Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Gucci Sins

Player
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
35
Informacije

1. Vaše ime u RL:
Goran
2. Vaše godine: 34
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h
5. Vaš Diskord: Gucci Sins#7967
6. Vaše Ingame ime:
Gucci Sins
7. Vaš ID: 4977

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [ National Guard ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Smatram da sam na Grand Roleplayu, kao igrač, prošao dosta toga da mogu za sebe reći da sam sposoban ovo voditi. Možda me neki ne gotive, možda im više znači da ovu poziciju uzme neko ko je poznatiji igrač. Smatram da sam i van GRP, na ostalim zajednicama mnogo skupio iskustva, i da sa njim mogu svakako izgraditi ovu organizaciju onako kakva treba biti zapravo. Kao što sam i bio u samoj organizaciji, u skladu sa time i znam koje je probleme imala i zašto. Smatram da sam pravi kandidat jer ću dati maksimum da organizacija ne teroriše igrače, već se bavi onim čime i treba, a da ću iza sebe ostaviti sređenu organizaciju bez obzira na to gde ću otići nakon toga ili šta ću raditi.

Upoznao sam šta ljudima na Grand RolePlayu odgovara, šta ne, i veoma bi mi bilo drago da prilagodim ovakvu organizaciju ovom serveru, jer ima itekako potencijala koji se može iskoristiti u dobrobit cele zajednice. Svakako bi voleo da igrači i oni koji biraju lidera objektivno sagledaju moja predhodna iskustva na zajednici i van nje, i shodno tome odluče da zapravo mogu pomoći razvitku roleplaya i razvitku ogranizacije.

Lider National Guard-a želio bih postati iz više razloga. Kao lider zalagao bih se za poštenje,pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne može održavati red u jednoj organizaciji kao sto je National Guard gde je potrebna velika ozbioljnost sa kojom se nosi velika odgovornost.

Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga što se smatram dobrim autoritetom želim da vam istaknem još jednu moju dobru stranu i dokazati u svom liderstvu jeste poštovanje prema ostalim članovima naravno i drugim državnim organizacijama kao i igračima.

3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

Maksimalna ozbiljnost tokom rada u okviru organizacije.
Posvećenost svom poslu i poslušnost vodstvu organizacije.
Korišćenje samo IC razgovora tokom rada i ispitivanja za ulazak u organizaciju.
Svi bi savršeno poštovali RP pravila, jer u protivnom ko ne poštuje dobija kick iz organizacije.
Komunikaciju unutar organizacije bih tražio da bude maksimalno profesionalna,korektna i po roleplay-u!
Organizovanje dogadjaja unutar National Guarda i izvan kao vid interakcije sa igračima ( kroz organizovanja vojne parade, dogadjaja sa vladom u okviru države, poziva služenje vojsci, obuke itd.)
1668679693507.png
 

Micheal Featherstonehaugh

Once u start to Learn, the L dissapears
Player
Joined
Jul 8, 2022
Messages
145
1. Vaše ime u RL: Nidal
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona: CET (GMT +1)
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5.Vaš diskord: DES#9682
6. Vaše Ingame ime: Los Santos Vagos
7. Vaš ID: 22681


Dodatne Informacije
1. Lider za:
The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?


-Imam iskustva sa pravilima servera. Do nedavno sam bio admin servera, te mislim da znam pravila koja su potrebna za ovo organizaciju

-Takodjer, imam mnogo iskustva sa High Rankovima u bandama, kao i eventima i sl. Vodio sam mnoge evente, te mislim da znam kako poboljsati RolePlay u organziaciji, kao i smanjiti failove na minimum


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji

-Nebi primao ljude ispod 9/10 godina u gradu. Smatram da je toliko vremena potrebno kako bi se skontala funkcija GrandRPa, te da bi se tako naucila pravila. Ne smatram da bi ljudi ucili pravila napamet, ali bi kroz primjere u svom RolePlayu primjetili kazne koje se desavaju, kao i failove

-Ispitao bi nove kandidate sva bitna pravila za organizaciju. Tako bi se uvjerio da su shvatili pravila, kako ih postovati, te smanjiti njihove failove (u privatnom RPu, a i u organizaiji) na minimum

-Kaznjavao bi svako ne postovanje vecih cinova. Smatram da se tako stvara red i postovanje u organizaciji, te da bi tako ljude naucio da pravila iz stvarnog zivota koriste i u roleplayu (naravno, pravila postovanja)

-Odmah bi postavio cilj organizacije da budemo najbolji. Imam vec svoj Turf Team, a naravno s vremenom bi okupio i grafitti team. Oni bi imali svoje vodje, te smartam da bi tako poboljsao zelju igraca za tim "Prvim Mjestom"

-Imao bi posebne clanove koji bi ispitivali nove ljude kada ja nisam tu. Za njih sam siguran da znaju pravila, i da su strogi, te da nebi pustali po prijateljstvu, vec po pravoj znanosti pravila

-Svaki clan bi imao priliku da jednog dana postane High Rank. High Rankove bi dao samo par prijatelja kojima vjerujem, a ostali bi to dobijali po zasluzi. Smatram da se ljudi stvarno trebaju potruditi da bi dobili High Rank, te da bi se uz taj trud koncentrisali da ne Failaju, te da odrzavaju RP na maximumu.

-Odrzao bih 1/2 sastanka sedmicno. Mislim da bi tako poboljsao gore navedeno. Posvetio bi sastanak clanovima pojedinacno, te bi im skrenuo paznju na dobre i lose stvari koje rade u organizaciji, te bi objasnjavao novim clanovima pravila koja su obazezna

-Za svako ucestvovanje na Gang Eventima (Podmornica, Pljacka, Talacke...), kao i dobro obavljenje radnje i aktivnost bi nagradjivao uz novcanu nagradu, tacnije Bonus. Svakodnevno bi djelio bonuse sa parama koje smo zajedno dobili na talackim situacijama i sl.


Sretno Svima,
Micheal Featherstonehauguh
 

kai.

Player
Player
Joined
Apr 8, 2022
Messages
81
1. Vaše ime u RL: Semin
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:8-10h
5.Vaš diskord: ʂҽɱιɳ#7894
6. Vaše Ingame ime: Robby Keene
7. Vaš ID:20505

Dodatne Informacije

1. Lider za Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?


-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider Vagosa, jer imam jako veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava. Jednostavno mi je gang rp usao u krv.Igrao sam FiveM preko 3 godine, imam puno iskustva u liderstvu i znam da kontrolisem veliku kolicinu ljudi.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.

-Bio sam u mnogim razlicitim organizacijama i bandama, posto sam na serveru 3 meseca, verujem da ce moje liderske vestine i ljubav prema ovom serveru doneti stabilnost koja je preko potrebna ovoj organizaciji.

-Veoma sam pristupacna i odlucna osoba. Svoju ulogu lidera shvatam veoma ozbiljno i ne pravim greske.Sakupio sam mnoge timske vestine dok sam bio High Command u raznim bandama.Mislim da je iskustvo jedno od najbitnijih stvari.

-GTA V RolePlay igram od samog pocetka FiveM-a 2019. i bio sam lider mnogih organizacija.Stekao sam mnogo iskustva i imao koristi od gresaka drugih lidera, kao i od njihovih ispravnih postupaka, tako da smatram da je iskustvo najvaznija stvar u organizaciji

-Zelim da imam neizvesnost izmedju legalnih i ilegalnih organizacija. Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pobrinucu se da regrutovani clanovi budu detaljno intervjuisani i testirani poznavanje pravila geta. Na primer, imacu odredjeni tim ljudi/rank koji ce biti za regrutovanje clanova i bice im obezbedjen prirucnik za intervju koji ce se sastojati od pitanja npr „Da li vam je dozvoljeno da udjete u hq dok vas juri druga banda ?" i dodacu da moj tim za regrutovanje nece regrutovati ljude manje od 5 levela.
-Voleo bih da imam JEDNOG clana od poverenja u bandi koji drzi procenat novca koji zaradjujemo i kojim smo nagradjeni od dogadjaja i ustedjeni novac ce se koristiti za pomoc clanovima u bandi da kupuju skillove koji ce im pomoci u bandi. Na primer, skill za revolver je 250.000 dolara i ako clan nije mogao sam da priusti vestinu i nije je zaradio, mogli bismo da mu pomognemo tako sto cemo obezbediti nesto novca za kupovinu vestine.
-Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
-Planiram da postavim rankove unutar bande sa odredjenim odgovornostima i ocekivanjima. Na primer, imao bih rank koji se zove „Turf Captain“ i ovaj rank bi bio odgovoran za vodjenje turf teama, davanje saveta i trikova clanovima tima za turf, bice duzan da se svi clanovi turf teama pojavljuju tokom turfa i upravljace njime. Ja bih imao rank koji se zove "turfer", ovaj rank ce dobiti svi clanovi turf tima osim "Captain-a" i od njih ce se ocekivati da prate kapitena turf teama i popunjavaju kartu geta zutom bojom ;)
-Uvodjenje Spray team-a i uvodjenje vodje tog teama, oni ce se uvek voziti po teritoriji geta, i pisati nase ime po zidovima sa sprejem.
-Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
-Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja
-Fokusirao bih se na obezbedjivanje dobre strukture bandi i fokusirao bih se na kriminalne aktivnosti koje pruzaju dobar RP serveru, umesto da samo ubijam u getu.
-Trudicu se da podelim nagrade clanovima koji ce biti dobri u događajima, a takođe i članovima ako nam daju vremena da se poboljšamo.
 

Miki_Moncler

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 13, 2021
Messages
118
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miki
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h radnim danima, vikendom mozda i vise
5. Vaš Diskord: Ulix#7103
6. Vaše Ingame ime: Miki West
7. Vaš ID: 2150

Dodatne Informacije
1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Bio sam deputy u bandama koje su odradile full mandat, sudjelovao u tome i samim time stekao iskustvo
- Dugo sam u gradu, kako na RS tako i na EN serveru, jako dobro upoznat sa svim pravilima te 99% svog vremena proveo unutar tih pravila ne krseci ih
- Okruzen sam ljudima sa iskustvom u gangu, oni bi pomagali novim clanovima koji bi pristupili organizaciji, tako da bi sve bilo unutar pravila servera
- Mnogi koji me poznaju me smatraju opustenom osobom, nikad nisam izgubio kontrolu te imao nekakve izljeve bijesa, deranja i toksicnosti, te vjerujem da je to jako bitna vrlina za liderstvo i kao primjer ostalim clanovima organizacije, kako u igri tako i van igre.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Prvenstveno bi isao za tim da svaki clan organizacije mora dobro poznavati granice HQ, pravila servera i geto pravila
-Podigao bi međusobnu komunikaciju između lidera ostalih crime org te dolazio do rjesenja problema IC a ne OOC
- Koliko god se turfovi smatrali bitni, nece biti u prvom planu jer cilj je uzivati u roleplayu i u igrici, uz natjecateljski duh naravno i na kraju svega cestitati boljem
- biti aktivan u svim segmentima ghetta, robanje, talacke, pljackanje gunstore i prodavnica, ipak je cilj da se svi zabavimo u roleplayu a ne da se prepiremo i svađamo
- izbjegavati MG tokom roleplaya, forsiranje radio komunikacije tokom svih aktivnosti
- sastanak jednom tjedno sa clanovima, kratki recap tjedna te pohvaliti dobre stvari i truditi se ispraviti lose stvari (eventi za warnove i slicno)
 

Steefan AlCapone

Blocked
Blocked
Joined
Sep 16, 2022
Messages
20
Informacije

1. Vaše ime u RL: Stefan

2. Vaše godine: 18

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15h

5. Vaš Diskord: ras#1398

6. Vaše Ingame ime:Stefan Alcapone

7. Vaš ID: 27751

Dodatne Informacije

1. Lider za: Vagos

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti.
Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne.
Također vrlo temeljito znam pravila i znam sta smejem, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.


2) Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito.
Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje.
Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider zbog da The vagosa postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati.
Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene.
Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande.
Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje.
Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se rešiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije.
Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama.
Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande.
Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 
Last edited:

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
289
Informacije

1. Vaše ime u RL: Vukan

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h

5. Vaš Diskord: vukaaannnn#3544

6. Vaše Ingame ime: Nizzy Obama

7. Vaš ID: 13655

Dodatne Informacije

1. Lider za... LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Zelim biti lider LifeInvader jer je shvatam kao jednu od najozbiljnih organizacija za razvoj Grand projekta, jedan od zanimljivih poslova i imam iskustva u tome.

2.2. Zelio bih da nastavim sa dobrim stopama LifeInvader-a kao i stari lideri.

2.3 Svacije misljenje bi postovao bilo to ruzan ili lep komentar na organizaciju i sto pre da ispravim na bolje.

2.4 Na grandu sam oko 7 meseci i imam dosta iskustva i mislim da bi bio odlican lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Smanjio bi cenu oglasa na 1000$, da bi svaki novi ili stari gradjanin imao pristup oglasima.

3.2 Smanji bi cene usluga LifeInvader-a za 30% od prosle cene.

3.3 Svaki clan LifeInvader-a bice detaljno ispitan pre nego bude pusten u organizaciju

3.4 Svaki nas clan bi imao priliku postati cin koji zeli sa radom i trudom koji budu doprineli.

3.5 Svaki trud u organizaciji bi bio nadgradjivan sa bonusima ili rang-upom.

3.6 Sistem kazni LifeInvader-a bi bio:
2 minusa warn, 3 warn-a= BlackList-a 7 dana.

3.7 Svake nedelje bih se potrudio napraviti event bilo to Car Show, Talent Show, Trke itd. Radi vece zabave na serveru.

3.8 Sve greske proslih lidera bi pokusao popraviti na bolje.

giphy.gif




giphy.gif



 

Hrgi

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
89
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Marko
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h, sve ovisi u danu
5. Vaš Diskord: Hrgi#5594
6. Vaše Ingame ime: Andelko Sosa
7. Vaš ID: 13053

Dodatne Informacije
1. Lider za:
LifeInaver
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.
Već sam duže vrijemu u ovoj organizaciji. Znam kako i na koji je način ova organizacija uspjevala biti jedna od boljih, te mislim kako bih mogao da nastavim tim putem.
2. Volio bih biti lider iz još jednog vrlo jednostavnog i bitnog razloga, ovaj je posao jako zanimljiv i mislim da je potrebno jako dobro poznavanje samoga kako bi organizacija funkcionirala. Mislim kako pozicija lidera nije tu samo da bih se ja tako zvao, nego i da nosi dodatni rp sa strane, kao što su mnogi eventi i događaji.
3. Mislim kako ovaj posao nitko ne treba shvaćati neozboljno, jer mislim kako je jedna od bitnijih na serveru. Svakako bih pokušao držati korak sa prošlim liderom Veljanom, za vrijeme čijega je mandata LifeInvader po meni najbolje radio. Imam nadu da bi i drugi kolege i kolegice ostali u organizaciji, što mi već osigurava "radnike" za početak.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1.
Ne bih mnogo mijenjao princip rada u ovoj organizaciji od dosadašnjeg. Mislim kako je do sada sve radilo kako treba.
2. Jedna od stvari koje bih promjenio jest aktivnost, odnosno svatko tko ne radi oglase biva izbačen. Tako bi se otvorila nova mjesta za zapošljavanje, jer je ovo jedna od trženijih poslova na serveru.
3. Pazio bih na graške u oglasima i strogo ih kažnjavao. Svaku veću neozbiljnost u poslu (pretrpana redakcija) bih kaznio. Mislim kako bi tada mogao upratiti dosadašnji rad ove organizacije i omogućiti joj daljnji napredak!
4. Promenio bih način rada i pisanja oglasa jer mislim kako trenutno oglase moze da pise svatko tko je barem jednom pogledao izbacen oglas, promenio bih način ispitivanja koji bi pod sada bio puno stroži.
 
Last edited:

Jack Wallker

Player
Player
Joined
Apr 14, 2022
Messages
8
Informacije
1. Vaše ime u RL: Petar
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:2-5h
5. Vaš Diskord:TFC_Petar#5508
6. Vaše Ingame ime:Jack Walker
7. Vaš ID:2129

Dodatne Informacije
1. Lider za...Los Antos Vagos


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Hocu da budem leader Vagos-a zbog mnogo razloga.Bio sam u mnogo organizacija,U gradu sam od oktombar 27 2021,Kada je u pitanju postovanja pravila ja nikoga ne branim,Bio sam leader Neformalne Organizacije.Pa mislim da vodja Vagos-a nebi bilo drugacije


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Potrudicu se da ko udje u bandu zna pravila, ali svakako moze zaboraviti neka pravila,pa cu se potruditi da ih obucim pre nekog dogadjanja,Pre nekog dogadjanja da ih potsetim na sva pravila,i pobrinuti da igraju sa visokim kvalitetom RP-a,bez ikakve greske,necu biti vodja koj ne ce objasniti desavanja pre dogadjaja.Naucicu ih postovanja pre svega.
Moj Ciljevi za Vagos-a:
1.Napraviti vece ime za bandu (dobijanje vise postovanja)
2.Boriti se za Turfove
3.Napraviti vise RP situacija
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5h vikendom 7+
5. Vaš Diskord: Stefan Micevic 705#0379
6. Vaše Ingame ime: Stefan Micevicc
7. Vaš ID: 705

Dodatne Informacije

1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
2.1. Želim da budem lider zbog svoje želje da razvijem hard RP na ovom serveru.
2.2. Želim da postenem lider zato što već imam iskustva u svim org i znam kako biti lider.
2.3. Želim da budem lider iz razloga što sam dobro upoznat sa svim stvarima i IC dogadjajima na serveru sa cimem bih pravio sto vise eventova gdje bi se ljudi zabavili
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
3.1. Moj prvi savjet je taj da bi se sto cesce trebali praviti eventi kao sto su CarShow, TalentShow kao i mnogi drugi IC eventi u kojima bi se ljudi zabavili.
3.2. Cesto bih stavljao sretne sate gdje bi cijena oglasa bila jako niska.
3.3. Sto vise bih snimao razna desavanja u gradu (talacke, racije, pljacke, pucnjave...) cime bih narod uputio na desavanja i novosti na serveru
3.4. Radio bih mnoge intervjue sa raznim liderima organizacija.
3.5. Radio bih razna istrazivanja koja bi novim igracima pomogla da odrede svoj smjer igre.
3.6. Svakog vikenda bih pravio neke nove dogadjaje u kojima bi svi uzivali a i zaradili.
3.7. Uveo bih dosta novih IC evenata kojih do sad nije bilo:
  • Kviz znanja- sastojao bi se od 10 igraca gdje bi 5 bilo u jednom timu a 5 u drugom. Igracima bi se postavljala razna pitanja, ekipa koja bude imala vise tacnih odgovora ce da prodje dalje a ekipa koja ima manje tacnih odgovora ce da ispadne. U ovom eventu ce moci da ucestvuju svi.
  • Maraton- odvijao bi se na raznim lokacijama gdje bi ucesnici trcali na duze distance.
  • Modna revija- igraci bi sklapali svoje najbolje kombinacije odjece koje ce kada izadju na podijum ocjeniti žiri.
  • I jos mnogo raznih dogadjaja koji ce ljudima privuci paznju.
3.8. organizovao bih mnoge nagradne igre gdje bi ljudi mogli da osvoje ne samo novac nego i automobile, stanove, kuce, odjecu...
3.9 Tokom iskustva u LI želim što više da se asociram na pravljenje dvevnih članaka i snimanja reportaža.

ŽELIM SRECU SVIM KANDITATIMA
 

thecody

Player
Player
Joined
Mar 5, 2022
Messages
8
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bojan
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: Oko 3h.
5. Vaš Diskord: thecody#1188
6. Vaše Ingame ime: Cody Evans
7. Vaš ID: 18785

Dodatne Informacije
1. Lider za... Lifeinvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1. Lider ove organizacije želim postati iz razloga što volim ovu organizaciju i jedina je organizacija u kojoj sam proveo dosadašnje vrijeme igranja i u kojoj se osjećam zadovoljno. Smatram da imam dovoljno znanja za tu poziciju koje bi se turdio prenjeti i na ostale članove.
2.2. Sebe smatram ozbiljnim, marljivim i predanim u poslu što takva jedna organizacija zahtjeva ne samo od lidera nego od svih njenih članova.
2.3. Smatram kako bi organizaciju trebao nastaviti voditi netko ko je trenutno u njoji ko poznaje situaciju u kojoj se organizacija trenutno nalazi.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Pokušao bi okupiti ljude s iskustvom koji imaju istu želju i namjeru prema organizaciji kao i ja, da počnemo odnosno nastavimo raditi po svim pravilima i slozi, tj. trenutno organizacija broji jako dobre i kvalitetne članove koje bi trebalo zadržati i nastaviti s radom.
3.2. Kod regrutiranja novih članova pokušao bi ostvariti što bolji kontakt s njima kako bi im što bolje objasnio i pokazao pravilno pisanje oglasa da ne bi bilo prevelikih grešaka. Smatram da je ta "obuka" vrlo vrlo važna jer što prije nauče pravilno pisati daljni rad organizacije će biti učinkovitiji i bolji.
3.3 Ova stavka se nadovezuje na stavku iznad a to je da bi za nove članove napravio par korisnih tutiroala i tema s mnogim primjerima i pojašnjenjima kako bi što brže i bolje savladali pisanje oglasa. Tu bi se nalazili raznorazni primjeri te nazivi kvartova, vozila, odjeće i svega ostalog što se često spominje u oglasima.
3.4. Pratio bi aktivnost članova i prema tome svakodnevno nagrađivao ili kažnjavao iste, ovisno o situaciji. Svjestan sam da se greške često dešavaju i prema tome ukoliko bi se desila pogreška nastojao bi potruditi se i objasniti nekome da do toga više ne dođe. Ukoliko bi greške bile učestale naravno da bi bilo sankcija.
3.5. Trudio bi se raditi redovne sastanke kako bi imali što više komunikacije između organizacije. Na sastancima bi se probali dogovoriti i vidjeti koliko netko ima vremena kroz dan/tjedan da pokušamo otprilike vidjeti ko kada može pisati oglase da znamo pokriti većinu dana kako redakcija ne bi bila pretrpana oglasima.
3.6 Pokušao bi okupiti tim za organizaciju eventa, znači tim koji bi bio zadužen za organizaciju evenata na tjednoj razini.
 

DanielDaco

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
77
1. Vaše ime u RL: Daniel
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: DanielDaco#8787
6. Vaše Ingame ime: Daniel Dacoo
7. Vaš ID: 1088


Dodatne Informacije
1. Lider za LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Znam pravila grada i želim da održim što bolji RolePlay u gradu.
- Znam da ću dobro voditi organizaciju a i članove organizacije, bio sam u većinom državnim organizacijama i znam kako oni fukncionišu i težiću ka tome da budemo do sada najbolji LifeInvader.
- Ako postanem lider ove organizacije potrudiću se da bude sto bolji RolePlay i biće odabrano i kvalitetno ljudstvo u njoj.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-
Kao lider bi uveo neke nove stvari u LifeInvaderu kao što su neki novi programi koji ima da obuhvataju od svega po nešto.
______________________________________________________________________________________________________________
- Napravio bi par rankova koja će biti zadužena za sledeće:

- Sektor koji ima da bude namenjen za skupljanje novosti i raditi intervjue sa vladinih organizacija. Šta i kako se dešava po organizacijama, kako im je na poslu, novosti u gradu sa njihove strane i td.

- Sektor koji ce praviti podcast-ove sa gradskim biznismenima i podučavati narod kako da napredjuju i oni po tom pitanju, građani koji budu u tom podcast-u ce moci pokazati njihove luksuze i kako su uspeli do tom stepenu da napređuju.

- Sektor namenjen za reportažu na vozila, motora, aviona, brodova i td

- Sektor koji će praviti zanimljive snimke, filmove , talent show-a, car show-a, box mecheva i td
LifeInvader-Studio-Room2.webp


ZAPOSLJAVANJE U LIFEINVADERU:
Kriterijumi za članstvo u LifeInvader:

- Aktivnost
- Trud
- Rad, red i disciplina
- Kolegijalnost
- Minimalno 10 godina u našem gradu
- Poštovanje vrhovne komande ili višeg čina


Unapređenja se dobijaju samo sa aktivnošću i dobro odrađenih zadataka u kome ima da dokažete sa tim da stvarno volite taj poso koji i radite i zaslužujete tu poziciju.


naml1SV.jpg
 

KiraYazumi

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
67
Informacije
1. Konstantin Petrović
2. 23
3. UTC+1
4. 6-18 sati
5. KiraYazumi#5743
6. Kira Yazumi
7. 5425

Dodatne Informacije
1. Lider za Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

1. Upoznat sam sa svim pravilima
2. Oduvek sam bio isključivo high rankovani Gengster, takođe i Leader Marabunte Grande
3. Želim da uvedem nešto novije što će se i videti naravno u veoma kratkom roku.

4. Eto da dodam još jednu bitnu stvar, kao Leader, takoreći bio sam 2x i drugi put sam napravio strašnu grešku. S'obzirom da sam tako postupio, uvideo sam svoje greške i mislim da ću moje Leaderstvo dovesti do sasvim drugog nivoa.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Mnogo veći focus na sam RolePlay
2. Hoću da napravim Geng kakvim bi zapravo trebao da izgleda Gengster. Znači samim tim bi upoznao ljudi sa definicijom biti ''Genster'' jer ja mislim da su neki malo pobrkali uloge.
3. DM Hoću da smanjim na malo manji nivo. Razloga ima mnogo al' rekao bi da je jedan razlog mnogo bitan, a to je da ''Genster'' kao takva ličnost ne bi trebalo samo da ide uokolo i puca nego da kroz sam RP uvidi situaciju kako će da reaguje, a ne odma da takoreći radi DM.
4.Trebalo bi da se mnogo više Genster vrti oko svoje Gheto teritorije, a ne da zalazi previše u tuđe bez ikakvog razloga ( Naravno iako svi znamo da razlog, a to je bez razloga pucanje ) Jer iako je Gheto u pitanju, nećeš sigurno ti sam ili sa par ljudi otići u tuđu teritoriju da se pucaš. To po meni spada u Fear RP i ja želim to da smanjim što je više moguće.
- Za sam kraj želim da kažem da su velike šanse da sve što sam ovo naveo, biće i izvršeno.
 
Last edited:

Dzigi

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
211
Informacije
1. Vaše ime u RL: Igor
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-5h vikendom 6/7h +
5. Vaš Diskord: igi#6002
6. Vaše Ingame ime: Igi Jokovic
7. Vaš ID: 10701

Dodatne informacije
1. Lider za ... LifeInvader
2. Zašto želite biti lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1. Već sam jedan put bio lider ove organizacije i to se nije dobro zavrsilo i zbog toga zelim da ponovo probam uzeti ovu organizaciju i ispravim greške koje sam napravio prvi put.
2.2. Smatram da sam kao osoba zreo veoma i da lijepo saradjujem sa ljudima koji su spremni pomoci, volim tezak rad i kroz život sve što sam postigao je bilo baš radom koji je i potreban za ovakvu organizaciju
2.3. Smatram da posao obavljam perfektno što se tiče pisanja oglasa i imam dobru ekipu sa kojom bi mogao stvoriti dobru organizaciju u zajedništvu sa ljudima koje sam upoznao za vrijeme dugog rada u LifeInvaderu na poziciji zamjenika lidera itd.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay-a
-Trudio bih se kao sto sam rekao da popravim i unaprijedim rad proslih lidera kao sto se i ocekuje od svakog narednog i ispunim utisak gradjana
-Organizovao bih evente cesto i povecao bih nagrade na njima
-Veci bonusi za zaposlene i one koji se posebno trude
-Organizovanje intervjua sa raznim vaznim licnostima iz grada, kao i reportaze sa lica mjesta (bilo event ili neki zanimljivi dogadjaj u drzavi)
-Uloge u organizaciji bi bile podijeljene i svako bi imao svoju ulogu naravno mogao bi pomoci drugoj ekipi ali da je primarni fokus na svom poslu, neki ljudi za organizovanje evenata, neki za brzo i precizno rijesavanje oglasa, neki za reportaze, neki za biznis templatove.
-Napravio bih i potrudio se uvesti red u organizaciju kakva to najvise treba i potrudio se da ovo bude jos jedan uspjesan mandat kao prethondi lideri

Hvala na citanju i srecno ostalima
 

KiraYazumi

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
67
Informacije
1. Konstantin Petrović
2. 23
3. UTC+1
4. 6-18 sati
5. KiraYazumi#5743
6. Kira Yazumi
7. 5425

Dodatne Informacije
1. Lider za Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

1. Upoznat sam sa svim pravilima
2. Oduvek sam bio isključivo high rankovani Gengster, takođe i Leader Marabunte Grande
3. Želim da uvedem nešto novije što će se i videti naravno u veoma kratkom roku.

4. Eto da dodam još jednu bitnu stvar, kao Leader, takoreći bio sam 2x i drugi put sam napravio strašnu grešku. S'obzirom da sam tako postupio, uvideo sam svoje greške i mislim da ću moje Leaderstvo dovesti do sasvim drugog nivoa.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Mnogo veći focus na sam RolePlay
2. Hoću da napravim Geng kakvim bi zapravo trebao da izgleda Gengster. Znači samim tim bi upoznao ljudi sa definicijom biti ''Genster'' jer ja mislim da su neki malo pobrkali uloge.
3. DM Hoću da smanjim na malo manji nivo. Razloga ima mnogo al' rekao bi da je jedan razlog mnogo bitan, a to je da ''Genster'' kao takva ličnost ne bi trebalo samo da ide uokolo i puca nego da kroz sam RP uvidi situaciju kako će da reaguje, a ne odma da takoreći radi DM.
4.Trebalo bi da se mnogo više Genster vrti oko svoje Gheto teritorije, a ne da zalazi previše u tuđe bez ikakvog razloga ( Naravno iako svi znamo da razlog, a to je bez razloga pucanje ) Jer iako je Gheto u pitanju, nećeš sigurno ti sam ili sa par ljudi otići u tuđu teritoriju da se pucaš. To po meni spada u Fear RP i ja želim to da smanjim što je više moguće.
- Za sam kraj želim da kažem da su velike šanse da sve što sam ovo naveo, biće i izvršeno.
 

Goran Gefufna

Player
Player
Joined
Sep 26, 2022
Messages
61
Informacije

1. Vaše ime u RL : Kenan
2. Vaše godine : 19
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 8-9h , Vikendom 10+ h
5. Vaš Diskord : KenshoZemunac#1798
6. Vaše Ingame ime : Kensho Zemunac
7. Vaš ID : 29757

Dodatne Informacije

1. Lider za Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Želim bit lider ove organizacije zato što sam dosta dugo u kriminalnim organizacijama , te smatram da sam dosta stvari naučio od tada na svojim greškama.

- Na serveru sam duze vrijeme proveo u bandama, te sam večinu vremena proveo u bandama kao co-leader te smatram da sam dovoljno zreo i da mogu predvoditi bandu veoma dobro. Uz to imam i dobru ekipu koja je voljna pomagati mi u vođenju organizacije.

- Imam spreman Grafiti Team koji se već unutar par sezona pokazao kao jako kvalitetana ekipa, isto tako i za TURF ekipu. Imam pregovarače koji su spremni pregovarat na raznim događajima sa policijom na koje planiramo jako česti ići na gunstore / talačke.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Pojačati RP, smanjiti OOC chat i OOC pričanje preko radia, bila bi upozorenja na MG da ljudi što manje MG-aju kako bi RP bio zabavniji i zanimljiviji, jako će se kazniti MG.

- Želim više aktivirat RP sa policijom tako da često radimo pljačke, talačke i napad na vojnu bazu kao i ići na podmornicu.

- Naravno nećemo zanemarit ostale evente kao što su tajne radnje, battleship i pogotovo turfove. RP sa gangom će bit jako razvijen, sklapat ćemo saveze, radit zajedničke talačke tako da nama i drugima bude zanimljivije.

- Toksičnost neće biti tolerisana, isto tako nepostovanje drugih članova bande, ne samo prema višim činovima nego prema svima kao zajednici.

- Svi će imat priliku pridružit se bandi nebitno o subjektivnom misljenju nekoga drugoga.

- Ispitivanje članova će bit detaljno u primjerima a ne u teoriji jer tako se vidi koliko ljudi imaju iskustva / znanja o RP-u. Očekuje se od svakog člana bande da zna pravila servera.

- Podizanje rankova će biti dodjeljeno aktivnima i članovima koji pomažu bandi.

- Svatko bi imao pravo reći svoje mišljenje.

- Članovi koji su u bandi samo zbog svojih interesa će biti izbačeni. Želim jednu čvrstu ekipu koja je tu za RP i zabavu, a ne iz svojih interesa (Krađa vozila, prodaja na crnom tržištu...).

- Turferi će morat imat obavezan POV ako planiraju turfati, vodit ću jako veliku brigu oko toga da svi imaju POV. Bit će podsjećani svaki put prije turfa.

SRDAČAN POZDRAV I HVALA NA ČITANJU!
Kensho Zemunac
 

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
204
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan od 2 do 15h dnevno
5. Vaš Diskord Nikola🧸#5607
6. Vaše Ingame ime Nikola Darkinn
7. Vaš ID 3675

Dodatne Informacije
1. Lider za...Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Ovo je bila prva organizacija u koju sam ja usao na RS serveru i na ENG , uvek mi je bila zelja da vodim ovu Organizaciju zato sto mi daje neke uspomene od pocetka.
-Ova organizacija je posebna na vise nacina ali jedan se izdvaja sto je dobra pozicija HQ-a sto pomaze u robanju po mini getu i odlazenja na tajne radnje, ...

-Da postanem lider ove Organizacije imao bih savez sa barem 1 organizacijom ali ne volim kada se 2 bande raspravljaju i muce jedni druge.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Mislim da bih mogao da poboljsam RolePlay tako sto bih pravio razne evente(dogadjaje) izmedju organizacija.


Rankovi
13. Lider
12. Co-Lider
11. OG
10. Boss Turfer
9. Mein Turfer
8. Legend
7. Grafit Team Lider
6. Grafit Team
5. Geto Lider
4. Geto Team zamenik
4. Geto Team
3. Cholo
2. NowBie
1. Suspend
 

Ivan Radovic

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
45
Informacije:
1.Vase ime u RL:Ivan
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati
5. Vaš Diskord:Ivan Miladinovic/16279#2491
6. Vaše Ingame ime:Ivan Miladinovic
7. Vaš ID:16279

Dodatne Informacije
1. Lider za...The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Pozdrav za sve koji citaju moju prijavu.Za pocetak mogu da kazem da sam bio u dosta kriminalnih org i dugo sam bio tako da imam iskustva.Takodje cu imati dosta dobru discplinu i mislim da bi zbog toga bio dobar lider.Imacemo sastanak jednom nedeljno da vidimo ko je kakav bio,a ako je neko bio mnogo aktivan dobice i unapredjenje i bonus.Ko je bio los dobija rank down,suspenziju ili mozda kick zavsi koju je glupost napravio.Neznaci to da cu ja samo na tom sastanku kazniti,ako saznam da je neko nesto lose uradio odma dobija kaznu.Imacemo odlican grafiti team koji ce imati svog vodju koji ce se truditi da grafiti tim stalno farba.Tako ce svi grafiti biti nasi i nas obelezaj ce harati getom.Takodje za turf tim ce imati svog vodju koji ce redovno obavljati treninge i trudicemo se da sve teritorije budu nase.Svaki event ce biti vazan.Na sve tajne cu potencirati da se ide.Pomorska je obavezna svaki dan jel je dosta bitan event.Municije nikad dosta tako ja kazem.Takodje mislim da bi bilo dobro da kad smo slobodni i vidimo da vojnici prevoze municiju drzavnim organizacijama da ih krademo.Radicemo i FZ raid.Organizovacemo pljacke prodavnice gun storove i talacke da bi sto bilo zanimljivije.Toxicnost je kod mene strogo zabranjena.Svadjaju se naprimer neki na radio oba dvoje se kazne ne zanima me koje zapoceo i tako dalje.Da bi usli u org mora da se ima preko 10 godina u gradu.Takodje necu da primam malu decu da mi uniste org.Primam ljude samo koji znaju perfektno pravila jer ne zelim warnove,a posle disband.Bicu strpljiv da ako udje neko ko je prvi put u gangu da mu pokazem sve kako funkcionise.I za kraj da kazem da mali cin treba da postuje veceg ako mali cin vice ili ne daj boze vredja veceg cina ide mu kazna suspnenzija mozda i kick zavisi sta je rekao i uradio prema vecem cinu.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prvo ovde kazem da treba malo vise da se rpa da se mi ponasamo malo opasnije u robanju i u svemu jer smo mi opasni momci.
Bicu dobarprema clanovima.Takodje cu posvetiti svakom clanu vreme ako mu treba nesto.Takodje na talackama i prodavnicama ce biti dostanja rpanja u prigovaranju i sa taocima.Meni je na prvom mestu Rpanje,a posle pucanje sto mislim da treba svima da bude.
HVALA STO STE PROCITALI MOJU PRIJAVU I SRECNO DRUGIM KANDIDATIMA:)
 

Vaso.

Player
Player
Joined
Jul 31, 2022
Messages
243
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vaso
2. Vaše godine: 12
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-14h
5. Vaš Diskord: Sok od Manga#6360
6. Vaše Ingame ime: Naum Seid
7. Vaš ID: 19352

Dodatne Informacije

1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
2.1. Želim da budem lider zbog svoje želje da dovedemo RP na vrhunski nivo kao novinari.
2.2. Želim da postenem lider jer nažalost nisam imao liderskog iskustva te vidim sebe kao budućeg lidera LifeInvadera.
2.3. Želim da budem lider iz razloga što sam dobro upoznat sa svim stvarima i IC događajima na serveru samim time bih organizovao minimalno 1 event nedeljno gde bi se ljudi zabavili
3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
3.1. Moj prvi savet je taj da bi se sto cesce trebali praviti eventi kao sto su CarShow, TalentShow,Modna Revija kao i mnogi drugi IC eventi u kojima bi se ljudi zabavili, te osvojili nagrade i pre svega lepo RP-ali.
3.2. Cesto bih stavljao srecne sate gde bi cena oglasa bila jako niska te bi građani ustedeli novac i nebi se bunili za cene oglasa.
3.3. Cesto bi snimao i pratio razna desavanja u gradu (talacke, racije, pljacke, pucnjave...) cime bih narod uputio na desavanja i novosti u gradu te kakvih opasnosti sve ima i da se paze njig ujedno.
3.4. Radio bih mnoge intervjue sa raznim liderima organizacija kako bi građani znali dosta o ostalim organizacijama.
3.5. Radio bih razna istrazivanja koja bi novim igracima pomogla da odrede svoj smer igre i uživaju u svemu što ovaj server donosi.
3.6. Uveo bih dosta novih IC evenata kojih do sad nije bilo:
  • Kviz znanja- sastojao bi se od 16 igrača tj kretalo bi se od 1/8 finala - išlo bi se 1 na 1 (oči u oči) postavljala bi se uglavnom IC pitanja i ko zna više ide dalje išlo bi se sve do finala.
  • Maraton- odvijao bi se na raznim lokacijama gdj bi ucesnici trcali na duze distance.
  • Modna revija- igraci bi sklapali svoj outfit i imali bi profesionalni žiri koji bi birao pobednika.
  • I jos mnogo raznih dogadjaja koji ce ljudima privuci paznju.
3.7. Organizovao bih mnoge nagradne igre gde bi ljudi mogli da osvoje ne samo novac nego i automobile,nekretnine,vrednu odecu,patike,maske itd.


ŽELIM SRECU SVIM KANDITATIMA
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom