Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 - 12 h
5. Vaš Diskord: Marko Magluta #2074
6. Vaše Ingame ime: Arthur Johnson
7. Vaš ID: 15810

Dodatne Informacije


1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


1. Prva stvar:
Bio sam vise od 3 meseci u SAHP-u, zavolio sam ovu organizaciju i dovoljno sam dugo u njoj da znam kako funkcionira.

2. Druga stvar: Mislim da sam dovoljno sposoban da vodim SAHP, aktivan sam svaki dan od 7 do 10 sati te bih time lakse uocavao greske clanova u organizaciji.

3. Treca stvar: Uveo bih dosta novih stvari kao sto su sektori Specijalne Patrolne Jedinice (S.P.J),Special Response Tim (S.R.T), Inspektorski Tim, OffRoad Tim i AirSupport oni bih se bavili razlicitim stvarima i samim
tim bih poboljsao RolePlay.


4. Cetvrta stvar: Poboljsao bih suradnju sa ostalim drzavnim organizacijama u cilju postizanja kvalitetnog RP-a.

5. Peta stvar: Poboljsao bih organizacju rada tako sto bih se posvetio pojedincu, tako i cjelome timu (organizaciji).


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


Uveo bih sljedece:


1. AirSupport
(Ukoliko treba nadgledati neko podrucje ili se desi neka situacija da se kopnenim vozilima ne moze doci do odredjene lokacije, AirSupport je tu da pripomogne.)

2. OffRoad Tim (OffRoad Team imaju svoje patrole po planinskim putevima i putevima neprohodnim za obicnu patrolu ili SPJ.)

3. Inspektorski Tim (Inspektorski tim je tu da razotkriva kriminalne radnje sto se desavaju na podrucju koje SAHP drzi pod kontrolom.)

4. Sheriff S.P.J (Specijalna Patrolna jedinica uglavnom koriste presretace i idu u posebne patrole, pomazu obicnim patrolama u potjerama za brzim vozilima.)

5. Sheriff S.R.T (Special Response Tim je specijalno istrenirani tim koji ide na sve vaznije dogadjaje, pljacke, racije, talacke situacije...)


4. Naravno, tu je jos stvari koje bih napravio kao sto su:

1
. Povecao bih patrole po autoputevima, Ruti 68, Sendy Shores, Grape Seed, okolnim i planinskim putevima.

2. Pojacao bih suradnju sa NG-om (Kobrama) radi poboljsanja sigurnosti svih gradjana koji napustaju glavni dio grada ( autoput ).

3. Radio bih vise punktova sa NG / FIB / LSPD.

4. Svaki clan SAHP-a bih imao svoju znacku ( zapljena vozila, zapljena stvari iz gepeka, hapsenja, kazne... ).

5. Povecao bih treninge clanova ( pit , box maneuver).

6. Poboljsao bih rad na bubici i ozivio bih njenu funkciju.
Copy-Paste
 

Roonie Kun

Player
Player
Joined
Jun 28, 2022
Messages
94
Informacij
1. Vaše ime u RL: Kristijan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 12-15h
5. Vaš Diskord: Roonie#0001
6. Vaše Ingame ime: Roonie Cartiero
. Vaš ID: 5030

Dodatne Informacije
1. Lider za SAHP
. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Zelim biti lider ove organizacije iz razloga sto sam proveo dosta vremena u SAHP-u i uvideo sam greske koje bi mogao popraviti u puducoj karijeri ove organizacije
.Zelim biti lider ove organizacije zato sto kad je u pitanju zaposljavanje,birao bi samo kvalitetne ljude koji stvarno zele raditi ovaj posao dobro i koji znaju sta ne trebaju ratiti i samim tim nebi dovodio ovu organizaciju u losu poziciju.
Znam dobro da organizujem posao i samim tim poboljsam ozbiljnost celokupnog SAHP-a. Naravno imam velike planove sto se tice celokupne organizacije.Naravno bio sam u svakoj drzavnoj organizaciji tako da mogu reci da imam veliko iskustvo,da napomenem uglavnom sam dolazio do visih cinova te sam imao donekle iskustva sa komandovenjem i organizacijom posla.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

*Moja neka sagledanja na prosle mandate su ta da ukoliko zelimo povecati kvalitet RolePlay-a potrebno je dovesti ozbiljnost ove organizacije na visi nivo.Naravno nemam nista protiv proslih lidera ali ipak ovo je samo moje misljenje
Uveo bih i zone za patroliranje:

Zona 01: Paleto Bay - podrucje stanice
Zona 02: Autoput - Farma 2
Zona 03: Autoput - Farma 1
Zona 04: Autoput - Zatvor
Zona 05: Autoput - Fort Zancudo
Zona 06: Route 68


10-1: Poziv/najava sve jedinice se vracaju u Stab
10-2: Negativno
10-3: Prestani sa emitovanjem na Radio!
10-4: Potvrdeno/potvrdno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Pauza u sedistu ((AFK))
10-8: prijava na duznost !
10-10: Ispaljeni hici
10-11: Pljacka u toku
10-12: Predvideno vreme dolaska.
10-16: Povredeni civil!
10-19 : Vrsta na bijelu liniju u Garazi!
10-20: Lokacija
10-21: Lokacija svih patrolnih jedinica ( SVI ODAZIVI )
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna pomoc!
10-57: VIKTOR: Potera za osumunjicenim koji bezi prevoznim sredstvom.
10-57: FOKSTROT: Potera za osumnjicenim koji bezi peske.
10-99: Situacija rijesena, vratite se na ono sto ste radili!

KODOVI STATUSA
Kod A: ((pad igre/crash))
Sifra 1: Hitna opasnost opasna po zivot, svi odgovori. Odbacite ono sto radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Upaljene rotacije (bez zvuka)
Kod 3: Upaljene rotacije (sa zvukom) / hitna situacija
Kod 4: Situacija pod kontrolom!
Kod 6: Na licu mesta!
Rankovi:

(1) Suspended
(2) Sheriff regrut
(3) Sheriff officer I
(4) Sheriff officer II
(5) Sheriff officer III
(6) Stariji Officer
(7) Sheriff Veteran
(8)Tactical Team na Obuci
(9) Tactical Team
(10) AirSupport
(11) Nizi Inspektor
(12) Offroad Team
(13) Narednik
(14) Major
(15) Inspektor
(16) Visi Inspektor
(17) Zamenik Vodje Tactical Teama
(18) Zamenik Vodje Patrole
(19) Zamenik Vodje AirSupporta
(20) Vodja Offroad Teama
(21) Vodja Tactical Teama
(22) Zamenik Glavnog inspektora
(23) Vodja AirSupporta
(24) Vodja Patrole
(25) Glavni Porucnik
(26) Glavni Inspektor
(27) Glavni Major
(28) Assistent Drzavnog Sheriffa
(29) Zamenik Drzavnog Sheriffa
(30) Drzavni Sheriff
 

Andrej Obilic

Player
Player
Joined
Apr 30, 2022
Messages
54
1. Vaše ime u RL- Andrej

2. Vaše godine 15

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan vise od 5 sati

5. Vaš Diskord Andrej Obilic#9706

6. Vaše Ingame ime Andrej Obilic

7. Vaš ID 23553


Dodatne Informacije

1. Lider za : SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.Imam ekipu koja bih izgradila kolektivan i sposoban tim za dalji rad.Bio sam Hige-command u dosta organizacija i znam kako to biti lider.
2.Za ulazak o org bi trazio potpuno znanje pravila svih clanova i ti ljudi bih morali imati 7 godina u gradu.
3.Odrzao bih sastanke 1 nedeljnom i delio bih bonuse svi aktivnim clanovim koji to zasluzuju.Kao lider drazio bih ozbiljnost na svakoj akciji koju radimo.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-Pravila
- Toxicnost ne bih tolerisao i kaznjavao bih najstrozijom merom.
-aktivnos,clanova nagradjivao bih Rank-up
-Truditi se da SAHP bude u dobrim odnosima sa svim organizacijama.

Uveo bih sledece jedinice

AirSupport,Off-road ,inspektori,takticki Tim,..
 

Akso Bregana

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
152
Informacije

1.Vase ime u RL: Aksentije

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 5-12h

5. Vaš Diskord: AKSO#1891

6. Vaše Ingame ime: Akso Pranje

7. Vaš ID: 21014

Dodatne Informacije

1. Lider za... SAHP ( San Andreas Highway Patrol )

2. Zasto zelite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1
Dugo igram na projektu, uvek sam bio na strani zakona i stitio grad od kriminala
2.2 Imam mnogo iskustva u drzavnim organizacijam i uz moje iskustvo i znanje pravila mogao bih da podignem SAHP na visi nivo
2.3 Odlicno poznajem policiju iz stvarnog zivota i mogao bih dosta toga da primenim u organizacoji radi poboljsanja RP-a.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji

3.1
Forsirao bih upotrebu /me /do /try komandi radi poboljsanja RP-a u situacijama obijanja, pretrazivanja gepeka, skidanja maski sa lica zatvorenika i svim siutacijama gde je nepohodno obajsniti koja je radnja u toku.
3.2 Naravno SWAT i OffRoad jedinice bi imale vezbe zajedno sa spec. jedinicama NG-a, FIB-a, LSPD-a
3.3 Ispitivanja za prijem u organizaciju bi bila teska radi izbegavanja krsenja RP pravila.
3.4 Regrutacije ce se obavljati samo iskljucivo preko google forms-a i ispitivanja ce se raditi na discordu
3.5 Uslovi za ulaz u SAHP:
- 15 godina [OOC]
- 7 godina [IC]
- Odlicno poznavnanje RP pravila i pravila SAHP-a koje bih naknadno napravio
- Pismen odgovor na svako pitanje u google forms-u

Rankovi:
1- Suspend
2- Sheriff Akademija
3- Sheriff Regrut
4- Sheriff Officer I
5- Sheriff Officer II
6- Sheriff Officer III
7- Sheriff Veteran
8- OffRoad Tim
9- Nizi inspektor
10- Zamenik Vodje Patrole
11- Zamenik Komandanta OffRoad tima
12- SWAT Junior
13- SWAT Snajperista
14- SWAT Pilot
15- SWAT Operativac
16- Komandant OffRoad tima
17- Visi inspektor
18- Instruktor
19- Zamenik Glavnog inspektora
20- Vodja Patrole
21- Sef Stanice
22- Glavni inspektor
23- Zamenik Komandant SWAT
24- Komandir
25- Komandant SWAT
26- Kapetan
27- Major
28- Asistent Drzavnog Sheriffa
29- Zamenik Drzavnog Sheriffa
30- Drzavni Sheriff
 

Noxy Boss

Player
Player
Joined
Aug 4, 2022
Messages
46
Informacije

1. Vaše ime u RL Novak

2. Vaše godine (OOC) 16

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan 4h-15h

5. Vaš Diskord NOLE#5936

6. Vaše Ingame ime Novak Ilic

7. Vaš ID 22218



Dodatne Informacije

1. Lider za NG (National Guard)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Pocetak igranja na Grand Role Play srpskom serveru jeste bila moja velika zelja za drzavnim organizacijama,bio sam u svim drzavnim organizacijama ali NG (National Guard) mi se najvise dopao iz razloga sto volim pomagati kolegama a taj posao u NG-u jeste dobro razvijen,najvaznije jeste stajati na kapijama da kriminalci nebi krali municiju jer je to velika steta za NG,i dostavljanje municije kolegama iz ostalih drzavnih organizacija a ja cu se truditi da municiju dostavimo u sto vecim kolicinama i sto brzem periodu.

2.2 Zelim bit lider NG(National Guard) zato sto NG mora imati iskusnog lidera kao sto sam ja i sa dobrim i iskusnim liderom se moze napraviti koristan RP.Ja sam bio u svim drzavnim organizijama i u njima sam bio HIGH RANK ili HIGH COMAND, a u njima sam stekao dosta iskustva kao sto je pomaganje kolegama,hapsiti ljude,zapljenivati vozila,itd.
U svim organizacijama posmatrao sam kako lideri vode te organizacije i naucio dosta od njih i zato sebe smatram odgovornom osobom i dobrim i iskusnim liderom i da mogu voditi veliku organizaciju kao sto je NG,mislim da je NG prava organizacija za mene i da sam spreman voditi i rjesavsti probleme u ovako velikoj organizaciji kao sto je National Guard.

2.3 Zbog mog iskustva u vodjenju velikih organizacija moci cu toksicnost smanjiti na minimum a cak i bez korumiranih ljudi u NG-u.Prosao sam kroz 2 mandata,u tom jednom mandatu taj lider je bas dobro vodio NG i najvise znanja u
vodjenju sam stekao od njega tako sto sam gledao kako on vodi,rjesava probleme,radi amonrunove,itd.
Na slicacn nacin bih i ja vodio i rjesavao probleme.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Uveo bih ceste regrutacije iz razloga da bih imali ljudstva da bih stajali na kapijama i radili amorunove u sto vecem broju a kad ima dosta ljudi moze se dostaviti velika kolicina municije kolegama.

3.2 Svako ko bi dosao na regrutacije morao bih znati RP-pravila iz razloga da ih ta osoba koja zeli da se zaposli u NG nebi krsila pravila,ako ta osoba bude krsila pravila moze doci do WARN-a na organizaciju sto nije dobro.

3.3 Svako ko bude primljen u NG(Nationalnu Gardu) mora da nauci neke najvaznije kodove iz razloga da bih se lakse sporazumjevali,lakse sporazumjevanje poboljsava RP.

3.4 Imao bih odredjen zovjek koji bih pokazivao novim clanovima NG-a kako posao treba da se radi.Taj covjek bih postojao iz razloga da bih u sto brzem vremenu zavrsili regrutaiju i nastaviti sam Role Playom.

3.5 Imali bih specijalnu jediniu po imenu Kobre koje bih sluzile ako kolegama iz nekuh drugih drzavnih organizacija treba pomoc ili da hvataju nekog kriminalca,Kobre bih bile tu u sto brzem vremenu i pomogle kolegama.

3.6 I takodje bih imali vazdusnu jedinicu koja bih sluzila za patroliranje po vazduhu NG-a i dodatnih informacija na primjer:ko ulazi u NG da krade municiju,vazdusna jedinica bih davala korisne informacije radi lakseg onesvjescavanja te
osobe i sto brzeg hapsenja.

3.7 Kad bih kolege porucile municiju mi iz NG-a bih brzo reagovli te u sto vecem broju i u sto kracem vremenu dostavili municiju

3.8 Unutrasnju kontrolu u NG-u bih pojacao na maksimum iz razloga da nebi bilo korumpiranih ljudi u NG-u.

3.9 Svadje izmedju clanova bih odmah rjesavao razgovor s ucesnicima svadje te bih dao odredjenu kaznu kakvu ko zasluzuje.

3.10 Takodje bih imali vojnu policiju koja bih patrolirala drzavom i trazila clanove koji nisu na duznost nego se setaju ili vozaju po drzavi i nista nerde a primaj platu a ja im nisam odobrio da podju do grada ili tako nesto.

3.11 Stalno bi se odrzavali treninzi kako bi vojnici bili spremni na sve u brzom periodu.

3.12 Ako bi nas dosta bilo u gradu na kapijama bih stajala 2 vojnika,a ostali bih mozda imali treninge ili nesto radili sto im ja zadam,niko nebi bio zaposlen u NG-u a da nista neradi za svakoga bi se nesto naslo da se radi.

HVALA VAM NA CITANJU MOJE PRIJAVE VAS NOVAK ILIC I SRECNO SVIM OSTALIM KANDIDATIMA
 

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
Informacije

1. Vaše ime u RL - Aleksandar
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan - 6h-8h
5. Vaš Diskord - leby#3357
6. Vaše Ingame ime - Leby Obama
7. Vaš ID - 19862

Dodatne Informacije

1. Lider za...
SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1. Zeleo bih da budem lider ove drzavne organizacije zato sto bih voleo da se oprobam u drzanju drzavne organizacije zato sto smatram da nogu da postignem tako nesto

2.2. Ova drzavna organizacija je bila moja prva organizacija u kojoj sam bio u grand RP. Stim imam neku posebnu ljubav prema njoj.

2.3.
SAHP je organizacija koji mnogo ljudi podcenjuju, kako je to najslabija organizacija itd... Zelim da dokazem da ce moj SAHP biti ozbiljna organizacija i necu dozvoliti da neko podcenjuje tu organizaciju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Pokusacu da poboljsam RP u organizaciji tako sto cu se sto vise postarati za ozbiljnost u istoj. Ozbiljnost i postovanje viseg cina ce biti na prvom mestu.

3.2. Bicu dosta strog i necu dozvoliti nikakvo krsenje pravila u organizaciji.

3.3. Zahtevao bih od svojih ljudi da se sto pre odazivaju na akcijama gde je otmica ljudi (talacka) da bi zivot samih taoca bio sto pre spasen.

3.4. Svaka jedinica ce imati svog zamenika komandanta i komandanta.

3.5. Radio komunikacija, ovo ce biti neki od kodova:

- 10-1- Svi svi HC (zuta linija)
- 10-2- Negativno
- 10-3- Tisina na radio
- 10-4- Potvrdno
- 10-5- Ponovi poslednji prenos
- 10-6- Zanemari poslednji prenos
- 10-7- Odjava smene
- 10-8- Pocetak smene
- 10-10- Ispaljen hitic
- 10-11- Pljacka u toku
- 10-12- Eta dolaska
- 10-14- Specijalna uniforma
- 10-16- Povredjeni civil
- 10-20- Lokacija
- 10-22- Talacka situacija
- 10-33- Potrebna podrska
- 10-57 VIKTOR- Potera za autom
- 10-57 FOKSTFOR- Potera za osumnjicenim pesakom
- 10-95- Imamo lice za hapsenje
-10-99- Situacija Zavrsena

- Kod A- Pad igre
- Kod B- Pauziran RP, admin situacija
- Kod 1- Situacija opasna po život. (Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svjetla i sirene))
- Kod 2- Polu-hitni! (samo svjetla)
- Kod 3- Hitna pomoć! (svjetla i sirene)
- Kod 4- Situacija pod kontrolom.
- Kod 5- Teroristički napad!
- Kod 6- Van vozila!
- Kod 7- Sprovođenje istrage.

3.7. Uveo bih neke rankove koje mislim da nisu bili pre.

- Detektiv- Oni ce raditi uvidjaje nekih mesta gde su se odvijale talacke situacije ili mesta gde su bili vidjeni kriminalci i slicno.

- Swat, Swat Off-road, Swat Air- Swat jedinice koje ce ujedno biti i specijalne jedinice. Swat ce raditi specijalne akcije koje nebi mogao da radi neki obican Serif. Ici ce na ozbiljne akcije, otmica ljudi i svaki Swat-ovac ce biti oformljen za dobar napad i dobrom pucarkom sposobnosti. S` tim sto ce Swat Air biti zaduzen da proverava podrucija gde se odvija kriminalna radnja iz vazduha. Swat Off-road ce biti zaduzen da radi poteru za licima koja se voze autima na podrucijima gde obican auto nemoze ici.

- Swat Operativac- Ta Swat jedinica ce biti jedinica koja ce se vise obazirati na pljacke, ozbiljnije kriminalne radnje koje u kojima je neophodno pucanje.


Rankovi:

- Suspenzija
- Serif pripravnik
- Serif na obuci
- Serif regrut
- Serif Officer I
- Serif Officer II
- Serif Officer III
- Vodja patrola
- Interventna Jedinica
- Zamenik Vodje interventne jedinice
- Vodja interventne jedinice
- Supervizior
- Nizi inspektor MUP-a
- Visi inspektor MUP-a
- SWAT
- SWAT Off-road
- SWAT Air
- SWAT Operativac
- Glavni inspektor MUP-a
- Zamenik Sefa istraznog osoblja
- Sef Istraznog osoblja
- Zamenik Komandira
- Komandir
- Narednik
- Porucnik
- Kapetan

- Major
- Pukovnik
- Zamenik Načelnika
- Načelnik



LEBY OBAMA



 

Johnny Pluxury

Riddle me this
Server Administrator
Joined
Jun 8, 2022
Messages
312
1. Vaše ime u RL: Martin
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Radnim danom 5h-7h, Vikednom oko 10h-12h
5. Vaš Diskord: Sorter37#2110
6. Vaše Ingame ime: Johnny Pluxury
7. Vaš ID: 22455

1. Lider za SAHP


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. Već dugo vrijeme igram na projektu te želim isprobati kako je to biti lider organizacije. Bio sam u svim organziacijama, legalnim i bandama, ali uvijek su me više privlačile legalne organziacije. U legalnim organizacijama sam bio: undercover agent u FIB-u kroz dulje vrijeme, HC u NG-u (kapetan), unutrašnja kontrola u vladi, te vođa istražnog osoblja u LSPD-u. Također sam bio zamenik lidera u LI-u ali to ne spada pod legalne organizacije koje se bore protiv zločina. Bio sam rank 11 u dvije bande ali sam tamo proveo malo vremena jer kriminalne organziacije nisu za mene.

2. U prijašnjim legalnim organizacijama kojima sam bio, sam većinom vodio neke manje jedinice kao što su: Undercover jedinica u FIB-u, DEA-a u FIB-u i Istražno osoblje u LSPD-u. Ta uloga vođenja manjih jedinica mi se jako svidjela te mi je išlo, uspio sam sastaviti složenu i organiziranu jedinicu. Zato se sad želim okušati u vođenju cijele organziacije. Vjerujem da sam dosta naučio o vođenju ljudi te bih to htio primjeniti na jednog legalnoj organizaciji kao što je SAHP.
Kao što sam već rekao, bio sam u svim legalnim organizacijama, te bi samim time pokušao imati najbolji mogući odnos između svih organizacija. S niti jednom organizacijom nebi bio, niti nebi ulazio u svađu i loše odnose. Poštujem svakoga i svačije mišljenje, te neću se svađati ako nešto neće biti po mojem ili po SAHP-ovom.


3. Moj cilj je da svo znanje prenesem na svoje članove i da steknu iskustvo i veštinu kako bi to znanje mogli primeniti u situacijama gde je to neizbežno.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

3.1 Uveo bih uniforme i opremu za svaki rank u organzicaiji koje bi se ljudi trebali pridržavati. Vjerujem da je organiziranje same organizacije najbolja stvar za kvalitetan rad te dug opstanak organizacije. Puno pažnje bi zapravo obraćao na ovakve stvari, jer sam iz puno primjera u legalnim organizacijama kojima sam bio, vidio da se ne poštuje uniforma i oprema koja je zadana za taj rank od strane lidera i high commandi.

3.2 Svaki član bi se tretirao isto, bio HC ili rank 1. Niti jedan član nebi bio pod "mojom zaštitom". Tko pogreši nešto, pogrešio je, dešava se svakome. Naravno bio bi blag prema novim igračima, i također bi rekao svojim HC rankovima da budu također blaži prema novim igračima.

3.3 Svaki član organizacije bi vodio svoj takozvani dnevnik ili kako nam je svima poznato "patrol log". U njega bi zapisivao neke osnovne informacije kao što su kada je stigao na dužnost, kada se odjavio, što je uzeo, što je vratio, na kojim događajima je bio, itd., itd. Imat ću ljude koji će biti zaduženi da detaljno pregledavaju patrol logove i logove same organizacije, da bi se spriječila bilo kakva krađa iz organizacije.


3.4 Rankovi koji bi bili u SAHP-u:
1 Suspenzija
2 Sheriff Regrut
3 Junior Sheriff
4 Sheriff
5 Senior Sheriff
6 AIR-1 Junior
7 SORE Junior
8 SSU Junior
9 SET Junior
10 AIR-1 Special
11 SORE Special
12 SSU Special
13 SET Special
14 AIR-1 Senior
15 SORE Senior
16 SSU Senior
17 SET Senior
18 Instruktor Obuke
19 Vodja Sheriffa
20 Detektiv
21 Zamenik glavnog detektiva
22 Glavni detektiv
23 Deputy Head of Department
24 Head of Department
25 Poručnik
26 Chief of Staff
27 Supervisor
28 Asistent Državnog Sheriffa
29 Zamenik Državnog Sheriffa

30 Državni Sheriff

3.5 Kodovi:
10-1: Poziv natrag u stanicu, sve jedinice se vraćaju te formiraju liniju na crti
10-2: Negativno
10-3: Prestani sa emitovanjem na radio
10-4: Potvrdeno/potvrdno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Odjava s dužnosti
10-8: Prijava na dužnost
10-10: Ispaljeni hici
10-11: Pljacka u toku
10-12: Predvideno vreme dolaska
10-16: Povredeni civil
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrska
10-57 VIKTOR: Potera za vozilom
10-57 FOKSTROT: Potera za osumljicenim koji bezi peske

10-99: Situacija resena, vratite se na ono što ste radili

Kod A -> Pad igre

Kod B -> Pauziran RP, admin situacija
Kod 1 -> Situacija opasna po zivot. (Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svjetla i sirene))
Kod 2 -> Polu-hitni! (samo svjetla)
Kod 3 -> Hitna pomoć! (svjetla i sirene)
Kod 4 -> Situacija pod kontrolom.
Kod 5 -> Teroristički napad!
Kod 6 -> Van vozila!

Kod 7 -> Sprovođenje istrage.

3.6 Opis rankova:

AIR-1: Air Support Unit -> Jedinica u kojoj su ljudi koji su najiskusniji piloti. Prvenstvena zadaća ove jedinice bi bila da pruža air support ostalim jedinicma, te nadgledaju prostor u raznim akcijama. Tijekom Ammo Run-a, AIR-1 jedinice bi letjele ispred konvoja, te samim time pregledavali put ispred i javljali ostalima kakvo je stanje. Također jedna od glavnih zadaća bi bila da tijekom talačkih situacija prelete brda i sva područja na koja se pješice teže dođe, da bi možda pronašli ljude sa Sniperima koji predstavljaju opasnost za legalne organizacije na tlu.

SORE: Sheriff's Off-Road Enforcement -> Jedinica koja bi bila zadužena za off-road vozila (NE PG). Njihov cilj bi bio loviti kriminalce koji pokušavaju pobjeći na brda, šume ili na bilo koji teren gdje normalni auti ne mogu doći. Na raspolaganju im stoje off-road vozila te off-road motori.

SET: Special Enforcement Team -> Jedinica kao S.W.A.T. Posebno istrenirana da bude prva na svim akcijama. Imali bi teško naoružanje i brze aute.

3.7 Uvijek bi pružali pomoć Nacionaloj Gardi u nihovim Ammo Runovima, makar ti Ammo Runovi nisu za nas. Kada god bi NG zatražio pomoć, mi bi poslali par patrola da sigurno prate NG skroz od baze pa sve do grada. Uvijek bi bili tu za NG kada god bi trebalo uhapsiti preuzeti lice kod njihove baze.

3.8 Moj SAHP bi se djelio na 4 nekakve glave jedinice: AIR-1, SORE, SSU, SET. Svaki novi igrač bi prvo trebao položiti obuku za sheriffa, da nauče kako se šta radi i kako funkcionira posao u SAHP-u. Nakon što postanu Junior Sheriff, trebali bi napredovati kroz sva 3 ranka, da bi na kraju nakon Senior Sheriff-a mogli odabrati u koju jedinicu žele ući. Igračima bi se prije rank up-a gledalo koliko imaju hapšenja, na kojim su eventima bili te zapravo sama aktivnost u cijelij organizacija. Oni bi sve te stvari zapisivali u svoj patrol log. Junior Sheriff, Sheriff i Senior Sheriff bi bili pod vodstvom Vodje Sheriff-a. Nakon bi imali nove vođe, Head of Department, ovisi za koju jedinicu se odluče.

3.9 Uveo bih puno više patroliranja po autoputu te isto tako zajedničke akcije s drugim legalnim organizacijama na autoputu. Vjerujem da treba biti što više patrola da kontroliraju promet. Također bi postavio svoje ljude da stoje pokraj autoputa te radarom zabilježuju brzinu automobila i po potrebi kazne vozače koji se prebrzo voze. Samim time bi ljudi počeli sporije voziti i država bi bila sigurnija.


Hvala što ste izdovjili svoje vrijeme da pročitate moju prijavu. <3
Sretno svim kandidatima!
 

Henry Lat

Not just a Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
350
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h
5. Vaš Diskord: VoViX#6521
6. Vaše Ingame ime: Henry Laat
7. Vaš ID: 7996

Dodatne Informacije

1. Lider za...
NG ( National Guard )
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


2.1 Zeleo bih biti lider ove organizacije iz razloga sto zelim promeniti RP nivo u organizaciji.

2.2 Bio sam u NG kao HighCommand ( 27. Major ) i mislim da imam iskustva u vodjenju organizacije i ljudstva

2.3 Takodje sam iskusio ostale organizacije kao sto su
LSPD, SAHP, GOV, EMS, FIB. u njima sam takodje drzao HighRank.

3. Vasi savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

2.4 Odnos sa ostalim državnim organizacjiama nije bio najbolji u proslim NG mandatima. Potrudio bih se da svaki kolega ima postovanje za svaki drzavni organ sa kojim komuniciramo, bez svadje i bez vredjanja kako nebi dosto izmedju svadja organizacija i namestanja warn-a !

Za razliku od ostalih NG lidera, uveo bih vozila koja imaju veze sa vojskom i time bih poboljsao RP. Pre su bili Bugatti Veyron i Bugatti Bolide koji nemaju veze sa vojskom...

Pravila bi bila sto strozija i da ne bi pravili istu gresku kao prosli lideri koji su dobili disband zbog warnova, ili nisu mogli izdrzati organizaciju na nogama zbog korupcije clanova organizacije.

Svako ko bude radio preko vremena dobice bonus od 5k.

Svako ko ode sa kapije bez da dodje zamena, instant kick, znam iz iskustva se desavalo da neki ljudi samo tako odu. Na taj nacin curatori ne moraju da se mesaju u nasu neaktivnost nego cemo to IC resavati.

Izmenio bih rankove i radicemo treninge i testirali nova vozila kako bi se RP u NG-u mogao podici na novi nivo, koliko god da je to "nemoguce"

Novi rankovi:

HC | 30. General
HC | 29. Zamenik Generala
HC | 28. Pukovnik
HC | 27. Major
HC | 26. Vodja Kobri
HC | 25. Nacelnik VP
24. Porucnik
23. Potporucnik
22. Supervizor Kobri
21. Supervizor VP
20. Vodja Air Support
19. Admiral
18. Kobra III
17. Kobra II
16. Kobra I
15. Regrut kobre
14. VP III
13. VP II
12. VP I
11. Regrut VP
10. Air-Support II
9. Air-Support I
8. Stariji Vojnik
7. Vojnik
6. Mladji Vojnik
5. Vojnik-Regrut
4. Vojnik-Obuka
3. Suspend ( 1 dan )
2. Suspend ( 3 dana )
1. Suspend ( 5 dana )

Svaki vodja jedinice ce pratiti samo tu jedinicu koju vode, ukoliko se neko bude mesao u posao drugog dobija suspend, dani zavise od situacije.

Kodovi ostaju isti kao za sve drzavne organizacije da bi se svi sporazumeli


Radio kodovi:

10-1: Svi Linija ispred baraka
10-2: Negativno
10-3: Tišina na radio
10-4: Primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: odjava sa dužnosti
10-8: prijava na dužnost
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-20: Vaša lokacija
10-99: Situacija završena !


Hvala na čitanju prijave !
 
Last edited:

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-5
5. Vaš Diskord: Stefan Micevic 705#0379
6. Vaše Ingame ime: Stefan Micevic
7. Vaš ID: 705

Dodatne Informacije

1. Lider za: NG
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
  1. Želim biti lider zato što sam 80% svog RP života proveo u state org.
  2. Znam kako se vodi organizacija i zelim da se oprobam i u NG-u.
  3. Želim da NG podignem na skroz novi nivo i da poboljšam ugled organizacije.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
  • Moj prvi savjet je taj da organizujem čuvanje kapije gdje bi svi imali svoju smjenu kad bi bili na kapiji i čuvali tako bi svako bio ravnomjerno na kapiji.
  • Glavni kljuc dobrog RP je taj da imam dobar odnos sa ostalim državnim organizacijama što bih i uradio.
  • uveo bih specijalne vojne vježbe kao i vojnu akademiju jer smatram da vojska treba da bude spramna svakog trenutka za bilo koji napad ili akciju.
  • Sproveo bih detaljan lanac komande koji se mora strogo poštovati u suprotnom bi došlo do kazne ili čak BL.
  • Za svaku jedinicu bi postojao vodja (HOD) koji bi bio zaduzen samo za svoj sektor.
  • Novi rankovi koji bi se koristili jer smatram da je vecina rankova nepotrebno su:
  1. Suspend
  2. Vojni regrut
  3. Vojni kadet
  4. Mladji vojnik
  5. Vojnik
  6. Stari vojnik
  7. Vojnik prve postave
  8. Pilot
  9. Kobra
  10. Komandant (HOD)
  11. Poručnik
  12. Kapetan
  13. Major
  14. Pukovnik
  15. Zamjenik Generala
  16. General
  • Želim da promjenim ove rankove iz razloga što je polovina sadašnjih rankova potpuno nepotrebna. Ovako se može voditi lakša evidencija i svi znaju kom sektoru pripadaju.
  • Ammo run bi se radio u dogovoru sa drugim organizacijama koje bi išle kao pratnja NG kamionima.
  • Pri ulasku u organizaciju radilo bi se detaljno ispitivanje pravila.
  • U dogovoru sa GOV/FIB-om bi se sto češće radila unutrašnja kontrola radi smanjenja korupcije.
  • Radio kodovi bi ostali potpuno isti zato što smatram da nema potrebe da se oni mjenjaju.
SREĆNO SVIM OSTALIM KANDIDATIMA!!!
STEFAN MICEVIC
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:6-10h
5.Vaš diskord:tome.#6767
6. Vaše Ingame ime: Don Jeans
7. Vaš ID:24227


Dodatne Informacije
1. Lider za the Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Paaa...dobar dan svima koji citate,htio bi postati lider ovog GANG-a zato jer imam puno iskustva u GANG RP zivotu,u proslim RP zivotima stalno sam bio u bandama jer mi je takav dio RP-a nekako najzanimljiviji te ima dosta akcije i natjecanja što ja najviše volim i igram.I znam kako voditi organizaciju i zato se zelim prijaviti za lidera ove organizacije. Bio sam vec lider crime organizacije (BLOODS) i vjerujem a i mnogi znaju da sam kao lider bio veoma uspjesan ali nazalost desila se nezgoda i sve je propalo, pa to iskustvo zelim prenijeti i na ovu organizaciju te ponovo pokusati i pametnije razmisljati.

-Vjerujem da za postati i biti lider imam jako puno iskustva.I kao lider jedne od organizacija na ovom RP serveru bi htio pokušati poboljšati ovaj RolePlay server, I u ovu organizaciju bi uveo malo ozbiljnosti te lojalnosti jer dosta organizacija to nije bas bitno i mislim da sam za lidera nekako kako da kazem stvoren,jer sa clanovima uvijek imam strpljenja i koji god problemi da budu uvijek ih mogu rijesiti samo dobrom komunikacijom i bez ikakve svađe i nerazumijevanja.U dosta drugih organizacija sam bi zamjenik,i kad god nie bilo lidera uvijek bi odlicno vodio naš tim tj. clanove na eventove,u geto,na talačke,FZ,pljacka prodacvnice,gun store,podmornica,tajna radnja i pomorsku bitku.Uz sebe bi donio ekipu sa kojom sam od pocetka igranja na ovom serveru koji su jako dobri igraci a i ljudi opcenito koji imaju jako dobru komunikaciju sa članovima, te bi bili pri jako velikoj pomoci organizaciji.

-Prije dolaska na ovaj server igrao sam i na drugim "Roleplay" serverima poput FiveM.Panama Roleplay i Dream World, a igranje GTA Roleplay servera zapoceo sam 2020. godine, te sam odlucio dati priliku i ovom serveru koji mi se jako svidio.Kao lider, eventovi bi bili obavezni, zato jer samim eventima igraci poboljšavaju svoje vještine igranja, te bi ih vodio na eventove da ne misle daje u bandama bit ici samo po getu se pucati i plačkati, sto nije istina,bitne su i druge RP aktivnosti na serveru koje pruzaju taj neki poseban RP osječaj...Isto bi htio i sklapati saveze sa drugim bandama te da sa nekom bandom budemo prijateljski nastrojeni a ne dase samo svađamo i prepiremo.Uvijek bi pazio da se svi članovi unutar organizacije slažu, te da neslaganje skroz uklonim.I također po mom znanju o serveru i svim pravilima servera (koja jako dobro znam) mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju kao lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15+(ako neki igrac nema 15+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti iznimku), zato jer kako da kazem ima dosta "djece" koja ne postuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osječaj.

-Prije ulaska u organizaciju bi zahtjevao da igrac ima barem 7+ godina u gradu, te da viši činovi ili ja ispitamo igraca o Pravilima servera i Pravila geta, jer zelim da svatko tko uđe u ovu organizaciju zna sva pravila, kako nebi doslo do krsenja pravila sto bi steklo organizaciji los dojam.

-Poštvanje viših činiova je obavezno a vrijedanje viših činova ili bilo kojeg člana organizacije biti če strogo kažnjeno.

-Imam i cijeli turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojemu su izvnaredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga
da bude najjaca od svih,sto nam je i jedan od ciljeva naravno

-Imati cu graffiti team,koji ce se pobrinuti da ime nase bande bude izgrafitirano po cijelom getu

-Takoder cu imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima vjerujem i za koje znam dasu sposobni za to

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobivati po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobivat ce ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,naravno i aktivnosti itd…

-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti (nie obavezno, ali bi volio da to naprave) kako bi znao zasto se nemogu pojaviti

-Ja i moji zamjenici bi radili sastanke svaki tjedan,da vidimo na cemu stojimo i dali je sve u redu medu clanovima

-Za svaku dobro odradenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju

To je sve od mene i sretno svim kandidatima !!!! Srdacan pozdrav od Dona
 

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona:GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-9h
5. Vaš Diskord: Marko Magluta#2074
6. Vaše Ingame ime: Arthur Johnson
7. Vaš ID:15810
Dodatne informacije
1.Lider za:
The Families
2.Zasto zelite postati lider ove posebne organizacije?
-Zelim postati lider jer vise od 6 meseci proveo sam u kriminalnim organizacijama i bio sam visok rank u vise njih.Volim roleplay sa gangom i stvarno uzivam u tome pa zelim sada da se isprobam u ovome.Maksimalno bi se posvetio organizaciji i pokusao da budemo jedni od najboljih.Takoder mislim za sebe da sam jako odgovoran i ne bi dopustio svako da mi udje u organizaciju!
3.Vasi savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
-Pa pre svega ispitivanje za ulazak u organizaciju bi bilo teze i kao sto sam rekao ne bi svakom dopustao da se pridruzi ovoj organizaciji
-Imao bi svoj turf tim i grafiti tim koji bi bio sastavljen od ljudi kojim verujem da su dobri u tome sta rade,manje bi bilo MG-a i ostali pravila koji se krse u Ghetu
- Prvenstveno bi isao za tim da svaki clan MG mora dobro poznavati granice HQ, pravila servera i geto pravila
- RP podici na visok nivo, međusobna komunikacija između lidera ostalih organizacija te rješavanje problema IC a ne OOC


Rankovi:
1.Suspended
2.Newbie
3.Loyal Member
4.Hustler
5.Warior
6.Grafiter
7.Grafit team leader
8.Turfer
9.Turf Captain
10.Dealer
11.OG
12.CO Leader
13.Leader
SREĆNO SVIMA!!!
 

Vukasin Brmbibaba

Player
Player
Joined
Feb 22, 2022
Messages
49
Informacije

1. Vaše ime u RL:
Viktor
2. Vaše godine:
18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4+ h
5. Vaš Diskord: specia1#6243
6. Vaše Ingame ime: Vukasin Brmbibaba
7. Vaš ID: 19180

Dodatne Informacije

1. Lider za : Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


2.1 Zelim biti lider Families-a jer imam dosta iskustva u gang rp-u, dosta sam dugo po gangovima I smatram da je gang rp veoma dinamican I zabavan.



2.2 Umem da upravljam masom ljudi.Imam sve liderske sposobnosti I dosta strpljenja. Napravio bi red u organizaciji koji bi morao da se postuje. Oko sebe imam ljude koji znaju kako jedan gang treba da izgleda I samim tim mislim da bih bio veoma uspesan u tome.



2.3 Zelim da aktiviram gang u svakom smislu. Redovne talacke, pljacke, fz raidovi sa sto vise uspeha. Redovno bi isli na evente. Aktivirao bih I ljude po getu jer je to glavni deo. Saranje grafita, robjanje, pucanje.



2.4 Imam spreman turf team.






3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 U organizaciju bi primao samo ljude koji odlicno poznaju pravila. Tako bi smanjiio krsenje pravili unutar organizacije.



3.2 Svoje clanove podsticao bi da rade tako sto bi delio redovne bonuse za aktivne clanove.



3.3 Pored svih evenata neophodno je da gang bude aktivan I po getu, samim tim nikako ne bi izostavljao geto I moja organizacija se ne bi svodila samo na turfove I evente.



3.4 Aktivirao bih graffiti team.




SRECNO SVIMA!
 

Andrej Obilic

Player
Player
Joined
Apr 30, 2022
Messages
54
1. Vaše ime u RL- Andrej

2. Vaše godine 15

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan vise od 5 sati

5. Vaš Diskord Andrej Obilic#9706

6. Vaše Ingame ime Andrej Obilic

7. Vaš ID 23553

Dodatne Informacije

1. Lider za : Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Imam ekipu koja bih izgradila kolektivan i sposoban tim za dalji rad.Bio sam Hige-command u dosta organizacija i znam kako to biti lider.Zelim da se fokusiram na eventove kao sto su:FZ-ride,Turf-ovi,Tajne radnje,Podmornica,Taocke..
2.I mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja. I za ulazak o org bi trazio potpuno znanje pravila svih clanova i ti ljudi bih morali imati 7 godina u gradu.
3.Odrzao bih sastanke 1 nedeljnom i delio bih bonisam svi aktivnim clanovim koji to zasluzuju.Kao lider drazio bih ozbiljnost na svakoj akciji koju radimo.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-Pravila
- Toxicnost ne bih tolerisao i kaznjavao bih najstrozijom merom.
-aktivnos,clanova nagradjivao bih Rank-up
-Truditi se da Families bude u dobrim odnosima sa svima.I u savezom sa drugim organizacijama.

Rsnkovi:
1. Suspend

2.Newbie
3. Solider
4. Ghetto cleaner
5.Grafiti Mafia
6. Grafiti Leader
7. Turfer
8. Turf Capiten
9. Ghetto Commander
10.O.G
11. Legend
12. Co-Leader
13. LEADER


SRECNO SVIMA!
 
Last edited:

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Balboa
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Za pocetak, odrasla sam, zrela osoba sa puno strpljenja i visokim sposobnostima za ovu poziciju, sto sam vec i pokazao vise puta na ovom serveru. Leader na ovom serveru sam bio cak 3 puta, stoga biti leader nije nesto novo s cime bi se susreo. 2 puta sam bio Leader organizacije Vagosa i jednom organizacije Familiesa.

Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! U svakoj mojoj organizaciji do sada išlo bi se na svaki mogući event te bi se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma.

U organizaciji Familiesa sam bio vise puta, kod razlicitih leadera i cak imao priliku biti leader iste stoga vrlo dobro znam kako bi sve odradio i znam kako posloziti ljude i gdje sam tada grijesio. Uvijek mi je bila jedna od drazih organizacija sto se tice RolePlaya. Vodio sam Turfove i svaku mogucu RolePlay akciju u svim bandama na ovom serveru stoga znam vise manje sve oko gang zivota.

Sa svim sadasnjim Leaderima sam u dobrim, zapravo bih mogao reci u vrhunskim odnosima tako da ni s njima nebi imao nikakvih problema. Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team koji je uvijek na visokom nivou u kojoj god organizaciji, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Najbitnije od svega imam spreman full High-Command team koji bi mi pomagao u vodenju organizacije i svaki dan bi bili ovdje i drzali oko na svakom clanu. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice!

Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jedne jake i velike Familiese i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njom! Zelim napraviti bandu kakve do sad nije bilo na serveru i podici gang zivot na veci nivo!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

Kosta Armone

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
80
Informacije

1. Vaše ime u RL: Kosta
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-5h
5. Vaš Diskord: Kosta#7911
6. Vaše Ingame ime: Cvabalo Hybrid
7. Vaš ID: 319


Dodatne Informacije

1.
Lider za.. The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto bih bas volio voditi neki gang posto sam vecinu svog vremena na ovom serveru proveo u gangovima i kao co-lider istih. Imam dosta iskustva vec na ovom serveru jer vec dosta dugo igram ovdje, igram gotovo od pocetka ovog servera, poznajem vecinu pravila i pritom sam vec bio admin ovdje neko krace vrijeme i bio sam co-leader,high rank sam vecinom u organizacijama. Otkad sam na ovom serveru igram u gang organizacijama te iz tog razloga znam dosta o tome kako funkcioniraju gangovi i volio bih voditi neku gang organizaciju. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni igraci i pucaci. Mogu biti strog ali i pravedan lider, lider koji bih imao postovanja prema svima i sve ljude smatrao dobrim drugarima s kojima bih se zabavljao i lijepo provodio vrijeme na ovom serveru s njima. Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiramo. Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa, turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila. Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja. Svaki clan bi morao biti testiran slicnom merom kao za legalne organizacije, gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a/koristenja Discorda sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti uklonjeno ili da budemo svi u jednoj sobi kada smo u RP da smo svi defani u toj sobi kako bih bili sigurni da neko ne MG-a sa nekim drugim. Da se ne rade talacke situacije na ronicu jer je to cisti RP2win i neke ostale RP2win situacije. Vise fokusa na RP od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu). Otprilike bih prihvacao starije ljude zrelije koji svacaju rp pravila koji ne prekrsavaju.

Rankovi:


1: Member
2: Gang
3: Thief
4: Hustler
5: Ghetto Cleaner
6: Grafitti Team
7: Sub Turf
8: Turfer
9: Turf Captain
10: Criminal
11: O.G
12: Boss
13: Leader

Srecno Svima.
 
Last edited:

Dejan Slash

Player
Player
Joined
May 11, 2022
Messages
71
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: Deyan#9725
6. Vaše Ingame ime: Dejan Slash
7. Vaš ID: 20229
Informacije

-1. Lider za: The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
-Nakon dosta iskustva u kriminalnim organizacijama mislim da sam dovoljno odgovoran da mogu voditi organizaciju.
-Od samog početka svog rp ,,života" bio sam u kriminalnim organizacijama i znam kako postupiti u bilo kojoj situaciji
-U organizaciji The Families sam bio više puta, kod različitih leadera i uvijek mi je bila jedna od dražih organizacija sto se tiče RolePlaya, ujedno i moja prva organizacija na ovom serveru i hteo bih vratiti ta stara sjecanja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-Prvo i osnovno proverio bih znanje geto i gradskih pravila detaljnim ispitivanjem,sto bi smenjilo sansu za warn
-U organizaciji necemo primati nikoga ispod 16 godina OOC i 15 godina IC,ako neko nemda dovoljan broj godina u gradu a zna odlicno pravila mogu napraviti izuzetak
-Greske clanova bih slabo tolerisao 2warn-a-->kick,bl od zavistnosti greške koju je član počinio.
-Fokus bi bio usmeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug.

Rankovi:
1. Suspendiran
2.Newbie
3.Cholo
4.Hustler
5.Gangster
6.Grafiter
7.Grafit team leader
8.Gheeto Commander
9.Turfer
10. Turf Capitan
11.OG
12.CO-Leader
13.Ledart




SREĆNO SVIM OSTALIM KANDIDATIMA ŽELI VAM DEJAN SLASH!!!
 

Nino Barbarossa

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
68
1. Vaše ime u RL: Nino
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: UTC+
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5.Vaš diskord: Nino 49#8430
6. Vaše Ingame ime: Nino Sabovic
7. Vaš ID: 12627

Dodatne Informacije
1. Lider za The Families
2.3 Zašto želite biti leader ove posebne organizacije?

- Generalno RolePlayam veoma dugo (Jos od sampa). Savrseno znam kako i sta treba jedna 'banda' da radi. Pored toga sam generalno ozbiljan lik, tako da nece biti greske sa nase strane.
- Ne bi mi bilo prvi put da sam lider, da RPam lidera bande ili drzavne sluzbe (mislim na prosle servere gde sam igrao). Volim da sve to izgleda cakum pakum, i za razliku od drugih, znam da GUBIM u RPu
- Ne svidja mi se kako neki od lidera vode organizacije (Legala i ilegala), ne svidja mi se sta lideru dopustaju da njihovi clanovi rade, ne svidja mi se kako se sve svodi oko pucanja (koliko god bilo to zanimljivo) i ne svidja mi se sto se neki ljudi tolerisu posle previse kiksa. Ropleplay obozavam, i zelim da im pokazem kako bi trebalo da izgleda, i da se ponasa jedna banda. Pa makar morao da rolam buksne ili slusam boombox u hoodu.
- Ovo je cisto da dodam. Mislim da svako ko me sreo random u gradu, da li ja u tom trenutku bio civil, fib ili gangster, maksimalno sam ispostovao svoju ulogu i radio kako treba. Naravno bice ljudi koji ce reci da nije tacno, jer su vrv izgubili ili slično. 3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Roleplay je mnogo ogranicen. Ogranicen je u smislu da ima za sve proces kako treba da se odradi. Ne slazem se da ne treba da ima jer bi se preterivalo, ali previse je vestacki, treba da se pusti malo masti na volju, treba da se rade stvari koje nisu vidjene kod nas na serveru, malo manje da se LJUTE ljudi kad izgube u roleplayu, malo vise da se igraju i smeju. U sustini zna se sta momci iz hooda radi, sta rade gansteri, kad rade, kako rade. Milslim da bi bas bio slag na tortu sto se tice roleplaya. Ne bi se samo islo na eventima i pljackalo. Bilo bi i stvarno malog RPa. Mozda ste cak i prisustvovali pljacki gunstora, bilo kao admin, taoc, policajac ili pljackas. Gde smo posle pljacke otislo po ronilacka odela i pobegli plivajuci do geta u ronilackom odelu. To je samo bio jedan od planova koje sam imao i iskoristio.
 

Niko Smoke

GAZI TOVARA⚪🔵
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
14
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Vaše ime u RL Niko Prusina
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan 5 do 8 sati
5. Vaš Diskord Nixon#6488
6. Vaše Ingame ime Nixon Shakur
7. Vaš ID 313

Dodatne Informacije
1. Lider za... GSF
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1.Zato što jako dobro znam pravila koja bih lider jedne organizacije trebao znati i zato što bih se dobro snalazio u rp-u kao lider mafije. 2. Zato što znam voditi veliku grupu ljudi i mislim da nebi bilo nepravde i krsenja pravila u ovoj organizaciji.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Moji savijeti za poboljšanje RolePlay-a u org su da bi moji ljudi gledali svoja posla i nebi se mijesali u stvari od tuđih bandi sem ako imamo neki savez ili neku situaciju koju radimo zajedno u organizaciji nebi bilo nikakvih failova rpa i slicnih situacija i u organizaciji bi bili ozbiljni ljudi koji znaju sta je rp i koji nemaju namjeru krsiti pravila servera.
 

Micheal Featherstonehaugh

Once u start to Learn, the L dissapears
Player
Joined
Jul 8, 2022
Messages
145
1. Vaše ime u RL: Nidal
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona: CET (GMT +1)
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5.Vaš diskord: DES#9682
6. Vaše Ingame ime: Micheal Featherstonehaugh
7. Vaš ID: 22681


Dodatne Informacije
1. Lider za:
The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?


-Imam iskustva sa pravilima servera. Do nedavno sam bio admin servera, te mislim da znam pravila koja su potrebna za ovo organizaciju

-Takodjer, imam mnogo iskustva sa High Rankovima u bandama, kao i eventima i sl. Vodio sam mnoge evente, te mislim da znam kako poboljsati RolePlay u organziaciji, kao i smanjiti failove na minimum


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji

-Nebi primao ljude ispod 9/10 godina u gradu. Smatram da je toliko vremena potrebno kako bi se skontala funkcija GrandRPa, te da bi se tako naucila pravila. Ne smatram da bi ljudi ucili pravila napamet, ali bi kroz primjere u svom RolePlayu primjetili kazne koje se desavaju, kao i failove

-Ispitao bi nove kandidate sva bitna pravila za organizaciju. Tako bi se uvjerio da su shvatili pravila, kako ih postovati, te smanjiti njihove failove (u privatnom RPu, a i u organizaiji) na minimum

-Kaznjavao bi svako ne postovanje vecih cinova. Smatram da se tako stvara red i postovanje u organizaciji, te da bi tako ljude naucio da pravila iz stvarnog zivota koriste i u roleplayu (naravno, pravila postovanja)

-Odmah bi postavio cilj organizacije da budemo najbolji. Imam vec svoj Turf Team, a naravno s vremenom bi okupio i grafitti team. Oni bi imali svoje vodje, te smartam da bi tako poboljsao zelju igraca za tim "Prvim Mjestom"

-Imao bi posebne clanove koji bi ispitivali nove ljude kada ja nisam tu. Za njih sam siguran da znaju pravila, i da su strogi, te da nebi pustali po prijateljstvu, vec po pravoj znanosti pravila

-Svaki clan bi imao priliku da jednog dana postane High Rank. High Rankove bi dao samo par prijatelja kojima vjerujem, a ostali bi to dobijali po zasluzi. Smatram da se ljudi stvarno trebaju potruditi da bi dobili High Rank, te da bi se uz taj trud koncentrisali da ne Failaju, te da odrzavaju RP na maximumu.

-Odrzao bih 1/2 sastanka sedmicno. Mislim da bi tako poboljsao gore navedeno. Posvetio bi sastanak clanovima pojedinacno, te bi im skrenuo paznju na dobre i lose stvari koje rade u organizaciji, te bi objasnjavao novim clanovima pravila koja su obazezna

-Za svako ucestvovanje na Gang Eventima (Podmornica, Pljacka, Talacke...), kao i dobro obavljenje radnje i aktivnost bi nagradjivao uz novcanu nagradu, tacnije Bonus. Svakodnevno bi djelio bonuse sa parama koje smo zajedno dobili na talackim situacijama i sl.


Sretno Svima,
Micheal Featherstonehauguh
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom