba koja ne zna Geto i Server pravila nece moci pristupiti gangu.Imam spremnu ekipu od nekoliko vernih clanova sa kojima rp-am od kada sam dosao na serveru.

SRECNO SVIMA !
 

Miki_Moncler

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 13, 2021
Messages
118
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miki
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h radnim danima, vikendom mozda i vise
5. Vaš Diskord: Ulix#7103
6. Vaše Ingame ime: Miki West
7. Vaš ID: 2150

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Bio sam deputy u bandama koje su odradile full mandat, sudjelovao u tome i samim time stekao iskustvo
- Dugo sam u gradu, kako na RS tako i na EN serveru, jako dobro upoznat sa svim pravilima te 99% svog vremena proveo unutar tih pravila ne krseci ih
- Okruzen sam ljudima sa iskustvom u gangu, oni bi pomagali novim clanovima koji bi pristupili organizaciji, tako da bi sve bilo unutar pravila servera
- Mnogi koji me poznaju me smatraju opustenom osobom, nikad nisam izgubio kontrolu te imao nekakve izljeve bijesa, deranja i toksicnosti, te vjerujem da je to jako bitna vrlina za liderstvo i kao primjer ostalim clanovima organizacije, kako u igri tako i van igre.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Prvenstveno bi isao za tim da svaki clan organizacije mora dobro poznavati granice HQ, pravila servera i geto pravila
-Podigao bi međusobnu komunikaciju između lidera ostalih crime org te dolazio do rjesenja problema IC a ne OOC
- Koliko god se turfovi smatrali bitni, nece biti u prvom planu jer cilj je uzivati u roleplayu i u igrici, uz natjecateljski duh naravno i na kraju svega cestitati boljem
- biti aktivan u svim segmentima ghetta, robanje, talacke, pljackanje gunstore i prodavnica, ipak je cilj da se svi zabavimo u roleplayu a ne da se prepiremo i svađamo
- izbjegavati MG tokom roleplaya, forsiranje radio komunikacije tokom svih aktivnosti
- sastanak jednom tjedno sa clanovima, kratki recap tjedna te pohvaliti dobre stvari i truditi se ispraviti lose stvari (eventi za warnove i slicno)
 

Losmi12

Player
Player
Joined
Aug 4, 2022
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Milos
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 4+h
5. Vaš Diskord: Losmi2win#0072
6. Vaše Ingame ime: Losmi Ferdinand
7. Vaš ID: 2327

Dodatne Informacije
1. Lider za...
FIB (Bureau of Investigation)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1- Hteo bi da se oprobam u poziciji lidera, smatram da imam iskustva dovoljno da vodim jednu odgovornu organizaciju nakon dosta provedenih meseci u drugim organizacijama.

2- Kao svaki Lider jedne Organizacije treba uvesti tu atmosferu u organizaciju kako bi se dobio sto bolji rezultat samog Rp-a

3- FIB je jedna ozbiljna organizacija i treba da bude uzor drugim organizacijama to se gleda po Lideru i Ljudima koji tu rade jer svi kolektivno pokazuju samu sliku organizacije.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Nema Toxic ( Nesto naj gore koja svaka organizacija moze da ima jeste toxic ljude koji ce kvariti sam rp servera i rp drugim igracima)

-Uvodnjenje Rl u RP (Simuliro bi RL jer je to pojenta , Vecina organizacija ovo ne radi i ne samo organizacije vec i sami igraci , sve sto se primenjuje u rl to bi primenjivao ovde i na taj nacin nebi bilo dosadno i sam nivo rp-a bi se razvio.Mnogo realnije

-Radio kodove nebi menjao zbog vecine igraca koji su naucili na stare kodove , mnogo ce biti lakse i brze komunicirati tako.

-Rankovi igraju malu ulogu u rp(Vecin igraca ne zanimaju rankovi tako da nema potrebe da pisem) Posto pisem o Poboljsanju RP razine gledace se na to kakva je organizacija i kakvi su ljudi koji tu rade.Po meni nije bitno dali ce neko biti( 1 , 4, 18 , 28 ili 10 rank , bitno mi je da simuliraju rl u pr jer je onda sam rp zanimljiviji za sve , i naravno da nisu toxic.

(izvinjavam se ako imam gramaticke greske)

Srecno svima :)
 

Djurke1337

Player
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
89
1. Vaše ime u RL: Mihajlo
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: Djura Tigamochi#0215
6. Vaše Ingame ime: Djura Tigamochi
7. Vaš ID: 15102

Dodatne Informacije

1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
-Od pocetka mog igranja na serveru Marabunta ima glas najbolje bande.
-Zelim nastaviti tradiciju proslih odlicnih lidera.
-Bio sam lider vec dvaput , po mom misljenju veoma uspesan , imam iza sebe spremnu ekipu visokih rankova , sa velikim iskustom u RP
3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Moji planovi za Marabuntu u buducnosti nisu samo vrednovanje GAMBO-a vec ojacati RP što je maksimalno moguce,svakog pojedinca nauciti RP-u i takodje izgraditi vrlo jak kadar clanova koji poznavaju sve srži RP-a .Svaki clan bi morao da zna sva pravila i da ih razume. Naravno, zeleo bih osmisliti i interna pravila. Clan Marabunte bi trebao nastaviti snazno sudelovanje u svim eventima. To takodje jaca koheziju i „fun“ svih clanova bande.. Banda je jaka onoliko koliko je jaka njena najslabija karika.
-Teamwork make a dreamwork. Timski rad unutar bande se potice, detinjasto ponasanje se ne tolerise. Respekt i dobar ton unutar bande su mi posebno vazni jer takve stvari mogu brzo degenerirati i clanovima padne volja i zelja za igrom, što se ujedno i negativno odrzava na RP
-Ubacio bih jedan potpuno novi(visi,zanimljiviji) nivo RP-a u situacijama kao sto su talacka,prodavnica oruzija,pljacka banke, ali i u situacijama kao sto su obicna pljacka coveka u getu.Pokusao bih svaki put osmisliti nesto novo , zanimljivo , sto ce dovesti do toga da kada clanovi moje organizacije budu u gradu, sve vreme ce zeleti da provode u bandi.
 

Peki Brutal

Player
Player
Joined
Mar 24, 2022
Messages
31
Informacije
1. Vaše ime u RL- Petar
2. Vaše godine - 21
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6-8h
5. Vaš Diskord - Peki Brutal#3200
6. Vaše Ingame ime - Peki Brutal
7. Vaš ID - 19981

Dodatne Informacije
1. Lider za Marabuntu
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Smatram da lider treba biti primer za ostale igrace, nisam nikada na serveru krsio pravila (jedino sam imao kaznu za anti-afk) smatram da postujem sva pravila ovog servera i striktno ocekujem od ljudi iz organizacije da rade isto
-Zelim da kroz moje liderstvo dovedem roleplay kao i veliku razinu zabave jer smatram da je to najbitnije
-Bio sam u dosta bandi i smatram da to moze dosta dosta bolje, organizacija, poznavanje i postovanje pravila, roleplay, zabava itd... Mislim da mogu sve da podignem na veci nivo.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Davanje rankova po zasluzi, a ne jer smo dobri prijatelji
-Postovanje rankova
-Pravljenje taktika (za turfove kao i za ostale dogadjaje)
-Koriscenje komunikacije in-game (sto vise izbegavati discord, ts itd...)
-Ispitivanje pre nego sto ubacim nekog u organizaciju
-Nikakvo tolerisanje neznanja i nepostovanja pravila
-Stavljati iskusnije ljude na visokim rankovima
-Nagrade i bonusi za sve koji se trude
-Postovanje svih dogadjaja/odlazak i organizacija za iste
-Sklapanje saveza
-Stvaranje prijatelja/neprijatelja
-Biti sto vise fer prema svima/izbegavati nepotrebne konflikte koji se ne ticu roleplay-a i igre
 

Gorazd

Player
Player
Joined
Aug 18, 2022
Messages
23
1. Vaše ime u RL: Gorazd
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosečna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: DaGiga#0878
6. Vaše Ingame ime: Giga Bregana
7. Vaš ID: 24234

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Igram na ovom projektu od oktobra,balkanski server mi je bio prvi server tako da sam samim tim prvi put imao dodira sa ovim projektom i bilo kakvim RP-om.Bio sam u vecini organizacija drzavnih kako i gengova.Ostao sam u gengovima dugo i znam kako taj RP bande izgleda i kako bi trebao da izgleda.U vecini gde sam bio dobijao sam rankupove cak i do co leadera jer znam vecinu pravila i sad smatram da sam spreman da budem lider.

-Zbog iskustva u bandama znao bih kako bih forsirao odlaske na global evente i aktivnost po getu.Znam kako vecina drzavnih organizacija radi pa u kontru njima znao bih kako da im poremetim mir u gradu i postanem banda broj 1 sa svojim ljudima.Spreman tim imam za sve i imam ljude koji takodje imaju iskustva sa bandama i koji bi bili tu za mene jer igraju jos sa engleskog grand projekta na ovim serverima.

-U zadnje vreme vidim da je aktivnost bandi na totalno slabom nivou sto se tice RP-a.To bih naravno aktivirao sto sam vec u iznad navedenom potencirao odlaske na global evente tako bi i bio bacen fokus na talacke situacije,pljacke i ostale RP situacije.To bi ozivelo od strane nase bande.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-U org svako ce morati opravdati rank koji ce imati tako da deljenje rankova bi bilo slabo u skladu sa tim koji si rank zasluzio i koliko si se zalozio za svoju bandu u vidu RP-a i aktivnosti.(znanje je bitno naravno)
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije i kako bi Marabunta Grande banda uvek imala sve i parirala svakoj bandi u osvajanju geta.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
 

Valar Brutal

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
712
Informacije:

1. Vaše ime u RL: Strahinja
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord: Jekić#4616
6. Vaše Ingame ime: Valar Dohaeris
7. Vaš ID: 26084

Dodatne Informacije:

1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Bio sam zamenik lidera u bandama vise puta i vecina od njih je trajala 2 mandata, samim tim imam iskustva u vođenju
- Ne zelim toksicnost, tako da smatram da se sve moze resiti bez foruma i glupih zalbi samo kako bi se nekom nabio warn
- Poznajem dobro sva pravila u vezi bandi kako generalna tako i geto pravila.
- Imam vec spremne ljude, to su ljudi sa iskustvom za koje mogu garantovati da nece krsiti pravila
- Imam spremnu turf ekipu, ekipu za grafite, kao i za sve ostale aktivnosti poput tajne radnje, pomorske bitke, podmornice....

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Prvenstveno bi isao za tim da svaki clan MG mora dobro poznavati granice HQ, pravila servera i geto pravila.
- Trudio bih se da podignem RP na visi nivo. Ne bih zbog turfova zapostavljao ostale akcije poput: robanja, talackih, pljackanja gs i prodavnica.
- Nastojao bih da svi moji clanovi bas kao i ja ne krse pravila.
- Ne volim MG tako da bih forsirao da svi clanovi koriste radio od organizacije
- Odrzavao bih redovne sastanke sa clanovima na kojima bi resavali sve probleme unutar organizacije (naravno ukoliko ih uopste bude) i na kojima bi svi clanovi bili u mogucnosti da daju svoje misljenje ili neki savet.
 

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
201
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola
2. Vaše godine 17 za 1 mesec
3. Vremenska zona GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan Od 2 do 20h
5. Vaš Diskord Nikola 🧸#5607
6. Vaše Ingame ime Nikola Darkin
7. Vaš ID 3675

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-Volim ovu organizaciju na poseban nacin zato sto ima odlicnu poziciju HQ sto pomaze mojim clanivima da idu na akcije kao npr. kao podmornica,pucnjava po getu , pljacke gun stora,itd

-Smatram da ako postanem lider ove Organizacije da cu da budem jedan od boljih lidera organizacije . Nije da vredjam prosle lidera li bih voleo da ispravim njihove greske.

-Necu da budem lider kao neki da samo vijam turfove, ali naravno da bih vole da imamo dosta osbojenih turfova i da uzmemo pika chu koji bi isao turferima .


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji

Poboljsao bih RolePlay ove organizacije tako sto ne bih terao ljude da idu samo po getu i uzimau stvari za org kao i na tajne radnje isli bih na tajne radnje ali ne bih terao sve da idu odmah nego ako neko ima mesto da odradi neka odradi. Ali naravno kada bih video nekoga da laze ne bih ga odmah kikao nego bih sa njim razgovarao.

Rankovi
13. Lider
12. Co-Lider
11. OG
10. Boss Turfer
9. Turfer
8. Ray
7. Kapetan
6. Grafit Team Lider
5. Grafit Team
4. Cholo
3. Nowbie
2. Beginner
1. Suspenzija

Hvala na čitanju.
 

Roko Balboa

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
67
Informacije
1. Vaše ime u RL: Roko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Krilic#2926
6. Vaše Ingame ime: Roko Balboa
7. Vaš ID: 9981

Dodatne Informacije

1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Za pocetak, vrlo sam pristupacna osoba koja je svjesna koliko je tesko drzati poziciju leadera stoga bi se maksimalno koliko je moguce posvetio tom zadatku. U Crime-u sam od samog pocetka mog igranja na serveru i imao sam priliku biti zamjenik leadera u svakoj Crime organizaciji koja postoji.

Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio kao sto sam rekao. U svakoj organizaciji u kojoj sam bio na poziciji zamjenika bi se maksimalno potrudio da se svi failovi svedu na minimum. Ne popustam lako i strogo drzim do svoje rijeci i kako kazem tako mora biti zato smatram da bi me ljudi pazljivo slusali kao leadera.

U organizaciji Marabunte sam bio vise puta, kod razlicitih leadera i uvijek mi je bila jedna od drazih organizacija sto se tice RolePlaya. Turfove vodim vec duze vrijeme, smatram da imam jednu od najboljih turf ekipa na ovom serveru i ono najbitnije sve su nasi ljudi u koje imam maksimalno povjerenje. Jos bitnije od svega je to sto imam spreman cijeli High-Command team koji se sastoji od svih ljudi koji su vec bili leaderi po vise puta. Samim time digli mi RolePlay razinu na ovom serveru na novi nivo i radilo bi se maksimalno na tome da se na RolePlay maksimalno gleda!

Podigli bi RolePlay tako sto bi isli na svaki moguci event i imam u planu napraviti neke evente koji jos nisu videni na ovom serveru, ali o tome cemo ako postanem leader. Povecao bi sto je vise moguce RolePlay u Ghettu jer smatram da toga trenutno najvise fali u Crime organizacijama.

Siguran sam da uz pomoc mojih ljudi mogu napraviti jednu od najjacih organizacija na serveru. Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA, SVE VAS VOLIM <3
 

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
1. Vaše ime u RL David

2. Vaše godine 23

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan vise od 5 sati

5. Vaš Diskord David Kaan#6621

6. Vaše Ingame ime David Kaan

7. Vaš ID 7167



Dodatne Informacije


1. Lider za : Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Bio sam Lider The Ballas Ganga i The Familiesa,te mi Liderstvo i pravila nisu nepoznanica,igram na serveru vec oko 12 mjeseci.
Sposoban sam da vodim ljude na organizacijske evente, vodim turfove, dovedem igrace za turfove i to definitivno kao Leader cu dokazat.
Cilj mi je da postanemo najbolja organizacija da uvedem predobar, zabavan i pošten RolePlay prema svima ne da skupljamo warnove i da budemo disband-ovani već da dobijem drugi mandat također-
Imam ozbiljne ljude oko sebe koji bi dali glavu za organizaciju. Bio sam Co-Leader vise puta u drugim organizacijama i uvijek sam vodio ljude u rp situacije i na evente!
Vodio bih računa o svima da svatko bude tretiran kako zaslužuje i kako doprinosi organizaciji.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Obavezno prisustovati na eventima minimalno 5 puta tijedno inace 2 warna
2. pri ulasku u organizaciju clanovi bi bili ispitani za svako pravilo i 2 obavezna primjera za njih
3. organizacija bi bila 16+.
4. Onaj ko bude imao 3 warna dobiva kick iz organizacije
5. Turferi koji nemaju POV turfa dobivaju instant kick iz organizacije.
6. MG bi bio strogo zabranjen ako netko krsi MG dobiva 2 warna.
7. Za svaki event bi se prije odlaska na njega prvo isplanirala taktika
8. 2 sastanka tijedno ko ne dođe bez opravdanog razloga 1 warn.
9. Svako odsustvo vece od 12 sati mora biti odobreno na discordu
10. Svaki clan organizacije dužan je biti na discordu organizacije i da ima ime kao IC
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom