Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Andrej Obilic

Player
Player
Joined
Apr 30, 2022
Messages
54
1. Vaše ime u RL- Andrej

2. Vaše godine 15

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan vise od 5 sati

5. Vaš Diskord Andrej Obilic#9706

6. Vaše Ingame ime Andrej Obilic

7. Vaš ID 23553


Dodatne Informacije

1. Lider za : Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.Imam ekipu koja bih izgradila kolektivan i sposoban tim za dalji rad.Bio sam Hige-command u dosta organizacija i znam kako to biti lider.Zelim da se fokusiram na eventove kao sto su:FZ-ride,Turf-ovi,Tajne radnje,Podmornica,Taocke...
2.Za ulazak o org bi trazio potpuno znanje pravila svih clanova i ti ljudi bih morali imati 7 godina u gradu.
3.Odrzao bih sastanke 1 nedeljnom i delio bih bonisam svi aktivnim clanovim koji to zasluzuju.Kao lider drazio bih ozbiljnost na svakoj akciji koju radimo.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-Pravila
- Toxicnost ne bih tolerisao i kaznjavao bih najstrozijom merom.
-aktivnos,clanova nagradjivao bih Rank-up
-Truditi se da Marabunta bude u dobrim odnosima sa svima.I u savezom sa drugim organizacijama
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL- Moje ime u RL je Mihailo Nikolic

2. Vaše godine Imam 16 godina

3. Vremenska zona: Moja vremenska zona je GMT+1 Belgrade

4. Prosječna aktivnost na dan vise od minimalnosti za aktivnost lidera, obicno 6-7 sati

5. Vaš Diskord Mixa#5411

6. Vaše Ingame ime Moje IG ime je Mixa Dior.

7. Vaš ID: Moj id je 15394

Dodatne Informacije


1. Lider za : Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Jos od pocetka od kad sam krenuo da imam grand sam imao zelju da budem u neku bandu. U februaru sam usao u organizaciji Vagos koja mi je bila prva banda i u njoj sam izvukao dosta pauke o kako biti veci cin i kako bi drzao bandu. Moj zelja se napokon ostvarila i postao sam prvi put vodja bande u smislu veceg cina. Nikada nisam bio vodja celokupne bande i konacno sam sakupio snage, pouke i savete da postavim aplikaciju za vodju. Imam ekipu koja ce turfati za bandu Marabuntu cisto iz zabave. Naravno ce biti i clanovi koji ce farbati grafite gde ce dobiti razne nagrade.

3. Vasi saveti za poboljsanje razine u organizaciji:

1.
Primicemo ljude koji su dovoljno zreli za bandu i koji nisu toksicni. Nama su potrebni ljudi koji su aktivni tokom dana da odu na dogadjaje i da se druze sa clanovima. Moj cilj je da sakupim dobre clanove koji nisu toxic kako bih stvorio njihov dobar odnos i da nema bilo kakvih psovki.
2.
Kao sto sam naveo turferi i grafiteri ce biti zastupljeni u bandi Marabunta sto je obavezno. Imam turf team koji ce imati zanimaciju da se pucaju i da imaju zanimaciju, kao i drustvo sa ostalima. Takodje i grafiteri da naprave RP pricu u ghettu i da idu da farbaju grafite. Bice razne nagrade za grafitere, a za turfere kada bi uzeli sezonu, dobice jako veliku novcanu nagradu za njihov trud.
3.
Skladiste ce biti ocuvano od stranih vecih cinova. Na pocetku ce skladiste biti editovani ili ti ce biti stavljene permisije kako ne bi se kralo iz skladista. Stavicemo za kalas minimum 150 metka da moze se uzme, takodje za ostale puske ce biti limit. Logovi ce se strogo gledali kako bi pratili da neki clan ne uzima krisom.
 

Leo Dixor

Player
Player
Joined
Nov 4, 2022
Messages
165
Informacije
1. Vaše ime u RL : Alesandro
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan : 7-8h
5. Vaš Diskord : blanco#0175
6. Vaše Ingame ime : Leo Killa
7. Vaš ID : 30780

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) : Zato što želim sa svojom ekipom započeti jednu priču,ta priča započinje tako što mi dolazimo iz siromašnih zemalja u nadi za boljim životom,dolazimo u LA i počinjemo raditi kao farmeri,ali nas gazda farme izvara,te mi planiramo da mu napravimo osvetu.Te tako počinjemo sa sitnim džeparenjem.Krađom i preprodajom vozila,sve dok ne dolazimo do veće sume novca,gdje nailazimo na jednu osobu koja nam nabavlja oružje dok mi odradujemo za njega neke stvari,nabavljamo mu sjemenke trave,krademo za njega vozila,itd.Poslije mi osnivano svoju bandu pod imenom "Marabunda Grande" te počinjemo da radimo sami za sebe,zakupili smo zemljište na kojem počinjemo saditi našu prvu plantažu,postali smo dobri sa jednom mafijom za koju radimo meth,a oni nam zauzvrat daju pištolje.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji : Ja sam vodio dosta bandi i mafija na različitim serverima,kod mene je bio princim da nitko mlađi od 17 godina nije mogao ući u organizaciju,naravno da je znao sva pravila.Poboljšao bih RolePlay tako što bih hard-roleplayali tu bandu,pucnjava i sve bi se smanjilo na minimum,zato što bitan je roleplay.Imam par ljudi sa kojima igram već 2 godine i znamo kako naš princip rp-a.
 

Matej Shelby

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Oct 29, 2021
Messages
90
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera Marabunta Grande
Odabrani za Intervju su sljedeći:
Bogile Lucoste 11415 Bogile#8822
Peki Brutal 19981 Peki Brutal#3200
Giga Bregana 24234 DaGiga#0878
Valar Dohaeris 26084 Jekić#4616
Djura Tigamochi 15102 Djura Tigamochi#0215



Intervju će biti održan 14.11.2022 u 20:00h ( budite u čekaonici )

Hvala ostalima na odzivu, i sretno ostalima u prijavi za Lidera
 

Ranisavljevic

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
79
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mateja

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4h-12h

5. Vaš Diskord: Matejaaa1#9068

6. Vaše Ingame ime: Matke Sakur

7. Vaš ID: 29402

Dodatne informacije
1. Lider: SAHP

2. Zašto želite da budete vode ove posebne organizacije ? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)
Prvi razlog zbog kojeg bih želio postati lider SAHP -a je taj što sam bio Zamjenik Državnog Šerifa želio nastaviti rad i napredak u poboljšanju reda šerifa. Tokom svojih nešto više od dva mjeseca sa odijeljenjem šerifa, vodio sam tužbu u mnogim oblastima odeljenja da se zalažem za stalno poboljšanje. Ovo sam prvo započeo implementacijom zamki za brzinu, da bih obuzdao divljanje bezobzirnih vozača u ovom gradu. Zatim sam po svom nalogu nastavio sa obukom, gdje sam organizirao i vodio naše odjeljenje za obuku. Postavljanje procesa prelaska sa pripravnik zamjenika III, osiguranje kvaliteta ( Pripravnik na zamjenik vodiča ) Ovaj naporan rad poznat je tako što sam dobio nalog "Zamjenik Državnog Šerifa " . Moja potraga se tu nije završila jer sam zajedno sa drugim nalogodavcem u to vrijeme stvorio oficira SAHP -a (Kodeks ponašanja oficira ), čiji je cilj bio ne samo osigurati kvalitet tokom cijelog procesa obuke, već ga održavati u cijelom odjeljenju . Dobijanje vodeće uloge šerifa u SAHP -u samo bi se osiguralo da se ova poboljšanja dogode još brže i da imaju značajniji i trajniji utjecaj.

Drugi razlog zbog kojeg se javljam da postanem lider SAHP -a je moja jasna sposobnost vođenja. Kao Zamjenik Državnog Šerofa u SAHP -u, odgovorio sam za razvoj novih polaznika nezavisnim pouzdanim šerifskim zamjenicima. Ovo je samo po sebi zahtjevan zadatak liderske sposobnosti, ali sam ipak uspio u ovoj ulozi. Uspješno sam obučio oko pola odijeljenja pa čak i stare pse naučio novim trikovima kada su u pitanju zamke za brzinu. Ovo je samo dokaz moje sposobnosti kao vode, i zašto vjerujem da me ta sposobnost naterala da se javim za lidera SAHP -a.

Moj treći i posljednji razlog zašto želim da postanem Lider SAHP -a je to što želim da SAHP ostane SAHP. Ne kažem da nema prostora za poboljšanje, ali sam nakon čitanja drugih prijava za lidera SAHP -a shvatio da jedan podnosilac prijavi nije znao ko smo. Nekoliko je onih koji žele da se odjeljenje pretvori u odjeljenje spremno za paradu, ali divlji zapad nisu civilizirali gradski policajci spremni za paradu, civilizirali su ga šerifi i kauboji. Drugi žele da nas odvedu sa prvih linija fronta i vide nas kao pojavljivanje, o tome se nikada nije radilo. SAHP je grupa koja će vas juriti dok nam gume ne padnu s krstarica, i boriti se za pravdu do našeg posljednjeg daha, i nema zamijenjene za nekoga ko to razumije.

3. Vaš savjet za poboljšanje razine RP -a u organizaciji.
Vrijeme želim da se uvjerim da su se svi moji zamjenici profesionalno ponudili. Ovaj postupak bi mogao imati dvostruku svršu, kao i da osiguramo pravila RP i da prepoznamo padove u našem RP -u, i kako možemo ispraviti nakon pregleda tjelesne kamere za ispunjenje iskustva za sve (dokument koji je bio u radovima ). Drugi način na koji bih poboljšao RP je implementacija vidljivije dokaza Dužnosti, Karte i Hapšenja. Prikazati aktivnost i produktivnost SAHP -a kao organizacija. Ovo dodaje transparentnost organizacije kako bi administracija mogla vidjeti produktivnost, ali također može poslužiti i kao sredstvo koje visoka komanda može koristiti kako bi se osiguralo da svi naši zastupnici ispunjavaju svoje dužnosti zamjenika u SAHP-u. Moj posljednji prijedlog za poboljšanje RP -a je razvoj zapovjedne strukture koja može lako otkriti sve vremenske zone,Imam dosta iskustva u drzavnim org bio sam u FiB LSPD NG GOD SAHP.imam ljude koji imaju rp u krvi i dosta su iskusni u drzavnim org! imam puno ideja kako bih organizaciju doveo na neki viši nivo, uveo bih mnogo novina, te bih poboljšao rad svojih kolega. Dosta sam aktivan, doveo bih neke svoje ljude koji su već bili sa mnom u državnim organizacijama na visokim pozicijama kako ne bi bilo problema u samoj organizaciji.

Struktura:

30 - Državni Šerif

29 - Zamenik Državnog Šerifa (Glavni i odgovorni za sve radnje, vezane za SAHP, kada lider nije tu)

28 - Asistent Državnog Šerifa (Pomoćnik prethodna dva navedena, ukoliko nižim HC činovima nije nešto jasno, može se obratiti Asistentu)

27 - Šef Odeljenja (Kada nema viših od njega, šef odeljenja je zadužen za department i stabilnost organizacije)

26 - Glavni Inspektor (Glavni inspektor odlučuje kakva je kazna za određenu osobu, koju njegovi inspektori uhvate)

25 - Komandir (Komandir, upućuje niže rankove te ih ispravlja kako treba raditi, ukazuje na greške)

24 - Komandant Taktičkog Tim-a (Ne meša se u ostale timove, vodi svoje obučava ih, prvi dolaze na globale, smišljaju taktike, formacije)

23 - Komandant AirSupport (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje kako postupati i koristi vazdušni prevoz, vozi na lokacije koje nisu pristupačne autom, izviđa situaciju)

22 - Komandant Snajper Tim-a (Ne meša se u ostale timove, uvek sa sobom imaju snajpere i posmatraju situaciju iz daleka, ukoliko dodje do 10-10, reaguju iz daleka)

21 - Komandant Offroad Tim-a (Ne meša se u ostale timove, koriste džipove i vode svoj tim te ako lice ide preko brda oni stupaju u akciju)

20 - Vođa Patrole (Može u bilo kojem momentu pozvati sve prisutne, trenutne kolege na 10-1, da ih rasporedi u patrolu)

19 - Zamenik Glavnog Inspektora (Odlučuje kakva je kazna za određenu osobu, koju njegovi inspektori uhvate, kada glavni inspektor nije tu)

18 - Instruktor Obuke (Osoba koja obučava početnike, prati i odlučuje ko će biti unapređen)

17 - Zamenik Komandanta Taktičkog Tim-a (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

16 - Zamenik Komandanta AirSupport (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

15 - Zamenik Komandanta Snajper Tim-a (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

14 - Zamenik Komandanta Offroad Tim-a (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

13 - Zamenik Vođe Patrole (Pomaže svom vođi, kada vođa nije tu zamenik ima pravo da postupi isto kao i vođa patrole, on preuzima odgovornost)

12 - Inspektor (Član koga ne zanimaju timovi, već misterije i slučajevi)

11 - Taktički Tim (Prvi dolaze na pozive, globale ,pridržavaju se zameniku/glavnom, u taktikama, postavkama)

10 - AirSupport (Dolaze da izviđaju situaciju, slušaju svoje nadređene)

9 - Snajper Tim (Posmatraju situaciju iz daleka, čekaju priliku, slušaju nadređene)

8 - Offroad Tim (Idu tamo gde nije dostupno običnim vozilima, uzimaju offroad vozila te nastavlju situaciju)

7 - Šerif Veteran (Šerif koji je zadovoljio HC svojim radom i trudom, može da predvodi ostale u patrolama)

6 - Šerif Senior (Šerif koji se trudi da postane što bolji, radi redovno, ispunjava patrol log)

5 - Šerif (Šerif koji je prošao ispit, ide u patrolu, predvodi mlađe šerife)

4 - Mlađi šerif (Šerif koji je tek položio ispit i može da krene sa radom)

3 - Šerif Regrut (Šerif koji nije još uvek počeo sa totalnim radom, nego uči od ostalih, nema puno funkcija)

2 - Šerif na Obuci (Šerif koji je tek primljen u organizaciju, ima priliku da polaže ispite za dalje)

1 - Suspenzija (Šerif koji je razočarao celu organizaciju,može da se iskupi time sto će ponovo polagati ispit za svog rank, ako ga ne prođe, kreće iz početka)


Kodovi:

10-1 - Žuta linija

10-2 - Negativno

10-3 - Prekid komunikacije na Radio

10-4 - Potvrdno

10-5 - Ponovi prenos

10-6 - Zanemari prenos

10-7 - Odjava dužnosti ( AFK)

10-8 - Prijava dužnosti

10-10 - Pucnjava, hitno pojačanje

10-14 - Uniforma za akcije

10-20 - Lokacija

10-21 - SITREP ( Trenutno stanje )

10-55 - Prevoz lica do zatvora

10-57 - Potera

10-99 - Situacija gotova

Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)

Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)

Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)

Kod 4: Situacija pod kontrolom

Kod A: Pad igre

Kod B: Mišić F8 i U
Timovi koji bih uveo u organizaciji:

1. Taktički Tim ( To bi bio specijalni tim koji bi se prvi pojavljivao na akcije i imali bi uvek jednog pregovarača, oni bi određivali formacije, postavke svih kolega u SAHP )

2. AirSupport ( Sam čin govori o tome kako bi oni iz vazduha pratili situaciju, patrolirali kroz predele gde auto ne bi mogao da ide )

3. Snajperski tim ( Tim koji uvek posmatraju iz daljine i čuvaju leđa drugim kolegama )

4. Offroad tim ( Idu u predele svojim dzipovima gde to nije moguće običnim vozilima )

Srecno Svim Kandidatima zeli vam Matke Sakur!!!

Hvala na citanju moje aplikacije svima zelim svu srecu i da sto bolje opreme svoje ljude i njihovu organizaciju dobrim RolePlay-om!


 
Last edited:

Dejan Slash

Player
Player
Joined
May 11, 2022
Messages
71
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Dejan

2. Vaše godine: 23

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8H

5. Vaš Discord: Deyan#9725

6. Vaše Ingame ime: Dejan Slash

7. Vaš ID: 20229

Dodatne Informacije:

1. Lider za... S.A.H.P.

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

2.1 Lider S.A.H.P. zeleo bih postati zato sto mislim da posedujem sve kvlaitete koji su potrebni za jednu takvu poziciju, kao i iskustvo u istoj organizaciji svaki put na najvisim pozicijama.

2.2 Imam iskustva u svim drzavnim organizacijama ( S.A.H.P. ; L.S.P.D. ; F.I.B. ; G.O.V. ; E.M.S. )

2.3 Dosta sam kreativan u domenu komunikacije i mislim da bih lako izasao na kraj sa svim duznosrima koje mi se dodeljuju na ovoj poziciji, a spreman zam i za vise.

2.4 Imam vec oformljen tim koji je preduzimljiv, spretan, pun strpljenja, ozbiljan i pre svega organizovan za obuku, istragu, i rad sa novim ili vec iskusnim ljudstvom.

3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Vrsio bih detaljne obuke i pripreme za celokupno osoblje. (Anti-Teroristickih dejstava, Talackih situacija, Rukovanja oruzijem, Hapsenja/Privodjenja...)

3.2 Komunikacija bi bila na najprofesionalnijem nivou. (Centrala bi se koristila samo kroz kodove kako bi se RP vise osecao i bio uocljiviji i na ozbiljnijem nivou)

3.3 Uveo bih prosirenje kodovne liste. (Uveo bih imena za cinove kako agenti i ostatak osoblja kako na akcijama tako i u redovnim duznostima ne bi otkrivali svoj cin/ime/prezime: Kao i kodove koji su se pre koristili: 10-33/10-55/10-57 (V/F)...)

3.4 Redovne testove za zaposlene.(Zaposleni bi bili propitivani RP pravila, kao i celokupan RP proces hapsenja/pregovaranja/sudskih procesa...)

3.5 Vise kolegijalnu saradnju sa svim drzavnim organizacijama.

3.6 Povecao bih unutrasnju kontrolu radi suzbijanja korupcije i svih vrsta potkradanja drzave i S.A.H.P-a kao deo nje, kroz sluzbu u S.A.H.P.-u.

3.7 Struktura :

1. Suspended
2. Sheriff Regrout
3. Sheriff Junior
4. Sheriff Officer I
5. Sheriff Officer II
6. Sheriff Officer III
7. Tactical Team
8. Sheriff Veteran
9. Zamijenik Vodje Patrole
10. Vodja Patrole
11. Junior Inspektor
12. Inspektor
13. Visi Inspektor
14. Narednik
15. Porucnik I
16. Porucnik II
17. Tactical Team Leader
18. Komandir I
19. Komandir II
20. Major I
21. Major II
22. Major III
23. Zamijenik Glavnog Inspektora
24. Glavni Narednik
25. Glavni Porucnik
26. Glavni Inspektor
27. Glavni Major
28. Assistent Drzavnog Sherifa
29. Zamijenik Drzavnog Sherifa
30. Drzavni Sheriff

SRECNO SVIM OSTALIM UCESNICIMA ZELI VAM DEJAN SLASH!!!
 

Ady Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
307
Informacije
1.
Vaše ime u RL: Adem
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8 do 14 sati
5. Vaš Diskord: Ady#7106
6. Vaše Ingame ime: Ady Benz
7. Vaš ID: 14735

Dodatne Informacije
1.
Lider za... SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.1
Bio sam u svim drzavnim organizacijama za provodjene zakona tako da imam iskustva oko rada same organizacije.
1.2 U drzavnim organizacijama sam proveo preko 7 mijeseci
1.3 Sa obzirom moje aktivnosti na dan mislim da imam dovoljno vremena dnevno da uocim sve nepravilnosti tokom rada mojih kolega
te i da iste nesuglasice i probleme rijesim...
1.4 Pokusao bih uspostavit prijateljstvo izmedju ostalih organicacija i tako uspostavit red i mir u gradu.
1.5 Poboljsao bih kvalitetu rp-a.
1.6 Posvetio bih se svim clanovima tako da nebi doslo do neslaganja u organizaciji.
1.7 Ako prodjem za leadera zelim da ova organizacija dosegne svoj maksimum i ostane upamcena zauvijek...
1.8 Pun sam ambicije i zelje za uspijehom te znam da bi bio odlican leader i da bih odlicno vodio organizaciju do uspijeha...
1.9 Posvetio bih se svakom pojedincu posebno kako bi svi bili savršeno dobri u radu svog zadatka(tj.posla).

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1.1
Maksimalna ozbiljnost tokom rada.
1.2 Posvecenost svom poslu.
1.3 Koristenje samo ic razgovora tokom rada i ispitivanja za ulazak u organizaciju.
1.9 Posvetio bih se svakom pojedincu posebno kako bi svi bili savršeno dobri u radu svog zadatka(tj.posla).

4.Motto San Andreas Highway Patrol-a:
1.1
SAHP!!! Rijesenje za sve vase probleme...
1.2 SAHP!!! Nije faca, ko hejt baca!!!

5.Misija Sheriff Departmenta:
1.1
Osigurati siguran boravak drzavljana na podruciju Palleto Bay-a i auto puta....Uz sretstva drzave San Andreas....
1.2 Čuvati red i mir na prostoru Palleto Bay-a i auto puta...
1.3 Očuvati sigurnost drugih drzavnih org.
1.4 Uvijek biti u prvim borbenim redovima.(na svim akcijama)
1.5 Pomagati ranjenim civilima.
1.6 Smanjiti stopu kriminala.
1.7 Prije svega Uspostaviti slogu sa drugim org.

6.Prica San Andreas Highway Patrol-a:
Davne 1540. godine. Nakon otkrivanja ostrva na kom se nalazi nama dobro poznati grad San Andreas.
Osniva se prva oficijalna drzavna jedinica sa svojim odredom koja je tada trebala sprijecit dolazak nezeljenih ljudi i politicara na ostrvo.
Ta jedinica je nazvana "Sahp"...Nakon par godina nakon detaljnog istrazivanja ostrva i otkrica o bogatstvu ruda u centralnom podruciju ostrva.
Donosi se odluka o naseljavanju ostrva.Prvih par godina nakon donosenja tog zakona su se gradile stambene jedinice za boravak doseljenika.
Za samo 5 mijeseci useljeno je preko 25.000 doseljenika sto je dovelo do snazne popularizacije ostrva sto je jako pomoglo i samom turizmu novo pronadjenog ostrva.
Tim postopkom se povecavalo bogatstvo drzave a i njenih stanovnika...
Povecavanjem turizma povecavala se i pohlepa politicarasto je dovelo do raspada do tada najsnaznije jedinice "Sahp-a".
Nakon tog raspada funkcijonalnost turizma i sigurnost posijetioca je drasticno opala sto je vodilo do odlaska stanovnika.
Kako sve nebi palo u vodu (tj. propalo) dolazi covijek pod imenom "Uros".
On nas upoznaje sa svojim znanjem i iskustvom putovanja svijetom te nam prica razne price iz svog zivota.
Nakon samo par sati njegovog govora ljudi su ga zavoljeli.I tako kroz njegovo pricanja dogadjaja dolazimo na temu osnivanja nove drzave...
Ispricao nam je pricu u kojoj je on pomogao osnovati drzavu na dalekom istoku.
Ali u sred price prekida ga jedan covijek pod imenom "Aldijan" koji mu predlaze da na tom ostrvu osnujemo novu drzavu pod imenom "San Andreas"....
Nakon dugih pregovora Uros pristaje da stanovnicima pomogne osnovati drzavu.
Potpisavsi ugovor sa svim glavnim politicarima u svijetu o stvaranju nove drzave uros pristaje na clanak o ugovoru trgovanja rudama kojim je ovo ostrvo bogato.
U clanku stoji da je novo nastala drzava San Andreas duzna davati 20% svih ruda unutar ostrva.
Kako bi se izbijegao raspad novonastale drzave dovodi se zakon o uvodjenju drzavnih firmi kao sto su

Bolnica(EMS) , Centralna Policija(LSPD) , Federalni Istraziteljni Biro(FIB) i Vojska(NG).
Kako su godine prolazile drzava je zavrsavala u sve vecim dugovima te su morali uvesti Porez Koji je uspijevao da vrati ostale dugove.
Ali kako je vrijeme odmicalo stanovnici su se poceli masovno iseljavati sto je dovodilo do masovnih nereda na granicama.Tada vlada drzave San Andreas uvodi zakon

u stvaranju nove drzavne jedinice to jest firme pod nazivom "SAHP" koja je trebala biti brzai efikasna u sprovodjenju zakona na granicama drzave kao i ukidanju drzavnih nereda.
Sto je ona i uspijevala...Prvi sherif SAHPA je bio Marko Markovic koji je odlicno sprovodio zakon.Nakon nazalost njegove prerane smrti u 37.
godini zivota izabran je novi sherif koji se zvao Radovan Radovanovic koji je bio korumpiran te je brzo smijenjen....
I tako dugi niz godina SAHP je uspijevao da radi svoj posao uz jako slabe sherife i uz njihove kratke mandate.
I tako dolazimo do 2022. godine u 11 mijesecu kad je izabran sada zadnji sherif koji se zvao Ady Benz koji je kasnije jako dug niz gdina uspijevao voditi firmu

sahp i sprovoditi zakon na granicama drzave San Andreas.Na pocetku njegovog mandata Ady je odmah stekao paznju i postovanje kod svih gradjana drzave i tako stekao
povijerenje kod istih sto je jako pomoglo u sprovodjenju zakona na granici....I tako sve do 29.9.2029 kad je Ady poginuo na pljacci banke dok jepokusavao spasiti njegovu zenu
iz pozara koja je bila oteta od strane bande pod nazivom Ballas.Ta godina proglasena je godinom tuge zbog smrti do tada najboljeg srzavnog sherifa ikada...

Predlog za rankove:
1.
Suspended
2. Sheriff Regrout
3. Sheriff Junior
4. Sheriff Officer I
5. Sheriff Officer II
6. Sheriff Officer III
7. Tactical Team
8. Sheriff Veteran
9. Zamijenik Vodje Patrole
10. Vodja Patrole
11. Junior Inspektor
12. Inspektor
13. Visi Inspektor
14. Narednik
15. Porucnik I
16. Porucnik II
17. Tactical Team Leader
18. Komandir I
19. Komandir II
20. Major I
21. Major II
22. Zamijenik Glavnog Inspektora
23. Glavni Narednik
24. Glavni Porucnik
25. Glavni Inspektor
26. Head of Department
27. Chief off Staff
28. Assistent Drzavnog Sherifa
29. Zamijenik Drzavnog Sherifa
30. Drzavni Sheriff

Kodovi:
STATUS 1 - označava “start of watch”/”početak smjene”
Prijavljivanje na smenu:
PRIMJER ---> 01 Status 1

STATUS 2 - označava “end of watch” ili ti kraj smene
PRIMJER ---> 01 Status 2

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u štab
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pricom na radio
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Pauza
10-8: Ranjen drzavni sluzbenik (glavni prioritet)
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-14: Oblacenje specijalne uniforme
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-35: Kick
10-45 Victor: Potjera za vozilom
10-99: Situacija završena
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))

Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Van vozila

Kod 7: Sprovođenje istrage

Specijalne Jedinice:
Special Training Team -
Ova specijalna jedinica je odgovorna za obuku i treninge svih clanova Sheriff Departmenta. Skraceno "STD"
Special Response Team - Ovo je specijalna jedinica Sheriff Departmenta, oni pomazu patrolama ukoliko dodje do pucnjave i idu na specijalne akcije. Skraceno "SRT"
Datective Team - Ovo je tim Detektiva / Inspektora koji otkrivaju kriminal bez da budu primjeceni od strane kriminala. Skraceno "DT"

Obrazlozenje:
Status 1 - Prijavljivanje patrole
Status 2 - Odjavljivanje patrole
S - Solo (1 u autu)
D - Duo (2 u autu)
T - Trio (3 u autu)

Q - Quatro (4 u autu)

Napomene:
Vrijedi i napomenuti da sam dosta puta bio "High Command" po raznim drzavnim org. i da sam odlicno obavljao svoje duznosti.
3x HC G.O.V.
1x HC L.S.P.D.
1x HC S.A.H.P.


Hvala na pregledavanju "Prijave" (preporucujem da se procita dva puta...)

Potpis: Ady Benz
emblem_512.png
 
Last edited:

Omerta | Shenkie Shelby

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Mar 6, 2022
Messages
65
1. Vaše ime u RL- Danilo

2. Vaše godine 24

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan : vise od 8 sati

5. Vaš Diskord Shenkie Shelby#2633

6. Vaše Ingame ime Shenkie Shelby
7. Vaš ID 19620

Dodatne Informacije


1. Lider za : SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Iskustvo-
Od samog starta kad sam stigao u grad sam policajac to je i prica moj IC karaktera,moje prvo radno mesto je u LSPD-u koje je trajalo 3 meseca,brzo sam napredovao i postao Zamenik Nacelnika zbog svog znanja,zalaganja i profesionalnosti, nakon LSPD-a napravio sam transfer u FIB-u de zbog neke razloge FIB se raspusta i nakon krace pauze vratio sam se kao Assistent Drzavnog Sherifa u SAHP de sam dao sve od sebe sastavio i obucio dobar tim i postigao da vlada mir levim i desnim autoputem i da SAHP reaguje i na teritorije grada.

2.Zelim da autoput bide jedno sigurno mesto za sve gradjane.

3. Ljubav prema zakonu i sluzbe :
Veliki sam ljubitelj sprovodjenja zakona jel bez njega nema drzave a bez policajaca nema mira a sve to nema bez dobre organizacije za koje mislim da sam spreman i da cu da sprovedem maksimalnu disciplinu i rad.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

- Dobra organizacija i medjusobno postovanje.
- Fokus na timski rad brzo reagovanje na sve situacije.
- Redovno organizacija regrutacije i pritom terenska i teoriska obuka novih regruta gde ce biti upuceni u sve i dobiti sve potrebne informacije.
- Redovni sastanci Drzavne organizacije kako bi podigli nas rad na veci nivo,medjusebne konsultacije i redovne zajednicke akcije.
- 5 jedinice Highway Patrol jedinica ( koja ce redovno da postavlja punkt sa radarom uz podrsku ostale kolege i regulisati saobracaj levi-desni autoput i pritom obavestavati ostale jedinice ukoliko ima opasnosti na put) , Special Task Force (STF) - koji ce takodje za sluze i kao offroad jedinica , Inspektori, AirSupport , Sniper Team(koji ce biti koriscen tokom talacke i situacije gde je potreban sniper team).
- Redovno dva punkta na region levog i desnog autoputa koji se da regulisu saobracaj i prolaznike,i svaki sumnjiv prolaznik ce biti proveren i ispitan od strane Inspektora.
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
Informacije
1.Robert
2.24
3.GMT+1
4. Od 4do 5h
5. Rifko#5742
6.Rimfet Zaklan
7. ID 4633
Dodatne informacije
1. Lider: SAHP
2. Zašto želite da budete vode ove posebne organizacije ? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)
Prvi razlog zbog kojeg bih želio postati lider SAHP -a je taj što sam bio Zamjenik Državnog Šerifa želio nastaviti rad i napredak u poboljšanju reda šerifa. Tokom svojih nešto više od dva mjeseca sa odijeljenjem šerifa, vodio sam tužbu u mnogim oblastima odeljenja da se zalažem za stalno poboljšanje. Ovo sam prvo započeo implementacijom zamki za brzinu, da bih obuzdao divljanje bezobzirnih vozača u ovom gradu. Zatim sam po svom nalogu nastavio sa obukom, gdje sam organizirao i vodio naše odjeljenje za obuku. Postavljanje procesa prelaska sa pripravnik zamjenika III, osiguranje kvaliteta ( Pripravnik na zamjenik vodiča ) Ovaj naporan rad poznat je tako što sam dobio nalog "Zamjenik Državnog Šerifa " . Moja potraga se tu nije završila jer sam zajedno sa drugim nalogodavcem u to vrijeme stvorio oficira SAHP -a (Kodeks ponašanja oficira ), čiji je cilj bio ne samo osigurati kvalitet tokom cijelog procesa obuke, već ga održavati u cijelom odjeljenju . Dobijanje vodeće uloge šerifa u SAHP -u samo bi se osiguralo da se ova poboljšanja dogode još brže i da imaju značajniji i trajniji utjecaj.

Drugi razlog zbog kojeg se javljam da postanem lider SAHP -a je moja jasna sposobnost vođenja. Kao Zamjenik Državnog Šerofa u SAHP -u, odgovorio sam za razvoj novih polaznika nezavisnim pouzdanim šerifskim zamjenicima. Ovo je samo po sebi zahtjevan zadatak liderske sposobnosti, ali sam ipak uspio u ovoj ulozi. Uspješno sam obučio oko pola odijeljenja pa čak i stare pse naučio novim trikovima kada su u pitanju zamke za brzinu. Ovo je samo dokaz moje sposobnosti kao vode, i zašto vjerujem da me ta sposobnost naterala da se javim za lidera SAHP -a.

Moj treći i posljednji razlog zašto želim da postanem Lider SAHP -a je to što želim da SAHP ostane SAHP. Ne kažem da nema prostora za poboljšanje, ali sam nakon čitanja drugih prijava za lidera SAHP -a shvatio da jedan podnosilac prijavi nije znao ko smo. Nekoliko je onih koji žele da se odjeljenje pretvori u odjeljenje spremno za paradu, ali divlji zapad nisu civilizirali gradski policajci spremni za paradu, civilizirali su ga šerifi i kauboji. Drugi žele da nas odvedu sa prvih linija fronta i vide nas kao pojavljivanje, o tome se nikada nije radilo. SAHP je grupa koja će vas juriti dok nam gume ne padnu s krstarica, i boriti se za pravdu do našeg posljednjeg daha, i nema zamijenjene za nekoga ko to razumije.3. Vaš savjet za poboljšanje razine RP -a u organizaciji.
Vrijeme želim da se uvjerim da su se svi moji zamjenici profesionalno ponudili. Ova procedura bi mogla da ima dvostruku svršu, kao i da osigura pravila RP i da prepoznamo padove u našem RP -u, i kako možemo da ispravimo nakon pregleda telesne kamere za ispunjenje iskustva za sve (dokument koji je bio u radovima ). Drugi način na koji bih poboljšao RP je implementacija vidljivije dokaze Dužnosti, Karte i Hapšenja. Prikazati aktivnost i produktivnost SAHP -a kao organizacija. Ovo dodaje transparentnost organizacije kako bi administracija mogla vidjeti produktivnost, ali također može poslužiti i kao sredstvo koje visoka komanda može koristiti kako bi se osiguralo da svi naši zastupnici ispunjavaju svoje dužnosti zamjenika u SAHP-u. Moj posljednji prijedlog za poboljšanje RP -a je razvoj zapovjedne strukture koja može lako otkriti sve vremenske zone, što ne ostavlja neaktivno vrijeme određivanja jer su skoro poslanici nisu bili u mogućnostima zadatka i dobili zapovjedništvo u mogućnostima i ostvarili zapovjedništvo u okviru ciljeva uveo bi i ponovno značke da ispunjavaju zbog krađe iz sefa s poštovanjem Rimfet Zaklan.
 

Milan_Dukatovic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kristijan Matic
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: UTC +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3 sata radnim danima i 5+ sati vikendom
5. Vaš Diskord: M4tkonja#5403
6. Vaše Ingame ime: Milan_Dukatovic
7. Vaš ID: 24676

Dodatne Informacije
1. Lider za... SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1 razlog. Zelim biti lider ove organizacije zato sto biti lider SAHP je bas zabavno i upoznao bi puno novih prijatelja.
2 razlog. Zelim biti lider ove organizacije zato sto zelim da se borim protiv lopova i mislim da je legalno uvjek bolje od ilegalnog.
3 razlog. SAHP je mnogo unikatniji od svih ostalih organizacija i samim tim je mnogo zabavnije i teze ce dosaditi.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Odrzavati sastanke cesce sedmicom.
Imati aktivne clanove samo, ako neko nije aktivan dovoljno dobijace kick.
Imati kontakt sa svim igracima i komunicirati cesto.
Organizovati se bolje za sve poslove.
 

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
  1. informacije
    1. Vaše ime u RL Marko
    2. Vaše godine 16
    3. Vremenska zona GMT +2
    4. Prosječna aktivnost na dan 5h+
    5. Vaš Diskord Mare#7329
    6. Vaše Ingame ime Rema Sion
    7. Vaš ID 14907

    Dodatne Informacije

    1. Lider za... SAHP


    1. Imam iskustva u drzavnim organizacijama, do sad organizacije koje sam obisao su: FIB, LSPD, SAHP, EMS, GOV, NG. Takodje sam bio i HC u LSPD i FIB-u.

    2. Lider SAHP-a zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postenje,pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne moze odrzavati red u jednoj organizaciji kao sto je SAHP.

    3. Pre svega na pocetku bih voleo da imam dobar odos sa drugim organizacijama

    4. Kao lider znam da je najbitnije imati dobre ljude oko sebe, ljude kojima verujes. Znam da je sam vrlo tesko voditi organizaciju

    5. Osnovao bih specijalni tim po imenu Kobre koja bi dejstvovala na talackim situacijama! 1. Kobre(glavno zaduzenje je da uvek budu spremni za talacku, takodje da uvek budu na usluzi gradjanima i kolegama u sprecavanju kriminalnih desavanja)


    6. Patrolni Team (glavno zaduzenje je da budu fokusirani na pregled reona koji NG pokriva i smanji ugrozavanje bezbednosti saobracaja u svakom smislu) 3. Air Support Team (glavno zaduzenje ove jedinice je da nadgleda prostore kojima je nemoguce doci autom ili brdovite predele i pruza punu podrsku na talackoj situaciji Sniper Team-u)

    7. Sniper Team (jedinica je zaduzena za resavanje talacke situacije i drugih situacija gde samo moze resiti ova jedinica)




    PREDLOG ZA RANKOVE:

    1. Suspended
    2. Sheriff Regrout
    3. Sheriff Junior
    4. Sheriff Officer I
    5. Sheriff Officer II
    6. Sheriff Officer III
    7. Tactical Team
    8. Sheriff Veteran
    9. Zamijenik Vodje Patrole
    10. Vodja Patrole
    11. Junior Inspektor
    12. Inspektor
    13. Visi Inspektor
    14. Narednik
    15. Porucnik I
    16. Porucnik II
    17. Tactical Team Leader
    18. Komandir I
    19. Komandir II
    20. Major I
    21. Major II
    22. Zamijenik Glavnog Inspektora
    23. Glavni Narednik
    24. Glavni Porucnik
    25. Glavni Inspektor
    26. Head of Department
    27. Chief off Staff
    28. Assistent Drzavnog Sherifa
    29. Zamijenik Drzavnog Sherifa
    30. Drzavni Sheriff
 
Last edited:

Alci

Babo
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
72
1. Vaše ime u RL: Alci
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-9 sati
5. Vaš Diskord: Alci#9009
6. Vaše Ingame ime: Alci Joestar
7. Vaš ID: 1143

Dodatne Informacije:
1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Prva stvar: Zato sto sam bio mnogo dugo u SAHP.
2.2 Druga stvar: Zato sto znam voditi SAHP i znam kako idu stvari.
2.3 Treca stvar: Zato sto Volim SAHP i Mogu da ucim Nove Sherife
2.4 Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Uveo bih sledece:
2.5 AirSupport bi uveo da nagledue situaciju i voziti nas sa helikopterot na eventima.
2.6 OffRoad Kobre bi bio Jedinica da bi isla po offroad putevi de niko od nas nemoze ici.
2.7 Specijalna Patrolna Jedinica Kobri bi bila glavna jedinica za patroliranje.
2.8 Rangers Rangers bi bio specijalno istrenirani tim koji ide na sve vaznije dogadjaje, pljacke, racije, talacke situacije.
2.9 Sniper Team ce biti za Talacke I za Ammo run.
3.0 Imace vise rankova.
3.1 Imace Bubica za zapis koliko je radio odjava prijava i na kraj nedelju ce imati nagrade.
3.2 Za naj aktivni Sheriff imace nagra imace 4 nivoa
1. Mesto dobija paricna nagrada od 350k + rank up
2. Mesto dobija paricna nagrada od 250k + rank up
3. Mesto dobija paricna nagrada od 150k + rank up
4-10 Mesto bi dobijali paricnu nagrada od 50k
3.3 Tu je jos stvari koje bih napravio kao sto su:
3.4 Povecao bih patrole po autoputevima, Ruti 68, Sendy Shores, Grape Seed (da bi imao kontrola na auto putevi u gradu.
3.5 Pojacao bih suradnju sa NG-om (Kobrama i VP) radi poboljsanja sigurnosti svih gradjana koji napustaju ili ulaze u grad.
3.6 Svaki clan SAHP-a bi imao znacku i koliko posla je uradio
3.7 Povecao bih treninge clanova ( pit , box maneuver, trening za aim..).
3.8 Poboljsao bi bubica sa svaki stvari da se pupunjava i se praviti evidenciju sta je uzmeno i sta je vraceno u skladistu.
3.9 Uveo bih nove kodove kao sto su: 10-57 - Potera za licem u vozilu 10-55 - Lice se zaustavilo
4.0 Svake sedmice bi se odrzavala akademiju u dogovoru sa članovima organizacije kako bi svako imao priliku da se pokaze i nauci nesto novo.
4.1 Radno vreme od 12:00 - 1:00.
4.2 imacemo nedeljno akademije za najnove sherife da nauce nesta novo.
4.3 Rankove:
Suspended
Sheriff Na Akademiji
Sheriff I
Sheriff II
Sherif III
Air Support
Lider na AirSupport
OffRoad Kobre

Lider na OffRoad Kobre
Specijalna Patrolna Jedinica Kobri
Lider na Specijalna Patrolna Jedinica Kobri
Rangers
Lider na Rangers
Inspektor na obuci
Inspektor
Zamenik Glani Inspektor
Glavni inspektor
Major I
Major II
Major III
Zamenik Major
Glavni Major
Assistant Drzavni Sherif-a

Zamenik Drzavnok Sherif-a
Drzavni Sheriff
 

Mikica Relly

Player
Player
Joined
Nov 14, 2022
Messages
2
1. Vaše ime u RL: Mihailo Puric
2. Vaše godine: 13
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: radnim 2-5 vikend 5-10
5. Vaš Diskord: Mikica Relly#6861
6. Vaše Ingame ime: MIkica Relly (promenicu ime)
7. Vaš ID: 15396

Dodatne Informacije:
1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1 Od uvek sam bio u drzavnoj org i mislim da i ako sam mladji od vecine lidera da mogu i ja da postignem nesto
2 Vecinom rp zivota sam naucio kako se vode org popud SAHP-a.
3 Posten sam i postovao bih svakog clana

Uveo bih sledece:
1.Secret snake koje sluze za tajno hvatanje opakih kriminalaca
2.Offroad jedinica za planinsko hvatanje kriminalaca
3.Krim snake za hapsenje razlicitih grupa ljudi koji robaju
4.Tactital team za hitne situacije
5. Sniper Team koji izvode ubistva na najjace kriminalce
6.Air support za patrolu na nebu

Zasto zelim da budem lider:Zeleo bih da zaustavim kriminal u ovom gradu i da uhapsimo opake kriminalce.

Jos bih dodao:
1.Redovni nedeljni trening
2.Nagradjivanje pojedinih clanova koji se trude

Rankovi ce biti:
Državni Sheriff
Zamenik Sheriffa
Glavni Pukovnik
Pukovnik
Major III
Major II
Major I
Supervizor
Lider Secret Snake
Lider Ofroad Jedinice
Lider Krim Snake
Lider Tactical Team
Lider Sniper Team
Lider Air Support
Secret snake III
Secret snake II
Secret snake I
Offroad III
Offroad II
Offroad I
Krim III
Krim II
Krim I
Tactical team
Sniper team
Air support
Veteran Sheriff
Patrol Sheriff III
Patrol Sheriff II
Patrol Sheriff I
Junior Sheriff
Suspend
 
Last edited:

Paco Zambada

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
10
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Patrik
2. Vaše godine:
19
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-9h
5. Vaš Diskord: PacoPatrik#1870
6. Vaše Ingame ime: Paco Fag
7. Vaš ID: 11661

Dodatne Informacije:

1. Lider za: SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Poštovanje,
-U SAHP-U sam proveo bolji dio svojeg RP-a u smilsu njegove kvalitete.
-Isto tako sam i određeno vrijeme snašao dužnost kao Državni Sheriff.
-Pošto sam bio lider mogu reči da shvačam što me čeka ako stupim ponovo na dužnost.
-Razlog moje prijave jest svakako činjenica da mi je SAHP omiljenja organizacija te niti u jednoj nisam imao tako dobro i lijepo vrijeme kao u ovoj.
-Mogu reči da sam svo svoje iskustvo u državnim organizacijama stekao baš u ovoj, stoga bih volio da tu istu ljubav i strast podjelim sa drugima da uvide da je SAHP definitivno jedna od boljih organizacija.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-uvijek bi ispred stanice stajao po jedan službenik da ljudima prrodaje registracijske oznake te osiguranja.
-Imao bih uvijek aktivne patrole na tlu te patrole u zraku te bi se na temelju toga stekla određena vrsta sigurnosti.
-Na tlu bi standarno vršili patrole službenici PATROLNOG OSOBLJA uz nadopunu iz specijalno istreniranih služebenika odnoso S.W.A.T.
-Kao što sam i rekao bila bi aktivna zračna patrola koja bi nadopunjavala rad patrolnog osoblja na tlu ta takozvana zračna patrola bi bila naša S.W.A.T. Air Support.
-U Ait Support se mogu pridružiti samo visoko trenitani pojedinci koji ne samo da imaju dozvolu za letenje več oni koji su tu istu dozvolu potkrijepili iskustvom baš na tom području.
-Moja temeljna ideja jest svakako da u organizaciji imamo našeg advokata odnsno člana istražnog osoblja koji poznje zakonik kao svoj dom. Ta ista osoba bi sa sobom vodila istražno osoblje odnosno INSPEKTORE.
-Zadnje te i ono najbitnije ideja mi je stupiti u prijateljski odnos sa svim Državnim organizacijama te uz zajedničku suradnju ugasit Kriminal u gradu.
-Isto tako kod mene bi Supervizor vodio računa o radu svakog člana organizacije te bi bio odgovoran za rad vrhovne komande.
Rankovi:
30.- Državni Sheriff
29.-Zamjenik Državnog Sheriffa
28.-Asistent Državnog Sheriffa - Pomaže u radu zamjenicima te samom državnom Sheriffu.
27.-Supervizor - Nadzitre rad Svih članova, te izabire članove Vrhovne komande.
----------------------------------
26.-Vodja odjela - Patrolnog i S.W.A.T.
25.-Zamjenik Supervizora
24.-Zamjenik Vodje odjela
23.-Sheiff Trener - Trenira Sheriffe na obuci te ih osposobljava za daljnji rad.
22. -Zamjenik Sheriff Trenera
21.-Pukovnik - Odgovara vođi patrolnog odjela
20.-Major - Odgovara vođi patrolnog odjela
----------------------------------
19.-Samostalni Insektor
18.-Viši Inspektor
17.-Inspektor
16.-Inspektor na obuci
----------------------------------
15.-S.W.A.T. Sniper Tim
14.-S.W.A.T. Terensko osoblje
13.-S.W.A.T. Air Support
12.-S.W.A.T
----------------------------------
11.-Sheriff Kapetan III
10.-Sheriff Kapetan II
9.-Sheriff Kapetan I
8.-Sheriff Poručnik III
7.-Sheriff Poručnik II
6.-Sheriff Poručnik I
----------------------------------
5.-Samostalni Sheriff
4.-Viši Sheriff
3.-Sheriff
----------------------------------
2.-Sheriff na Obuci
1.-Suspenzija

Kodovi:
10-1 Svi žuta linija - točka sakupljanja svih Služebnika
10-2 Negativno
10-3 Prestank priče na radiu
10-4 Primljeno/potvrđeno
10-5 Ponovite
10-6 Zanemarite poslednji prenos
10-7 Odjava sa dužnosti
10-8 Prijava na dužnost
10-10 Pucnjava u toku
10-20 Lokacija
10-25 Stanje/Situacija
10-99 situacija završena
------------------------------
Kod 1-Upaljene sirene sa zvukom
Kod 2-Upaljene srene bez zvuka
------------------------------
KOD A - Pad Igre
KOD B - Administracijska situcija
 

Milan Darkin

Player
Player
Joined
Jun 18, 2021
Messages
331
Informacije-
1. Vaše ime u RL:
Milan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10 sati
5. Vaš Diskord: Milan. _#2664
6. Vaše Ingame ime: Milan Darkin
7. Vaš ID: 1555

Dodatne Informacije

1. Lider za...
SAHP ( San Andreas Highway Patrol )

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Jako dugo sam bio u drzavnim organizacijama i trudio se da zaustavim stopu kriminala u nasem gradu.
- Znam jako dobro pravila grada,znam sta zelim i necu dozvoliti da se u mom prisustvu RP unistava ili krsi.
- Bio sam u svim drzavnim organizacijama u nekim i kao vrhovna komanda i znam kako voditi ljudstvo i kako postupiti sa istima.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Poboljsane regrutacije sa nekim dobrim RolePlay-om.
- Dobar odnos lidera i zaposljenih i poboljsanje RolePlay-a sa tom istom organizacijom.
- Aktivniji radari na autoputu sirom cele drzave.
- Treninzi koje ce vrhovna komanda raditi sa zaposljenima kako zaustaviti vozilo koje bezi bez udaranja.
- Poboljsane OffRoad patrole sa njihovim sefovima duz cele drzave na kojoj teritoriji sme SAHP da ode.
- Aktivni treninzi zaposljenih u pucanju i postavljanju barikada.
- Jako stroga vrhovna komanda,nacin na koji bi zaposljeni stekli neki pravi RolePlay i neku disciplinu.
- Aktivniji sekretari koji ce davati osiguranja za vozila gradjanima.
- Poboljsanje RolePlay-a u vezi osiguravanja privatnog vozila kao sto su na primer:
*Pretres vozila
*Gradjanin koji dolazi da osigura vozilo ce biti obavezan otvoriti haubu na vozilu kako bi sekretari mogli to da zapisu i uvedu u dokumente osiguranih vozila.
*Svaki sekretar ce to maksimalno ispratiti i maksimalno iz RP-ati kako bi gradjanima bilo zanimljivo kada dolaze da osiguraju privatno vozilo.


Zaduzenja SAHP-a:
- Odrzavanje dobrog saobracaja na autoputevima duz cele drzave.
- Aktivne patrole po Paleto Bay-u.
- Pojacana pratnja izmedju patrola i pojacana komunikacija.
- Uvodjenje novih taktika kako zaustaviti vozilo koje bezi na autoputu.
- Sekretari su obavezni odrzavati aktivno davanje osiguranja za vozila ispred SAHP stanice.


Obecanja naseg mandata:
- Poboljsan RolePlay u stanici. ( Svaki gradjanin moze doci da isprica sta se dogodilo na teritoriji do koje sme SAHP da ode.)
- Sto manje povredjivanje gradjana u toku potere za trazenim licem.
- Obecanje vrhovne komande i drzavnog Sheriffa da se nece mesati u poslove drugih vladinih organizacija,ako to zatraze bice dostupno pojacanje sa nase strane.



Kriterijumi za radni ugovor u nasoj stanici:
- Aktivnost
- Odgovornost
- Disciplina
- Postovanje
- Minimalno 16 OOC godina.
- Obavezno snimanje igre u toku posla kako bi mogli svi zaposljeni da zabeleze greske koje igraci prave.


Nova stvar koju bi dodali:
- Ispitivanja u toku regrutacije ce se odrzavati na bubici,igraci ce moci doci kasnije do stanice i da urade RolePlay da su prosli akademiju ili nesto slicno.
Smatram da je ispitivanje InGame losa stvar u RolePlay-u i da treba svaka organizacija da se drzi toga.


Nove uniforme:
- Po RolePlay-u vrhovna komanda i svi ostali rankovi ce nositi drugaciju uniformu kako bi mogli po tome da znamo ko je ko.
- Kolege po pravom RolePlay-u nece moci da znaju ko je ispod balaclave sve dok im kolega ne pruza legitimaciju i krenu zajedno u patrolu.


Obavezna pravila!
- Svaki clan SAHP-a ce biti obavezan nositi Balaclavu tokom akcija i hapsenja kako lica ne bi mogla da prepoznaju ko je ispod maske i sutradan mogli nauditi nasem clanu.

Ukidanje:
- Svaki svetleci detalj koji ce se videti ili nositi preko uniforme ce biti kaznjen verbalnom opomenom a zatim pismenom.
Smatram da je to dobra odluka zato sto smo mi SAHP a ne disco club.



Aktivnije patrole u Sandy Shoresu:
- Kako bi poboljsali RolePlay po mojoj odluci ce par patrola biti uvek u Sandy-u ili okolo njega kako bi i u tom mestu smanjili kriminalnu stopu i pomogli nasoj drzavi.

sar1.png


Hvala na citanju moje aplikacije svima zelim svu srecu i da sto bolje opreme svoje ljude i njihovu organizaciju dobrim RolePlay-om!

bca3ea-zebilehack.jpg

MILAN DARKIN
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
Informacije

1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: A1eksa#1981
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Cartier
7. Vaš ID: 2212

Dodatne Informacije

1. Lider za... SAHP [ San Andreas Highway Patrol }

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


2.1 Lider SAHP-a zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postenje,pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne moze odrzavati red u jednoj elitnoj organizaciji kao sto je San Andreas Highway Patrol .

2.2 Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,NG,GOV ] i u svakoj od njih sam bio deo vrhovne komande,cak sam bio i lider NG skoro dva meseca, dva puta a za tako nesto morate priznati je potreban trud i posten rad, i naravno poznavanje svih pravila koja su krucijalna za lidera jedne organizacije!
2.3 Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje prema ostalim clanovima naravno i drugim drzavnim organizacijama!

2.4 Verujem da je SAHP jedna od organizacija koja ima najveci uticaj na roleplay i kordinaciju izmedju legalnih organizacija,zato ja zelim da postanem lider San Andreas Highway Patrol zato sto verujem da cu uspeti da ostvarim dobru vezu izmedju svih legalnih organizacija i da cu uspeti da podignem roleplay na najveci moguci nivo do sada!

2.5 Kao lider znam da je najbitnije imati dobre ljude oko sebe, ljude kojima verujes. Znam da je sam vrlo tesko voditi organizaciju!

2.6 San Andreas Highway Patrol je jedna od najznacajnijih organizacija u gradu, tako da bi se fokusirao iskljucivo na roleplay, sto se tice SAHP-a bilo bi manje pucnjave po gradu te u vecini slucajeva pripadnici ce koristili tejzer naravno ako im zivot nije ugrozen!

3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Osnovao bih specijalnu jedinicu po imenu UAT koja ce delovati na specijalnim akcijama na kojima nemogu delovati obicni FIB agenti, oni ce biti specijalno obuceni i specijalizovani za svaku akciju!

3.2 Komunikaciju unutar organizacije bih trazio da bude maksimalno profesionalna,korektna i po roleplay-u!

3.3 Rekonstruisao bi celokupni sektor istraznog dela SAHP-a , i poboljsao bi roleplay u tom sektoru organizacije!

3.4 Uveo bih dosta novih kodova koji nisu bili u SAHP-u kao sto su:
10-33 potrebna podrska
10-95 prevoz lica do zatvora
10-55 zaustavljeno vozilo
10-57 viktor - Potera za vozilom
10-57 fokstrot -Potera za pesakom

3.5 Clanovi San Andreas Highway Patrol morace da poznaju sva pravila perfektno da bi poboljsali roleplay na najveci moguci nivo, i smanjiti greske u organizaciji!

Struktura San Andreas Highway Patrol:


Državni Sheriff
Zamenik Sheriffa
Glavni Pukovnik
Pukovnik
Lider Secret Snake
Lider Ofroad Jedinice
Lider Krim Snake
Lider Tactical Team
Lider Sniper Team
Lider Air Support
Secret snake III
Secret snake II
Secret snake I
Offroad III
Offroad II
Offroad I
Krim III
Krim II
Krim I
Tactical team
Sniper team
Air support
Veteran Sheriff
Patrol Sheriff III
Patrol Sheriff II
Patrol Sheriff I
Junior Sheriff

Suspend



-----------------------------------------------------------







SAHP Dodge Charger SMPV - GTA V Galleries - LCPDFR.com
ELS - SAHP & Friends | Modification Universe
San Andreas Highway Patrol (SAHP) Pack [Add-on | Lore-Friendly] (Based on  CHP) - GTA5-Mods.com


=====ALEKSA CARTIER=====
 

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
Informacije
1. Vaše ime u RL : Marko
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 8h+
5. Vaš Diskord : Marko Magluta#2074
6. Vaše Ingame ime : Arthur Johnson
7. Vaš ID : 15810

Dodatne Informacije
1. Lider za : National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Zelim biti lider NG-a zato sto sam bio u skoro svim organizacijama. Od svih organizacija NG mi se najvise svideo zato sto ima najvise potencijala za neverovatan roleplay samo treba da je dobri ljudi vode. Takodje vec imam spremnu ekipu iza sebe od 15+ ljudi koji su veoma vesti sto se tice rukovanjem oruzija, roleplay pravila i samog igranja roleplay-a.

2.2 Prosli lider je veoma bio dobar ali ne dovoljno dobar da bi doveo NG do svog maksimuma. Treninzi se moraju odrzavati SVAKI dan. U to spadaju pucanje, talacke situacije, napadi na vojnu bazu, hapsenja, dizanje ljudi sa medkitom itd. Po mom misljenju vojska je bila najbeskorisnija na pljacki banke, nosacu aviona i ostalim eventima.

2.3 Vojska treba biti najjaca drzavna organizacija. Treba imati najvise ljudi koji su sposobni sto se tice svega, da uvek budu u pripravnosti za napade na vojnu bazu, talacke i ostale IC stvari.

2.4 Za svake probleme treba ce se obratiti high commandu tako da bi se to resilo u sto kracem roku i na sto laksi nacin. Ne bih dozvolio nikakvu svadju medju clanovima vojske jer tako vojnici gube motivaciju za daljim radom.

2.5 Takodje sam lider familije od preko 30 ljudi aktivnih u toku dana i veoma dobro ih vodim, 90% njih su sposobni za gore navedene akcije i verovatno bih vecinu ubacio u vojsku zato sto ih vec znam kako razmisljaju i kako rade posao.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Treninzi bi bili obavezni za sve clanove vojske od Regruta pa do Vodje Jedinice. Tu bi se vezbale gore navedene stvari.

3.2 Na kapijama bi uvek bilo po 3-4 ljudi zato sto 1 covek ne moze nista da uradi protiv nekoga ko ga na primer puca snajperom sa brda, takodje bih posle 22:00 pitao za dobrovoljce koji zele da stoje na kapijama zato sto i tada ima dosta ljudi koji zele da upadnu u vojnu bazu i pokradu municiju ili samo ubijaju clanove vojske.

3.3 Ammo Runovi bi se radili uz pratnju od preko 4 auta po 3 coveka u svakom isto tako bi i druge drzavne organizacije za koje radimo ammo run trebale poslati bar 4 coveka da brane AR od banda koje zele ukrasti municiju i oruzije.

3.4 Napravio bih PTJ (Protiv Teroristicka Jedinica) koja bi bila specijalizovana za talacke situacije i uvek bi bila spremna za napade na vojnu bazu. To bi bili najsposobniji ljudi sto se tice rukovanjem oruzija i roleplay-a

3.5 Napravio bih AS (Air Support) tim koji bi od 12:00 do 22:00 konstanto bio u vazduhu i nadgledao FZ okrug tako da bi uvek znali par minuta pre raid-a ili ostalih napada na bazu

3.6 Npravio bih VP (Vojna Policija) koja bi kada neko nije na duznosti u vreme kada treba trazili bi njih onda hapsili i dovodili do kasarne na razgovor sa high commandom, takodje bi im se gepek pretrazivao zbog sumnje na ilegalne aktivnosti.
 

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 - 12 h
5. Vaš Diskord: Marko Magluta #2074
6. Vaše Ingame ime: Arthur Johnson
7. Vaš ID: 15810

Dodatne Informacije


1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


1. Prva stvar:
Bio sam vise od 3 meseci u SAHP-u, zavolio sam ovu organizaciju i dovoljno sam dugo u njoj da znam kako funkcionira.

2. Druga stvar: Mislim da sam dovoljno sposoban da vodim SAHP, aktivan sam svaki dan od 7 do 10 sati te bih time lakse uocavao greske clanova u organizaciji.

3. Treca stvar: Uveo bih dosta novih stvari kao sto su sektori Specijalne Patrolne Jedinice (S.P.J),Special Response Tim (S.R.T), Inspektorski Tim, OffRoad Tim i AirSupport oni bih se bavili razlicitim stvarima i samim
tim bih poboljsao RolePlay.


4. Cetvrta stvar: Poboljsao bih suradnju sa ostalim drzavnim organizacijama u cilju postizanja kvalitetnog RP-a.

5. Peta stvar: Poboljsao bih organizacju rada tako sto bih se posvetio pojedincu, tako i cjelome timu (organizaciji).


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


Uveo bih sljedece:


1. AirSupport
(Ukoliko treba nadgledati neko podrucje ili se desi neka situacija da se kopnenim vozilima ne moze doci do odredjene lokacije, AirSupport je tu da pripomogne.)

2. OffRoad Tim (OffRoad Team imaju svoje patrole po planinskim putevima i putevima neprohodnim za obicnu patrolu ili SPJ.)

3. Inspektorski Tim (Inspektorski tim je tu da razotkriva kriminalne radnje sto se desavaju na podrucju koje SAHP drzi pod kontrolom.)

4. Sheriff S.P.J (Specijalna Patrolna jedinica uglavnom koriste presretace i idu u posebne patrole, pomazu obicnim patrolama u potjerama za brzim vozilima.)

5. Sheriff S.R.T (Special Response Tim je specijalno istrenirani tim koji ide na sve vaznije dogadjaje, pljacke, racije, talacke situacije...)


4. Naravno, tu je jos stvari koje bih napravio kao sto su:

1
. Povecao bih patrole po autoputevima, Ruti 68, Sendy Shores, Grape Seed, okolnim i planinskim putevima.

2. Pojacao bih suradnju sa NG-om (Kobrama) radi poboljsanja sigurnosti svih gradjana koji napustaju glavni dio grada ( autoput ).

3. Radio bih vise punktova sa NG / FIB / LSPD.

4. Svaki clan SAHP-a bih imao svoju znacku ( zapljena vozila, zapljena stvari iz gepeka, hapsenja, kazne... ).

5. Povecao bih treninge clanova ( pit , box maneuver).

6. Poboljsao bih rad na bubici i ozivio bih njenu funkciju.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom